<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:15 DNTs 3 og 4-årsserie

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-årige. 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 20.001 kr., 60 m. ved 50.001 kr.
3-4-årige.
Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-3 Plass : 9-5-3

1 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -11 200 2018: -10 -0 -1 -0 -3 -15 000
Sjøvoll Varden 2040 1 Plass 225 200
7 år SVART V v.Moe Odin M. Ringberg Harstad Travpark 6 26/7 - 02 / 4 2040 38,4 339
e. Hongslo Sokka v. Pålex K.* (S) M. Ringberg Harstad Travpark 6 21/6 - 01 / 2 2040 39,6 545
Anna Jørgensen /Harstad O. Mæland Harstad Travpark P 23/5 - 20 / 4 2060 46,1 P
M. Ringberg Alf-Einar Jørgensen (T) J. Bjerring Harstad Travpark 07/9 - 20 / 3 1620 04,8 g B
blå m/MGR på hvitt skråbånd J. Bjerring Harstad Travpark 23/8 - 22 / 1 1600 00,3 g B
2 2019: -8 -1 -0 -0 -1 -21 000 2018: -21 -1 -1 -5 -8 -62 750
Å. Duheiterabalder 2 Plass 185 250
7 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark 0 21/6 - 01 / 3 2040 42,6 577
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark P 11/4 - 21 / 5 2060 48,6 g P
Liss-Karin Sandvik /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 07/9 - 20 / 2 1620 03,4 g B
L. Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 23/8 - 22 / 2 1600 02,4 g B
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alexej 2060 1 Plass 78 000
7 år SVART H v.Millex F. Johannessen Bodø Travbane 3 19/7 - 02 / 6 2140 35,9 230
e. Birk Tante Ragnhild v. Pajaprins F. Johannessen Skellefteå 0 04/7 - 01 / 1 2160 35,8 843
Fred Johannessen-Merete Engmark F. Johannessen Harstad Travpark 8 21/6 - 01 / 4 2060 39,2 236
F. Johannessen Lisa Irene Johannessen (A) F. Johannessen Harstad Travpark 2 23/5 - 01 / 1 2040 37,8 g 44
Mørkblå m/rødt skulderfelt F. Johannessen Harstad Travpark P 26/4 - 20 / 6 2060 42,9 P
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -1 -0 -1 -7 -34 500
Lian Prinsen 2 Plass 97 500
8 år BRUN V v.Vinning Kos D. Dalen Harstad Travpark 2 26/7 - 02 / 3 2040 36,4 385
e. Hjelset Tuva v. Troll Jahn S. Hammersborg Bodø Travbane P 19/7 - 20 / 3 2100 40,9 g P
Kjell-Oddvar Simonsen /Engan K. Simonsen Bodø Travbane N 07/6 - 22 / 4 2120 44,3 N
J. Bjerring Kjell-Oddvar Simonsen (A) K. Simonsen Bodø Travbane 0 14/9 - 02 / 3 2100 dist 549
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl K. Simonsen Bodø Travbane - 09/8 - 04 / 1 2100 dg 744
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -133 597
Mellem Viktor 2080 1 Plass 295 109
5 år BRUN V v.Alm Viktor H. Holm Bodø Travbane 2 19/7 - 02 / 5 2120 35,8 12
e. Brun Rappa v. Trons Trollmin* J. Olsen Bergsåker 2 16/7 - 02 / 10 2160 29,8 364
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas E. Bjørnstad Tromsø Travbane 1 04/7 - 01 / 2 2040 37,2 g PK
H. Holm Tone Merete Pettersen J. Lothe Olsborgmoen Travbane P 27/6 - 20 / 5 2120 40,3 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
6 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -15 -6 -3 -3 -1 -151 560
Stina Mi 2100 1 Plass 280 060
8 år BRUN HP v.Bork Odin R. Kruse Harstad Travpark 4 23/5 - 01 / 6 2100 36,0 56
e. Salstjerna v. Korbest A. Johnsen Harstad Travpark 6 02/5 - 09 / 5 2120 39,6 g 99
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes A. Johnsen Harstad Travpark 4 11/4 - 01 / 4 2100 37,0 g 295
L. Vebostad Ane B. Salen Johnsen (A) L. Vebostad Harstad Travpark 8 06/12 - 07 / 7 2060 38,3 41
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. A. Johnsen Harstad Travpark 0 16/11 - 01 / 7 2080 br g 355
7 2018: -12 -1 -2 -3 -2 -53 500 2017: -17 -0 -2 -5 -4 -58 500
Lina Wictoria 2 Plass 213 500
7 år SVART HP v.Vinning Kos L. Vebostad Harstad Travpark 7 21/6 - 01 / 10 2120 36,3 g 188
e. Mio Lina v. Elding L. Vebostad Harstad Travpark 0 14/6 - 04 / 8 2060 36,2 g 719
Weronica Pettersen /Harstad M. Lyngen Harstad Travpark 0 23/5 - 05 / 3 2040 38,4 g 489
L. Trudvang Asle T. Pettersen (B) D. Dalen Harstad Travpark 5 02/5 - 09 / 6 2120 36,0 24
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek M. Lyngen Harstad Travpark 6 26/4 - 04 / 2 2040 33,9 g 1225
8 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -18 000 2018: -21 -0 -1 -3 -11 -61 732
Moe Aria 2120 1 Plass 351 732
8 år SVART HP v.Åsajerven T. Opdahl Harstad Travpark 7 11/7 - 05 / 5 2040 30,6 g 304
e. Moe Sigyn v. Elding H. Holm Harstad Travpark 5 21/6 - 01 / 9 2120 33,0 g 30
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas T. Opdahl Harstad Travpark 4 14/6 - 04 / 10 2080 32,9 86
T. Opdahl H. Holm Harstad Travpark 1 26/4 - 04 / 4 2060 29,6 46
blå m/rød-sølv motiv, ermstripe, rekl. T. Opdahl Harstad Travpark 0 11/4 - 03 / 3 2040 36,1 g 21
9 2018: -18 -4 -0 -4 -5 -124 491 2017: -15 -6 -4 -2 -1 -218 000
Polar Northug 2 Plass 956 093
7 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Harstad Travpark 3 26/7 - 03 / 3 2520 31,3 21
e. Polar Snella v. Ilmin D. Dalen Harstad Travpark 4 11/7 - 07 / 4 2040 27,9 297
Gunnar Andersen /Røkland D. Dalen Harstad Travpark 1 21/6 - 01 / 6 2120 30,8 21
D. Dalen Alf-Einar Jørgensen (T) D. Dalen Harstad Travpark 3 14/6 - 02 / 3 2520 32,4 16
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Fløysand Harstad Travpark 1 23/5 - 04 / 10 2040 28,9a 341
10 2016: -5 -1 -0 -0 -2 -17 500 2015: -11 -1 -1 -1 -2 -24 500
Myrli Rappen 3 Plass 97 500
5 år BRUNSVART H v.Vinning Kos T. Nygård Harstad Travpark 5 26/7 - 02 / 11 2180 31,8 35
e. Rappvilja v. Lykke Gutten J. Bjerring Bodø Travbane 0 19/7 - 07 / 5 2120 31,3 64
Heidi Gylseth /Bogøy G. Flåten Harstad Travpark 6 11/7 - 05 / 1 2040 30,0 169
M. Carlsen Heidi Gylseth T. Nygård Olsborgmoen Travbane 1 27/6 - 11 / 2 1720 33,7 g PK
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek J. Bjerring Harstad Travpark 3 21/6 - 01 / 11 2120 32,5 88