<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 1900 m. Autostart.
3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-11 Plass : 2-7-11

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 1900 1 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn O. Østre Årjäng 4 12/5 - 01 / 3 1640 28,2a 126
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten L. Kolle Bjerke Travbane 3 23/4 - 04 / 8 2100 28,5a 104
Christer Stubberud-Linda Brevik L. Kolle Bjerke Travbane 4 08/4 - 02 / 5 2140 29,3 142
L. Kolle Linda Brevik L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 26/3 - 06 / 4 1700 27,6a 95
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Løvvold Drammen Travbane 2 09/3 - 01 / 11 2100 30,7 644
2 2016: -2 -0 -1 -0 -0 -25 555 2015: -9 -2 -2 -1 -2 -165 264
Horgen Ulven 2 Plass 190 819
4 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Rättvik - 13/7 - 03 / 4 2160 dg 21
e. Yxbo Tøsen (S) v. Gaute J. Mjølnerød Bollnäs - 29/6 - 05 / 2 1640 dg 20
Johannes A. Mjølnerød-Jørgen A. Mjølnerød J. Mjølnerød Gävle 2 23/5 - 12 / 1 2180 28,5 17
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bollnäs 2 11/5 - 02 / 1 2160 31,6 11
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 28/4 - 09 / 8 2160 30,8 134
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 3 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Bjerke Travbane 0 24/6 - 02 / 8 2660 33,8 g 436
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) M. Høitomt Bjerke Travbane 4 10/6 - 05 / 10 2100 28,7a 351
Astrid Fossen-Ahne Fossen D. Aarum Åmål 4 29/5 - 03 / 1 2080 30,6a 436
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Bjerke Travbane 0 20/5 - 07 / 12 2140 31,7 g 407
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 0 10/3 - 04 / 7 1640 33,4ag 120
4 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 4 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest W. Hestad Momarken Travbane 0 21/7 - 02 / 8 2140 dist a 628
e. Temlinn v. Alm Hadar W. Hestad Momarken Travbane 2 30/6 - 01 / 9 2140 29,7a 749
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen W. Hestad Momarken Travbane P 23/6 - 20 / 10 2160 32,6 P
W. Hestad W. Hestad Momarken Travbane 0 02/6 - 05 / 4 2640 dist g 1044
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man W. Hestad Drammen Travbane 0 30/5 - 02 / 11 2120 dist g 1080
5 2018: -5 -0 -2 -2 -1 -29 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Willdin 5 Plass 140 000
7 år SVART V v.Moe Odin T. Solberg Biri Travbane 1 31/7 - 05 / 4 2100 29,0ag 26
e. Willvina v. Atom Vinter T. Solberg Drammen Travbane P 23/7 - 20 / 4 2120 31,6 P
Tor Odd Fidjestøl-Gerda W. Fidjestøl T. Solberg Bjerke Travbane - 15/7 - 02 / 15 2160 dg 105
K. Johansen Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Biri Travbane - 22/5 - 04 / 8 2120 dg 50
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Biri Travbane 3 10/4 - 01 / 4 2100 28,8a 40
6 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -133 611
Skogli Viktor 6 Plass 418 543
8 år SVART V v.Alm Viktor P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 29/7 - 09 / 10 2160 30,1 141
e. Skogli Flickan v. Elding P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 21/7 - 02 / 12 2140 30,1ag 346
Hans Ingvald Minge /Mysen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 15/7 - 02 / 14 2160 29,3 376
P. Midtfjeld Hans Ingvald Minge E. Høitomt Bergen Travpark 0 16/5 - 03 / 1 2100 31,9 211
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Färjestad 4 27/4 - 04 / 2 2160 28,4 202
7 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 7 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 21/7 - 02 / 6 2140 28,1a 17
e. Schumina v. Schuvar E. Høitomt Kongsvinger Travbane 1 01/7 - 03 / 11 1600 26,3a 36
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/6 - 05 / 12 2120 28,6 29
E. Høitomt Pål Sem (T) E. Høitomt Momarken Travbane 1 02/6 - 04 / 8 2140 29,5a 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/5 - 02 / 7 2100 28,9a 15
8 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 8 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 5 2140 dist g 270
e. Frk. Aurora v. Braute D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 04 / 9 2100 31,2a 107
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 14/5 - 05 / 8 2100 29,8 97
V. Hop Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 03 / 8 2120 30,8 g 44
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/3 - 09 / 5 2160 30,1 139
9 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 9 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Drammen Travbane 2 28/7 - 04 / 10 2100 29,8a 51
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Momarken Travbane 2 21/7 - 04 / 2 2140 29,6a 207
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Biri Travbane 0 10/7 - 07 / 4 1609 30,0ag 303
R. Kruse Frank A. Skubberud O. Østre Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 03 / 2 1600 28,9ag 500
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl O. Østre Bjerke Travbane 5 23/6 - 02 / 2 2100 30,6a 550
10 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 10 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 3 31/7 - 05 / 3 2100 29,5a 113
e. Dag Terna v. Elding T. Solberg Bergen Travpark - 25/7 - 02 / 11 2120 dg 193
Åge Karlsen-Eli Karlsen T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 05 / 11 2120 29,2 g 271
G. Austevoll Michelle Karlsen Glesnes J. Landaas Bergen Travpark 5 16/5 - 02 / 4 1600 30,3ag 316
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Halvorsen Bergen Travpark 0 28/4 - 02 / 7 2100 32,1a 327
11 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -10 -0 -2 -0 -5 -34 947
Bol Tore 11 Plass 203 311
8 år MØRKBR V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 29/7 - 09 / 7 2160 29,4 24
e. Pålnett v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 21/7 - 04 / 6 2140 29,6a 21
Stall Blå-Bær O. Østre Jarlsberg Travbane 3 03/7 - 06 / 14 2120 28,2 g 104
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 23/6 - 02 / 1 2100 30,1ag 22
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Horpestad Årjäng - 08/6 - 04 / 6 2180 dg 32
12 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -2 -3 -3 -2 -250 562
Lodins Madelen 12 Plass 256 562
4 år GUL HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Gävle 2 25/6 - 04 / 2 2160 31,3 17
e. Lodins Merradonna v. Atom Vinter J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 27/5 - 01 / 3 2140 31,6 18
Lundestad Ole-Runa Haugen Strømnes J. Mjølnerød Romme 2 22/5 - 12 / 1 2140 31,5 20
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 17/4 - 01 / 8 2120 30,9 151
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 02/4 - 09 / 4 2140 34,2 52