<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr., 60 m. ved 800.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-12-10 Plass : 9-12-10

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 1900 1 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 8 2540 29,6 334
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 3 24/7 - 10 / 4 2100 29,2a 597
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 16/7 - 05 / 2 1609 27,5a 183
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 28/6 - 05 / 3 1660 28,6 188
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm O. Kjenner Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 11 2100 29,0a 306
2 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -22 -0 -1 -2 -7 -37 548
Nebbenes Helen 2 Plass 193 584
8 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Drammen Travbane 4 14/7 - 01 / 2 1700 27,9a 207
e. Nebbenes Eli v. Elding M. Sørvik Bjerke Travbane 0 08/7 - 02 / 10 2160 dist g 951
Normann Hansen /Askim C. Antonsen Bjerke Travbane 0 25/6 - 01 / 6 1609 29,2a 412
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 0 19/5 - 05 / 12 1640 30,3a 426
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 5 05/5 - 01 / 9 1700 28,9a 253
3 2016: -9 -0 -0 -2 -3 -16 000 2015: -14 -1 -0 -0 -3 -23 000
Lisle Cisi 3 Plass 192 277
15 år SVART HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 25/6 - 01 / 11 1609 dist a 1129
e. Åspe Trolla v. Troll Jahn O. Kjenner Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 3 1640 28,0ag 849
Jon Martin Bergersen /Gamle Fredrikstad E. Høitomt Drammen Travbane 0 24/3 - 04 / 6 2100 dist 295
G. Gundersen Jon Martin Bergersen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 05/3 - 01 / 6 1609 32,7a 526
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Kjenner Bjerke Travbane 0 05/2 - 04 / 2 1609 30,6a 624
4 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
Kongsrud Terna 1920 1 Plass 382 200
14 år MELL.BR. HP v.Vital Pil O. Kjenner Bjerke Travbane - 22/7 - 04 / 1 2100 dg a 167
e. Terne Riga v. Helmin Rigel D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 05 / 8 2100 27,8a 424
Gunnar Hansen /Borgenhaugen O. Kjenner Drammen Travbane 8 30/5 - 05 / 6 1720 26,9 460
O. Kjenner Gunnar Hansen O. Kjenner Bjerke Travbane 3 29/4 - 09 / 3 2140 28,0 932
Svart m/oransje stolpe,rekl. M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 03 / 6 2100 br ag 171
5 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 2 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 03 / 6 2100 27,5ag 365
e. Maurstad Mi v. Spang Best C. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 08 / 1 1700 28,8ag 68
Hans Ingar Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 02/7 - 06 / 2 2100 26,8 192
F. Mjølnerød Hans Ingar Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 04 / 2 1609 27,7a 427
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Biri Travbane 0 10/4 - 06 / 5 1609 29,4ag 433
6 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -17 000 2014: -15 -3 -4 -1 -4 -163 000
Finstad Jerken 3 Plass 331 145
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Färjestad 0 27/4 - 09 / 1 2660 br g 209
e. Engelund Lappa v. Lapp Nils (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 6 2600 29,0a 261
Stian Gudim Wik /Skjeberg L. Kolle Drammen Travbane 0 14/3 - 10 / 2 2100 27,6 g 625
O. Østre Jarle Wik L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 27/2 - 02 / 2 2100 28,9a 15
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Biri Travbane 0 07/2 - 10 / 2 2100 29,7 193
7 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500
Rokketroll 4 Plass 409 000
13 år SVART V v.Polar Troll G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/7 - 02 / 8 2120 31,9 3344
e. Myrvarda v. Rappfot G. Antonsen Momarken Travbane 0 05/4 - 04 / 1 2140 30,4a 570
Rolf Gunnar Hagen /Hærland C. Antonsen Momarken Travbane 0 24/2 - 06 / 3 1640 31,1a 313
G. Antonsen Rolf Gunnar Hagen O. Østre Momarken Travbane 0 06/1 - 05 / 4 2140 br a 273
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane 0 18/11 - 03 / 4 2140 31,5ag 235
8 2016: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -4 000
Horgen Svarten 5 Plass 349 198
14 år SVART V v.Spang Best O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 06 / 7 1620 29,3 g 967
e. Horgen Laila v. Auvin (S) E. Jensen Bjerke Travbane 0 18/3 - 01 / 2 2160 30,3 497
Haakon Ydersbond /Hemnes K. Kvasnes Momarken Travbane P 10/3 - 21 / 3 2160 35,9 P
R. Kruse Arnulf Ødegård O. Østre Momarken Travbane 6 24/2 - 06 / 2 1640 28,4a 188
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl O. Østre Biri Travbane 0 13/2 - 01 / 2 1609 30,6a 184
9 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 6 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Åmål 2 20/7 - 01 / 6 2100 27,5 g 19
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Bollnäs 2 30/6 - 07 / 1 1640 23,4a 59
Stall Prosecco O. Sagholen Rättvik 2 20/6 - 02 / 3 2160 25,4 95
O. Sagholen O. Sagholen Bergen Travpark 4 06/6 - 09 / 3 2120 25,7 442
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 4 25/5 - 10 / 3 2160 28,3 18
10 2015: -17 -3 -2 -1 -8 -119 715 2014: -16 -2 -3 -3 -3 -93 500
Egge Elden 7 Plass 283 215
6 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 21/7 - 07 / 3 2140 26,9a 106
e. Edel Jenta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Årjäng - 11/7 - 09 / 2 2140 dg 63
Knut Andersen T. Horpestad Årjäng 2 02/7 - 04 / 17 2160 26,1 79
O. Mikkelborg T. Horpestad Färjestad 1 26/6 - 11 / 2 2160 26,7 30
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl U. Ohlsson Åmål 4 17/6 - 05 / 12 2080 27,0 85
11 2015: -5 -0 -0 -1 -1 -5 802 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Skogli Vill 1940 1 Plass 740 195
14 år BRUN H v.Ara Svarten M. Jakobsson Årjäng 0 27/7 - 05 / 5 1660 26,4 g 571
e. Skogli Gilma v. Hof Ener G. Austevoll Momarken Travbane 0 14/7 - 02 / 6 2140 26,8a 146
Fredrik Minge-Finn Frøshaug O. Østre Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 08 / 11 1620 25,3 494
G. Austevoll Fredrik Minge M. Ivarsson Årjäng 3 20/6 - 03 / 1 2680 28,9 216
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Årjäng 6 21/5 - 05 / 4 2160 27,1 g 293
12 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 1960 1 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Romme 2 24/7 - 02 / 2 2140 21,9a 222
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Romme 0 24/7 - 05 / 2 1640 22,9ag 137
Åge Johansen /Grålum J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 07 / 7 2100 25,9a 460
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Färjestad 3 13/9 - 10 / 2 2140 22,5a 300
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Turku 4 23/8 - 10 / 1 2100 22,8a 34