<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V75-1
V5-3
Minilager1's løp. Seiersdekken

Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 495.001 kr.
3-12-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-3 Plass : 8-1-3

1 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -29 000 2017: -21 -2 -2 -1 -6 -80 500
Supreme Sugar (DK) 2140 1 Plass 534 589
9 år BRUN V v.Trophy Catch (US) K. Johansen Biri Travbane - 31/7 - 06 / 5 3100 dg 191
e. Golden Sugar (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Johansen Leangen Travbane 5 20/7 - 01 / 3 2640 18,1 g 66
Team Supreme B. Garberg Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 05 / 1 3100 16,5 294
H. Holm Marianne Landsem (B) Å. Tengsareid Leangen Travbane 6 27/6 - 10 / 7 3160 16,6 496
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Robertsen Östersund - 06/6 - 01 / 1 2140 dg a 172
2 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -23 -0 -2 -1 -7 -36 500
Spirit Brodde (S) 2 Plass 442 525
10 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) A. Andersen Bergen Travpark 7 25/7 - 04 / 4 1600 14,3 657
e. Spirit Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Andersen Bjerke Travbane 3 09/7 - 05 / 3 1609 15,0a 215
Camilla E. Liavik /Skien A. Andersen Leangen Travbane 7 27/6 - 10 / 11 3160 16,8 620
A. Andersen A. Andersen Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 04 / 2 1609 14,1a 480
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Forus Travbane - 02/6 - 05 / 1 1600 dg a 166
3 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -20 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -23 000
Turboline D.K. (DK) 3 Plass 613 135
8 år SVART HP v.Quatre Juillet* (FR) L. Kolle Momarken Travbane 5 02/6 - 02 / 3 1640 16,1a 30
e. Farola (DK) v. Speedy Herve (US) L. Kolle Bjerke Travbane 4 27/5 - 05 / 4 1609 12,7a 74
John Olav Jensen /Hommersåk E. Adielsson Örebro 5 02/5 - 04 / 1 2100 14,2a 54
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 18/4 - 08 / 11 2100 13,6a 190
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bergen Travpark 6 11/4 - 08 / 9 1600 15,1a 253
4 2017: -6 -1 -1 -2 -0 -53 000 2016: -7 -1 -1 -1 -1 -34 500
Master Kemp (US) 4 Plass 485 914
6 år BRUN H v.Yankee Glide* (US) J. Blekkan Leangen Travbane 3 27/7 - 02 / 4 1640 13,7a 64
e. Armbro Waikiki (US) v. Garland Lobell (US) J. Blekkan Biri Travbane 4 19/7 - 06 / 6 1609 13,3a 244
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Östersund - 05/6 - 06 / 1 2140 dg a 104
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 0 26/5 - 01 / 1 2140 15,9ag 20
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Hagmyren 0 15/5 - 06 / 1 2140 14,5a 50
5 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -19 500 2017: -21 -0 -1 -3 -11 -69 000
Hidden Secret 5 Plass 387 665
8 år BRUN V v.Rotation* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 5 27/7 - 03 / 12 1640 15,0a 61
e. Zombie v. Spotlite Lobell* (US) T. Steinshaug Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 07 / 12 1609 12,3a 1910
Torkil Steinshaug-Ely Rishaug Iversen T. Steinshaug Leangen Travbane 0 27/6 - 04 / 8 1640 13,6a 723
G. Austevoll Torkil Steinshaug (A) J. Blekkan Leangen Travbane 0 25/5 - 07 / 10 2140 18,4a 67
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Leangen Travbane 0 11/5 - 02 / 7 1660 15,4 83
6 2016: -7 -2 -1 -0 -0 -87 000 2015: -24 -2 -4 -4 -4 -99 500
Mojo's Ripasso 6 Plass 261 000
6 år RØD V v.Order By Fax (S) M. Fremstad Leangen Travbane - 27/7 - 05 / 9 1640 dg a 699
e. Masserarti v. Rosalind's Guy (US) M. Olsen Leangen Travbane 0 15/6 - 02 / 11 2640 br ag 413
Marit Sæterhaug /Kvål M. Olsen Leangen Travbane 0 08/6 - 07 / 8 2160 17,4 219
A. Eggan Marit Sæterhaug A. Eggan Leangen Travbane 5 01/6 - 05 / 2 2140 17,3a 57
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl M. Fremstad Leangen Travbane - 25/5 - 06 / 7 2140 dg a 101
7 2017: -8 -0 -2 -1 -2 -34 500 2016: -21 -2 -2 -2 -10 -99 556
L'orage 7 Plass 423 858
7 år RØD V v.Orlando Vici (FR) K. Johansen Biri Travbane 0 01/8 - 05 / 4 1609 13,5a 170
e. Thunder Lady v. Lindy's Super Kick (US) B. Garberg Jarlsberg Travbane - 05/7 - 07 / 4 1609 dg a 145
Stall Ananas B. Garberg Leangen Travbane 4 27/6 - 04 / 2 1640 12,9a 202
K. Johansen Marianne Landsem (B) B. Garberg Östersund 5 06/6 - 04 / 1 2660 16,4 63
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. B. Garberg Leangen Travbane 1 11/5 - 02 / 1 1640 14,7 19
8 2018: -11 -1 -0 -1 -5 -74 600 2017: -16 -4 -2 -0 -5 -367 180
Special Envoy (US) 8 Plass 1 625 314
7 år BRUN V v.Yankee Glide* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 3 29/7 - 06 / 1 2100 15,0a 23
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) F. Hamre Sørlandets Travpark 1 17/7 - 06 / 9 2660 14,5 26
Bjarne Hov /Stavanger F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 07 / 9 1609 12,0a 29
F. Hamre F. Hamre Forus Travbane 1 19/6 - 06 / 4 1600 12,1a 12
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Sørlandets Travpark 1 07/6 - 06 / 2 2140 14,2 16
9 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Riccione Ås (S) 2160 1 Plass 1 215 991
12 år BRUN V v.Tagliabue* (US) J. Dagsvold Biri Travbane 0 31/7 - 04 / 4 1609 13,7a 403
e. Rimini Ås* (S) v. Mack Lobell* (US) J. Dagsvold Biri Travbane 2 31/7 - 09 / 7 1609 12,3a 150
Erika W. Lund-Reinhardt S. Lund P. Eggan Oviken 5 21/7 - 02 / 6 2100 16,6ag 266
E. Kristiansen Reinhardt S. Lund P. Eggan Oviken 5 21/7 - 02 / 6 2100 16,6ag 266
Hvit m/svart sk.stk/bl.belte, reklame V. Amundsen Leangen Travbane 4 13/7 - 03 / 9 2180 17,3 66
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -27 000
Viking Va Bene 2 Plass 5 607 184
8 år MØRKBR H v.Rite On Line (US) G. Gundersen Jägersro - 28/7 - 08 / 3 2140 dg a 147
e. Iriana Du Mont (FR) v. Viking Sun (FR) G. Gundersen Leangen Travbane 1 27/6 - 04 / 9 1640 11,1a 11
Per Hauger-Gry Slattum G. Gundersen Bjerke Travbane 2 14/6 - 10 / 11 2100 12,8a 147
G. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) G. Gundersen Bergen Travpark 1 06/6 - 04 / 1 1600 11,8a 14
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane - 27/5 - 09 / 9 1609 dg a 36
11 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000 2015: -24 -12 -2 -2 -6 -395 917
Seaborn Simona 3 Plass 1 282 417
7 år BRUN HP v.Super News (US) A. Robertsen Biri Travbane 4 01/8 - 10 / 6 2100 13,5a 81
e. Dancing Jenny v. Farm King* (US) A. Robertsen Harstad Travpark 0 11/7 - 09 / 9 1600 14,7a 27
Amanda Robertsen & Stall Moholtan A. Robertsen Leangen Travbane 1 05/7 - 01 / 8 2140 13,8a 69
A. Robertsen Kai Helge Robertsen (A) A. Robertsen Bjerke Travbane - 14/6 - 08 / 12 1609 dg a 824
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Östersund 5 05/6 - 08 / 1 1609 12,5a 154
12 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -15 -5 -4 -3 -1 -198 500
Shocking Icon 4 Plass 980 474
8 år BRUN V v.Whitesand Titan (US) N. Stene Leangen Travbane 1 04/8 - 01 / 5 1640 13,8a 55
e. Bernadette's Cat (US) v. Pine Chip* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 5 27/7 - 02 / 10 1640 13,8a 567
Bente Hennie Berg-John Kjell Berg N. Stene Leangen Travbane 3 13/7 - 03 / 2 2160 17,8 111
P. Midtfjeld Torkil Steinshaug (A) N. Stene Leangen Travbane 0 27/6 - 02 / 10 1640 16,6a 194
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek N. Stene Leangen Travbane 2 15/6 - 05 / 6 2180 18,3 76
13 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 250 2017: -12 -0 -0 -0 -5 -16 500
Danseur Rapide (US) 5 Plass 719 720
10 år BRUN V v.Daguet Rapide* (IT) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 04/8 - 01 / 3 1640 13,8a 39
e. Donerail Dream (US) v. Donerail* (US) A. Sjoner Leangen Travbane 4 27/7 - 02 / 11 1640 13,7a 415
Gunnar Granaas-Monika Granaas A. Sjoner Leangen Travbane 6 20/7 - 01 / 11 2660 17,7 378
A. Sjoner A. Robertsen Leangen Travbane 1 13/7 - 03 / 5 2180 16,7 76
blå m/reklame på sv. stolpe A. Stensen Leangen Travbane 4 05/7 - 01 / 1 2140 14,0a 350
14 2015: -12 -1 -0 -2 -5 -154 000 2014: -15 -4 -3 -1 -4 -656 000
Glad Hall T. 6 Plass 1 760 000
6 år MØRKBR HP v.Boardwalk Hall* (US) B. Garberg Biri Travbane 3 01/8 - 10 / 4 2100 13,3a 169
e. Glad Suit v. Zoot Suit (US) B. Garberg Harstad Travpark 3 11/7 - 09 / 6 1600 13,5a 92
Terje Rostad-Terje Stålesen B. Garberg Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 09 / 4 2100 13,5a 251
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 5 27/6 - 09 / 10 2140 14,8a 121
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Bjerke Travbane 0 14/6 - 08 / 9 1609 12,3a 1755