<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige 20.000 - 40.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-3 Plass : 9-5-3

1 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sweet Fargo 2100 1 Plass 37 000
8 år SVART HP v.Art On Wallstreet Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 23/6 - 04 / 9 2140 19,8 211
e. Astro Diana v. Prince Mystic* (US) K. Johansen Momarken Travbane 5 09/6 - 03 / 9 2140 17,2a 345
Roy Steinar Lysgård-Trine Sebakk Lysgård K. Johansen Biri Travbane 4 15/5 - 09 / 6 2120 19,3 178
K. Johansen Roy Lysgård K. Johansen Biri Travbane 0 26/9 - 09 / 3 2100 br ag 281
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/9 - 03 / 6 2100 br ag 1125
2 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -17 -0 -2 -2 -8 -47 000
Chill Fighter 2 Plass 93 500
9 år BRUN V v.Giant Chill* (US) G. Antonsen Sørlandets Travpark 0 16/5 - 05 / 4 2140 17,2a 494
e. Felicia News v. Super News (US) G. Antonsen Momarken Travbane 6 28/4 - 04 / 7 2160 19,3 873
Pål Jensen /Nøtterøy G. Antonsen Momarken Travbane 0 06/1 - 08 / 4 2140 21,0a 175
G. Austevoll Torgeir Gjølberg G. Antonsen Momarken Travbane 0 25/11 - 01 / 3 2140 21,9a 211
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Antonsen Bjerke Travbane 5 12/11 - 09 / 7 2160 18,8 323
3 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -18 000 2017: -8 -2 -0 -0 -2 -56 000
Gator's Last 3 Plass 164 000
7 år MØRKBR H v.Gator Trout (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 21/7 - 03 / 3 2640 br ag 27
e. Alcaphi v. Nevele Pride (US) O. Wallevik Bjerke Travbane 2 09/7 - 03 / 9 2100 18,0a 109
Berit Haugen /Oslo A. Stensen Bjerke Travbane 0 10/9 - 02 / 4 2100 17,3a 285
P. Midtfjeld Oddmund Wallevik (T) A. Stensen Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 10 2100 17,7a 563
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Stensen Biri Travbane 6 03/8 - 03 / 8 2100 16,9a 203
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -19 -5 -3 -1 -4 -117 500
Intrepid Ibex (S) 4 Plass 200 318
6 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) K. Haugstad Rättvik - 20/6 - 05 / 1 2140 dg a 571
e. Anastacia Sund (S) v. Scarlet Knight* (US) B. Goop Solvalla - 29/5 - 09 / 1 2140 g1 75
Fox Racing B. Falsig Åby 3 14/5 - 02 / 1 2140 15,7a 165
A. Wolden U. Ohlsson Gävle 3 23/4 - 01 / 1 2140 17,4 39
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Wolden Bjerke Travbane 2 15/4 - 01 / 6 2140 19,2 89
5 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000
Sweet Starlight 5 Plass 64 500
6 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 04 / 2 1600 15,9a 458
e. Britt's Victory v. Victor Victor* (US) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 11/6 - 03 / 2 2100 17,8a 200
Cathrine Pettersen /Harstad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 04/6 - 05 / 10 2100 17,1a 466
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 04 / 5 2100 18,7a 188
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 03/5 - 04 / 4 2100 16,7a 239
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Last Face 6 Plass 27 000
7 år BRUN V v.Face Of Speed (S) A. Eggen Bjerke Travbane P 22/7 - 22 / 6 2140 19,6 P
e. Delana (S) v. Shogun Lobell* (US) A. Eggen Bjerke Travbane - 09/7 - 01 / 7 2600 dg a 241
Camilla Karlsen-Per Hagen A. Eggen Biri Travbane P 05/6 - 20 / 5 2100 19,2 P
A. Eggen Camilla Karlsen K. Brenden Årjäng - 03/7 - 04 / 1 2640 dg 522
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl P. Strømberg Årjäng - 10/6 - 09 / 2 2140 dg 310
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
De Bos (FI) 7 Plass 74 525
7 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/7 - 02 / 1 2140 18,5 48
e. Elation Ride (FI) v. Express Ride* (US) Ø. Kihlstrøm Årjäng 0 11/7 - 03 / 9 2140 16,6a 25
Svein Bergan-Martine Foldvik Anvik L. Kolle Momarken Travbane 1 09/6 - 03 / 4 2140 15,7a 93
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Momarken Travbane 0 21/3 - 12 / 1 2140 18,6 145
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/12 - 09 / 10 2140 20,0 104
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -1 -1 -5 -23 500
Magnetic Spirit 8 Plass 27 500
6 år MØRKBR H v.Magnetic Power (US) R. Hansen Klosterskogen Travbane 7 18/6 - 03 / 8 1700 19,1a 393
e. Morue Aubiose (S) v. Jobie Tempest* (CA) R. Hansen Drammen Travbane 0 30/5 - 04 / 6 2520 20,8 g 977
Roger Hansen /Hof B. Duestad Momarken Travbane - 19/5 - 04 / 6 2140 dg 536
G. Gundersen Jan Morten Hansen (T) R. Hansen Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 03 / 9 2609 19,1a 873
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer R. Hansen Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 10 / 3 2100 18,0 487
9 2018: -12 -0 -1 -1 -5 -31 000 2017: -14 -1 -1 -5 -2 -65 500
Quickwin 9 Plass 210 198
7 år MØRKBR V v.Soir Des Tibur P. Sønsteby Bjerke Travbane 4 29/7 - 02 / 4 2140 17,7 56
e. A.T.M. Barracuda v. Kendrick Hanover (US) P. Sønsteby Sørlandets Travpark 0 18/7 - 10 / 3 2640 17,2 780
Team Tjomsland Racing Stable AB P. Sønsteby Årjäng - 02/7 - 01 / 1 1640 dg a 70
P. Sønsteby Truls Sønsteby P. Sønsteby Halmstad 2 04/5 - 07 / 1 2640 18,2 16
Mørkblå,gull/hv sidef,gull ermr&brystf P. Sønsteby Halmstad 1 13/4 - 07 / 1 2140 16,9 144
10 2018: -7 -2 -1 -1 -1 -57 000 2017: -13 -0 -1 -2 -5 -38 000
Millglow 10 Plass 154 000
7 år RØD HP v.Revenue* (S) K. Johansen Drammen Travbane 0 14/7 - 05 / 10 2100 20,0a 54
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 30/4 - 04 / 8 2100 20,2ag 54
Stall Flying K. Johansen Bjerke Travbane 2 16/4 - 03 / 5 2100 16,4a 49
O. Østre Lasse Kjærnet K. Johansen Drammen Travbane 2 31/3 - 02 / 8 2100 17,8a 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 11/3 - 03 / 6 2160 19,2 g 44