<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:25 V5-3


Varmblods 2040 m. Autostart.
3-12-årige minst 50.001 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-12 Plass : 2-7-12

1 2015: -8 -0 -0 -0 -2 -2 882 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -20 305
Rainbow Ace* (FI) 2040 1 Plass 99 400
8 år BRUN V v.Wildwood Express (US) S. Saarela Harstad Travpark 0 26/7 - 06 / 5 2040 16,5a 248
e. It's All Over (S) v. Enjoy Lavec* (S) S. Saarela Kemijärvi 0 12/7 - 09 / 3 2040 20,9 g 212
Finland T. Kalaja Kalajoki 4 09/7 - 03 / 1 2140 18,0ag 161
S. Saarela R. Ahvenjärvi Rovaniemi 0 05/6 - 02 / 2 2600 19,3a 561
Blå og grå R. Ahvenjärvi Rovaniemi - 01/5 - 09 / 3 2100 dg a 621
2 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2016: -13 -1 -1 -1 -6 -33 127
Briso Hamilton* (FI) 2 Plass 196 401
9 år M.BRUN V v.Briso Robertto (FI) K. Paoljærvi Harstad Travpark 4 26/7 - 06 / 11 2040 15,7a 55
e. Briso Windora (FI) v. Joie De Vie (US) K. Paoljærvi Harstad Travpark 1 11/7 - 03 / 11 1600 14,3a 760
Finland M. Pulkkinen Lahti 4 09/6 - 07 / 1 2100 18,5 87
K. Palojærvi M. Pulkkinen FINLAND 0 17/5 - 09 / 1 2140 18,1a 72
rød/hvit/svart M. Pulkkinen Paikallisravit Savossa 1 03/5 - 07 / 1 2100 20,5 -
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -3 -0 -12 000
Jack (DE) 3 Plass 121 414
9 år BRUN V v.Ridethenight D.E. (DE) M. Meløy Harstad Travpark 4 26/7 - 07 / 2 2040 17,6a 58
e. Joy Lobell (DE) v. Allaire Lobell (US) M. Meløy Harstad Travpark 3 21/6 - 03 / 6 2040 17,6a 46
Silje Merete Karlsen-Alida Strand M. Meløy Harstad Travpark 1 14/6 - 05 / 8 2060 18,8 91
M. Meløy E. Kristiansen Harstad Travpark 3 23/5 - 03 / 1 2040 17,4a 58
Delt blå/rød,gult & grønt skråbånd,rek M. Meløy Harstad Travpark 4 09/5 - 04 / 10 2040 18,8a 28
4 2015: -26 -0 -0 -2 -18 -46 556 2014: -22 -0 -1 -4 -9 -31 693
Live Your Dream* (FI) 4 Plass 102 018
8 år SVARTBRUN HP v.Supertoy (US) S. Pettersen Bodø Travbane - 19/7 - 03 / 1 2100 dg 196
e. Singha Fleur (S) v. J.R. Broline* (US) K. Särkelä Harstad Travpark 5 11/7 - 03 / 10 1600 15,1a 728
Finland L. Palojærvi Sodankylä 6 27/6 - 06 / 1 2100 18,7 307
S. Pettersen Kaarlo Palojærvi (B) K. Paoljærvi Boden 5 22/6 - 03 / 1 2140 16,3a 401
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra L. Palojærvi Torneå 4 14/6 - 09 / 2 2100 16,3a 578
5 2018: -17 -0 -0 -0 -10 -28 239 2017: -17 -0 -2 -2 -4 -36 104
Mount's Lucky* (FI) 5 Plass 256 963
12 år MØRKBR H v.Texas Express* (US) P. Ahvenjärvi Harstad Travpark 3 26/7 - 06 / 9 2040 15,6a 218
e. Mount's Special (FI) v. Keystone Sycamore (US) P. Ahvenjärvi Torneå 0 18/7 - 04 / 1 2100 16,4a 181
Finland P. Ahvenjärvi Kemijärvi 3 12/7 - 07 / 1 2040 18,2 571
P. Ahvenjärvi P. Ahvenjärvi FINLAND 1 01/7 - 04 / 1 2060 21,8 -
Svart/grønn P. Ahvenjärvi Boden 5 22/6 - 04 / 2 1640 15,6a 558
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000
Flory Pine 6 Plass 188 576
10 år MØRKBR V v.Mr. Pine Chip (US) H. Holm Harstad Travpark 6 26/7 - 06 / 3 2040 16,1a 125
e. Florita Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) H. Horpestad Orkdal Tråvpark 6 26/6 - 06 / 4 2100 20,8 177
Ida Jeanette Pedersen /Sortland L. Vebostad Harstad Travpark 5 21/6 - 05 / 1 2040 17,6a 633
H. Holm Ida Jeanette Pedersen L. Trudvang Harstad Travpark 0 14/6 - 09 / 2 2040 19,0ag 149
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Trudvang Harstad Travpark P 23/5 - 21 / 2 2040 20,9 P
