Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20

Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 7.000 kr.
Premier: 7.000-4.000-3.000-2.000-1.500-1.200-1.200-1.200 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-15-4 Plass : 8-15-4

1 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 1900 1 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 6 2120 40,2 g P
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) F. Mjølnerød Momarken Travbane N 21/7 - 20 / 5 2160 45,4 g N
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 16/10 - 20 / 10 1680 56,7 g B
F. Mjølnerød Frida Mjølnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane - 10/9 - 23 / 9 2160 dgpp N
svart m/gult & hvitt
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -5 200
Vimse Molly 2 Plass 5 200
7 år MØRKBR HP v.Kasper Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 8 2160 38,7 P
e. Dinalill v. Slogum Jørn
Mette K. Mellemsether /Halden
G. Austevoll
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -40 000
Lilje Sylfiden 3 Plass 77 000
8 år MØRKBR H v.Trø Faks N. Holm Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 8 2120 37,8 g P
e. Lilje Mina v. Ilmin
Nils Olav Holm-Ivar Bekkevold
N. Holm
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
4 2016: -8 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -0 -2 -1 -20 500
Nimba 4 Plass 20 500
5 år BRUN HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Biri Travbane - 19/7 - 01 / 7 2100 dg 575
e. Øyjerka v. Atom Vinter K. Mathisen Biri Travbane P 24/4 - 20 / 8 2120 41,4 g P
Christopher Rakstad /Lena
G. Gundersen Kim Mathisen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hoppla Berger 5 Plass 7 000
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Momarken Travbane P 23/6 - 20 / 6 2160 36,4 P
e. Bostad Svarta v. Høiby Kongen K. Brenden Bjerke Travbane N 11/2 - 20 / 7 2160 43,0 N
Ivar Bjørneng /Aurskog K. Brenden Momarken Travbane - 03/2 - 20 / 13 2160 dgpp N
K. Brenden Ivar Bjørneng G. Gundersen Bjerke Travbane N 19/11 - 21 / 7 2160 50,0 g N
gul m/svart skråbånd. S. Fossen Bjerke Travbane 12/9 - 25 / 12 1680 08,8 g N
6 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 6 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) S. Weberg Bjerke Travbane P 29/7 - 22 / 7 2160 39,3 g P
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane N 19/5 - 20 / 7 2160 51,6 g N
Martine Karlsen /Skiptvet C. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 24 / 8 1660 50,4 B
S. Weberg Sonja-Irene Johansen R. Brandt Bjerke Travbane 03/9 - 23 / 7 1660 53,7 g B
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Frisli Frøy 7 Plass 0
5 år BRUN HP v.Lome Kongen G. Gundersen Biri Travbane P 21/6 - 22 / 3 2100 42,0 g P
e. Veslepaja v. Perle Troll K. Mathisen Biri Travbane P 12/12 - 20 / 4 2120 44,0 g P
Stall Pølserally Ø. Mathisen Biri Travbane 23/6 - 24 / 2 2100 03,0 g B
K. Mathisen Ø. Mathisen Biri Travbane 14/6 - 20 / 5 2100 59,5 g B
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
8 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -61 500
Lome Lotta 8 Plass 290 500
7 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane - 07/7 - 01 / 9 2140 dg 23
e. Lomepila v. Åsrapp J. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/4 - 20 / 13 2160 35,6 P
Leidulf Storhaug /Kleppe S. Weberg Drammen Travbane 30/11 - 19 / 5 1720 50,3 g B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
9 2015: -10 -1 -0 -1 -3 -26 358 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lygneodin* 9 Plass 26 358
4 år BRUN V v.Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 0 05/6 - 01 / 2 2100 35,6 164
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Austevoll Magnor Travbane 0 01/5 - 08 / 10 2020 37,6 703
Sverige U. Ohlsson Rättvik 0 07/4 - 05 / 3 1640 37,6 138
M. Helland Christoffer Gustavsson P. Thuresson Färjestad P 23/11 - 91 / 2 2160 48,1 g P
gul m/svart h og ermstriper P. Thuresson Färjestad P 23/11 - 14 / 8 2160 48,1 g P
10 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 1920 1 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber O. Østre Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 09 / 1 2100 35,4 g 93
e. Gylden Vår v. Bork Rigel D. Dalen Drammen Travbane P 12/5 - 20 / 4 2120 39,4 P
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen
P. Midtfjeld Magnus Billing
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
11 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -9 -0 -1 -0 -5 -13 900
Granheims Ila 2 Plass 15 900
8 år RØD HP v.Keik Jo K. Kvasnes Momarken Travbane - 14/7 - 01 / 12 2140 dg 273
e. Graneila v. Ilmin K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 7 18/6 - 09 / 7 2100 36,8 386
Heidi Sønstegård /Berg I Østfold K. Kvasnes Biri Travbane 0 05/6 - 01 / 1 2100 36,2 g 243
K. Kvasnes Heidi Sønstegård K. Kvasnes Bjerke Travbane P 13/5 - 22 / 7 2160 39,1 g P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -3 -19 500
Fru Jensen 3 Plass 47 100
6 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 30/7 - 09 / 2 2100 36,5 g 54
e. Minken v. Auvin (S) D. Dalen Momarken Travbane 8 14/7 - 01 / 10 2140 36,6 g 154
Stall 3 fruer og 2 frøkner D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 06/7 - 01 / 3 2100 34,8 380
L. Kolle Bjørn Larsen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane P 08/5 - 21 / 10 2120 40,2 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Brenne Momarken Travbane 02/7 - 22 / 8 2160 57,2 B
13 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 4 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 14/7 - 06 / 11 2100 35,8 g 131
e. Løve Jerka v. Auvin (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 29/6 - 01 / 10 2120 33,7 494
Arne Jørgensen /Barkåker L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 18/6 - 09 / 9 2120 35,7 g 229
E. Høitomt Geir Halvor Jørgensen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 01 / 14 2120 dist 925
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane - 16/4 - 04 / 8 2100 dg 1093
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amor Rosa 5 Plass 7 455
7 år SVART HP v.Amor Even O. Østre Årjäng 4 19/6 - 05 / 2 2140 38,1 82
e. Frøen Marida v. Minpil O. Østre Biri Travbane 0 05/6 - 01 / 6 2100 35,8 167
Fredrik Minge-Finn Frøshaug O. Østre Bergsåker 6 07/5 - 02 / 1 1640 39,0 g 30
O. Østre Fredrik Minge O. Østre Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 3 2100 37,4 g 251
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane P 08/7 - 20 / 5 2160 38,1 g P
15 2015: -7 -1 -4 -1 -0 -42 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Dronning 6 Plass 44 000
6 år BRUN HP v.Amor Even O. Østre Momarken Travbane P 23/6 - 20 / 5 2160 36,4 g P
e. Komnes Dame v. Røder O. Kjenner Jarlsberg Travbane 9 30/8 - 01 / 1 2100 37,6 g 218
Fam Karlsøen /Greåker O. Kjenner Momarken Travbane P 27/3 - 20 / 5 2160 44,4 P
O. Sagholen Gro Beate Karlsøen O. Kjenner Momarken Travbane 20/12 - 22 / 5 2160 53,4 B
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl