<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2
Delingsløp

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige 50.000 - 400.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-9 Plass : 7-1-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 2140 1 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 06/7 - 07 / 7 1700 27,9a 97
e. Åspe Kari v. Spikeld D. Dalen Sørlandets Travpark 1 28/6 - 05 / 4 1660 26,6 34
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen D. Dalen Drammen Travbane 6 17/6 - 04 / 4 2100 27,9a 311
C. Fidje D. Dalen Bjerke Travbane 5 10/6 - 05 / 1 2100 28,8a 59
Tredelt turkis/hvit/svart, reklame C. Fidje Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 04 / 3 1700 32,1ag 56
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 2 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Sørlandets Travpark 3 26/7 - 02 / 8 2680 30,8 g 46
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 6 17/7 - 07 / 6 2660 29,6 g 136
Arnfinn Bruflodt /Grimstad L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 06/7 - 07 / 11 1700 27,6a 482
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 16/6 - 05 / 12 2180 28,1 76
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 24/5 - 05 / 7 2140 30,4 28
3 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -46 422 2015: -14 -2 -3 -1 -4 -73 000
Gregor Mollyn* 3 Plass 228 922
9 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 0 26/7 - 04 / 7 2140 br a 191
e. Pia Mollyn v. Pilmin Å. Tengsareid Forus Travbane 6 14/4 - 07 / 2 2040 29,6 93
Sverige Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 3 2140 32,1ag 75
O. Østre Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 2 24/3 - 06 / 8 1600 27,4a 72
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 11/3 - 05 / 11 2100 29,1ag 108
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 4 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder J. Gaustad Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 6 1609 28,8a 913
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Drammen Travbane 7 17/3 - 04 / 8 1700 30,5a 662
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 3 1700 30,2ag 437
Ø. Tjomsland Halvor Smeland J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 04/11 - 05 / 4 1700 31,2 512
mørkblå m/sølv reklame J. Gaustad Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 6 1700 30,0ag 1056
5 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 5 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) N. Repstad Sørlandets Travpark 0 28/6 - 05 / 11 1660 30,3 g 225
e. Trø Spika v. Spikeld N. Repstad Klosterskogen Travbane 4 16/6 - 05 / 1 2100 29,5a 167
Stall Jumbo N. Repstad Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 04 / 14 2620 30,6 316
N. Repstad N. Repstad Sørlandets Travpark 6 24/5 - 05 / 9 2160 30,8 g 373
Rosa m/blå mansj, ermr,krag&belte,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane - 26/3 - 06 / 2 1700 dg a 71
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -2 -1 -21 500
Lyngens Obelix 2160 1 Plass 176 000
10 år BRUN V v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 12/7 - 08 / 3 2140 30,4 g 359
e. Jubel Lina v. Slogum Bjørn T. Borg Sørlandets Travpark 0 24/5 - 05 / 13 2160 30,9 g 113
Kent-Willy Sandnes /Grimstad Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 10/5 - 06 / 13 2680 29,4 110
Å. Tengsareid Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 0 12/4 - 06 / 2 2140 30,4 g 572
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Øveraasen Bjerke Travbane - 28/2 - 02 / 4 2140 dg 169
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -57 000
Remspik 2 Plass 313 419
9 år BRUN H v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 26/7 - 04 / 5 2140 27,1a 17
e. Remina v. Finstad Lars T. Solberg Momarken Travbane - 14/7 - 07 / 8 2160 dg 86
Stall Remspik J. Kontio Årjäng 1 11/7 - 12 / 5 1640 24,8a 53
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) E. Høitomt Leangen Travbane 4 27/6 - 03 / 8 1640 28,5a 88
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Grande Dannero 0 18/6 - 10 / 2 2680 31,5 g 135
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -0 -0 -4 -10 000
Magnums Amadeus 3 Plass 179 500
9 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) O. Østre Sørlandets Travpark 6 10/5 - 06 / 12 2680 29,8 rg 323
e. Trø Lotta v. Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 0 12/4 - 05 / 10 1660 29,5 g 122
Jarle Karlsen /Mandal M. Gudmestad Forus Travbane 0 31/3 - 02 / 9 2060 br rg 406
A. Berås Jarle Karlsen R. Wiig Forus Travbane 0 24/3 - 06 / 5 1600 28,6ag 142
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl O. Østre Sørlandets Travpark 0 11/1 - 05 / 7 2160 30,9 183
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 4 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Sørlandets Travpark 2 26/7 - 04 / 2 2140 28,0a 50
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Momarken Travbane 5 14/7 - 07 / 9 2160 27,5 757
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Årjäng 5 12/7 - 06 / 1 2140 27,2a 1443
A. Rasmussen A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 06 / 4 2100 28,5 g 401
Lysblå m/rødt kryss, hv.søm A. Rasmussen Sørlandets Travpark 2 16/6 - 02 / 3 2140 28,4 586
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000
Knøse Faks 5 Plass 189 500
7 år SVART H v.Trø Faks A. Berås Sørlandets Travpark 3 26/7 - 04 / 6 2140 28,2a 56
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 16/6 - 02 / 1 2140 28,5 91
Tronn T. Gundersen-Jørn H. Moum V. Hop Sørlandets Travpark 5 28/3 - 04 / 6 2160 27,7 244
M. Høitomt Frode Hatlevik G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 08/3 - 04 / 1 2140 30,4 49
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 22/2 - 02 / 2 2140 31,2a 27