<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-3 Plass : 9-7-3

1 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 2100 1 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 07/7 - 03 / 4 2640 31,6ag 415
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/6 - 03 / 2 1640 30,4ag 345
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Biri Travbane - 21/6 - 03 / 7 2100 dg a 205
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 05 / 15 2120 29,8 1265
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane - 21/4 - 05 / 3 1640 dg a 552
2 2015: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Hornnes Siri 2 Plass 58 144
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 0 02/6 - 04 / 10 2140 dist ag 480
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten K. Kvasnes Momarken Travbane 0 17/3 - 03 / 13 2160 33,7 850
Kai Egil Olseng /Skjeberg J. Brenne Momarken Travbane 0 23/9 - 08 / 4 2140 36,2ag 676
O. Østre Kai Egil Olseng O. Østre Bjerke Travbane 0 21/8 - 03 / 3 2100 br ag 658
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 06/8 - 02 / 13 1660 31,1 g 1285
3 2017: -9 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -8 -1 -1 -0 -0 -36 000
Lex Storm 3 Plass 102 760
5 år MØRKBR V v.Stiv Kuling B. Goop Årjäng 1 27/7 - 01 / 1 2140 30,3 28
e. Stranda Torill v. Spikeld T. Borg Biri Travbane 2 19/7 - 01 / 9 2100 32,1 109
Jonny Solbakken /Jevnaker T. Borg Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 11 2120 35,0 g 400
T. Borg Gjermund Gravdal T. Borg Drammen Travbane P 17/6 - 20 / 7 2120 38,5 P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -1 -9 -40 500
Øvern Jerva 4 Plass 328 000
10 år MØRKBR HP v.Åsajerven M. Ottersen Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 03 / 9 1600 28,8ag 199
e. Slåtsve Tora v. Elding P. Hvattum Biri Travbane 2 21/6 - 03 / 3 2100 33,0a 111
Birthe G.A. Larsen-Johannes Gangsøy M. Ottersen Biri Travbane 2 05/6 - 09 / 12 2120 31,2 63
M. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/5 - 03 / 10 2100 32,5ag 67
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Biri Travbane 7 15/5 - 05 / 11 2100 32,0 g 141
5 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 5 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Biri Travbane 7 24/7 - 09 / 10 2120 31,6 276
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Bollnäs 6 17/7 - 03 / 11 2160 31,1 124
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Arvika 1 03/7 - 01 / 1 2100 33,1 69
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 0 23/6 - 08 / 5 1640 32,1 g 278
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 4 09/6 - 07 / 11 2180 33,1 g 69
6 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 6 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Drammen Travbane P 23/7 - 20 / 3 2120 31,8 P
e. Cate v. Alm Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane - 15/7 - 02 / 7 2160 dg 652
Frode Horstad /Naustdal K. Kvasnes Bjerke Travbane P 08/7 - 23 / 10 2180 34,8 P
K. Kvasnes Annette Stordal (A) O. Mikkelborg Drammen Travbane - 30/5 - 02 / 5 2100 dg 370
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Jensen Bjerke Travbane 0 06/5 - 03 / 5 2140 br g 234
7 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -27 000 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000
Høvåg Ask 7 Plass 231 500
8 år MØRKBR V v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/7 - 04 / 2 2100 29,3a 15
e. Høvåg Faksi v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 12/7 - 01 / 11 2180 30,3 20
Johan Auestad /Ålgård Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 04 / 2 2100 31,7 16
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 16/11 - 01 / 5 2100 32,6 11
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 31/10 - 20 / 8 2120 33,3 P
8 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 8 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/5 - 03 / 3 2100 34,6ag 353
e. Tori Jenta v. Alm Rigel S. Wassberg Bergen Travpark - 16/5 - 02 / 6 1600 dg a 259
Stall 3 L. Kolle Bergen Travpark 0 11/4 - 01 / 6 2100 32,2a 190
L. Kolle Ivar Os (A) J. Undem Drammen Travbane 0 31/3 - 05 / 3 2100 32,3ag 516
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Drammen Travbane 0 09/3 - 04 / 4 2100 32,8ag 90
9 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 9 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen G. Flåten Bjerke Travbane 2 29/7 - 09 / 2 2140 30,3 35
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Sørlandets Travpark - 18/7 - 04 / 7 2160 dg 60
Stall Appollo 11 G. Flåten Momarken Travbane 1 28/4 - 09 / 7 2160 30,4 26
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 02 / 8 2100 31,4 19
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 7 2120 33,9 g P
10 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 10 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks G. Austevoll Drammen Travbane 0 24/2 - 03 / 10 2100 37,5a 116
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 29/11 - 06 / 1 2100 34,7a 59
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Momarken Travbane 5 11/11 - 01 / 7 1640 30,5a 58
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/5 - 09 / 8 1640 27,3 242
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/5 - 06 / 11 1600 29,8 96