7 2018: -18 -1 -5 -7 -4 -119 000 2017: -12 -1 -0 -1 -8 -56 500
C. Thunderboy 7 Plass 454 000
7 år MØRKBR V v.Boardwalk Hall* (US) J. Bjerring Harstad Travpark 3 26/7 - 07 / 9 2040 17,3a 18
e. C. Donna L. v. Biesolo* (FR) J. Bjerring Harstad Travpark 4 11/7 - 03 / 9 1600 14,6a 99
Gunnar Nilsen-Lisbeth Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark 1 21/6 - 03 / 12 2040 17,2a 92
J. Bjerring Gunnar Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark 2 14/6 - 08 / 11 2120 18,3 176
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl E. Knutsen Harstad Travpark 6 23/5 - 03 / 10 2040 19,3a 343
8 2016: -10 -2 -2 -2 -1 -46 000 2015: -18 -0 -0 -1 -8 -27 000
Cesna 8 Plass 161 500
7 år MØRKBR HP v.Adams Hall* (US) L. Vebostad Harstad Travpark 6 21/6 - 03 / 8 2040 18,6a 100
e. Rhine Lady v. Super Arnie* (US) L. Vebostad Harstad Travpark 0 14/6 - 05 / 10 2060 br g 316
Anette Ingebrigtsen /Harstad K. Øyhaugen Harstad Travpark 0 23/5 - 02 / 5 2040 18,5a 224
T. Lagesen Lisbeth Fossen L. Vebostad Harstad Travpark 0 09/5 - 05 / 1 2040 17,7a 99
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl L. Vebostad Harstad Travpark 4 26/4 - 05 / 6 2040 16,9a 1192
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Super Track 9 Plass 149 000
10 år BRUN HP v.Super News (US) O. Vekve Harstad Travpark 1 26/7 - 07 / 1 2040 17,2a 78
e. Back On Track v. Armbro Kissed* (CA) E. Høitomt Harstad Travpark 3 11/7 - 03 / 5 1600 14,5a 76
Odd-Helge Vekve /Ramfjordbotn O. Vekve Harstad Travpark 4 21/6 - 03 / 2 2040 18,0a 115
O. Vekve O. Vekve Harstad Travpark 1 02/5 - 03 / 2 2040 19,0a 346
blå m/rød sirkel i rød v. O. Vekve Harstad Travpark 0 26/4 - 03 / 6 2040 20,8a 85
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 474 2018: -11 -1 -0 -1 -6 -30 491
Malik 10 Plass 452 054
9 år SVART V v.Likely Lad (US) T. Nygård Harstad Travpark 0 26/7 - 06 / 10 2040 16,2ag 34
e. Manita v. Tom Pedro T. Nygård Harstad Travpark 0 11/7 - 03 / 2 1600 16,2ag 24
Tom-Christer Nygård /Karlstad T. Nygård Harstad Travpark 1 21/6 - 05 / 5 2040 16,8a 47
T. Nygård T. Nygård Harstad Travpark 0 14/6 - 05 / 9 2060 br g 20
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst O. Lindqvist Boden - 29/5 - 07 / 1 2140 dv a 68
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -4 000
Martine Frecel 11 Plass 193 500
8 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) O. Eggum Harstad Travpark - 26/7 - 06 / 6 2040 dg a 157
e. Pine Girl (US) v. Pine Chip* (US) M. Eggum Harstad Travpark 0 11/7 - 06 / 1 2040 dist a 689
Oddmund Eggum /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 5 14/6 - 03 / 9 2080 18,8 107
M. Eggum Fornavn Ukjent E. Knutsen Harstad Travpark 1 23/5 - 02 / 4 2040 16,9a 342
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 3 09/5 - 02 / 1 2040 18,6 252
12 2016: -19 -0 -0 -2 -7 -27 130 2015: -23 -1 -4 -1 -10 -37 084
S.S. Elit* (FI) 12 Plass 205 085
10 år MØRKBR HP v.Express It (US) J. Bjerring Harstad Travpark 5 26/7 - 06 / 7 2040 16,1a 89
e. Ami Girl (FI) v. Barbeque* (US) A. Antti-Roiko Kalajoki 5 09/7 - 05 / 1 1640 14,9a 130
Finland R. Ahvenjärvi Torneå 5 14/6 - 06 / 2 1600 15,8a 805
D. Dalen Sami Saarela (A) E. Marjut Rovaniemi 5 05/6 - 02 / 3 2600 18,8a 438
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Ahvenjärvi Rovaniemi 0 01/5 - 05 / 3 2100 17,9ag 114