<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:17 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 10.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-2-6 Plass : 9-2-6

1 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -10 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Stegg 2140 1 Plass 10 500
4 år MØRKBR H v.Stjerne Faks A. Berås Sørlandets Travpark 6 17/7 - 10 / 3 2140 33,6a 525
e. Bokli Rikka v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 6 28/6 - 04 / 8 2160 34,9 g 54
Ernst Karlsen /Birkeland E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 07/6 - 08 / 3 2140 34,8 106
A. Berås Ernst Karlsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 24/5 - 01 / 3 2140 35,1 27
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark P 08/3 - 20 / 2 2140 38,1 g P
2 2017: -4 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -19 271
Minådin Ø.K. 2 Plass 79 271
5 år SVART V v.Alm Viktor B. Øksnevad Forus Travbane 1 28/7 - 01 / 1 2040 32,8 23
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Forus Travbane 2 12/5 - 01 / 7 2040 31,5 67
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen B. Øksnevad Forus Travbane P 01/5 - 23 / 6 2060 33,9 g P
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane N 21/4 - 20 / 6 2060 33,7 g N
hvit m/rød ø & ermstriper G. Vigane Forus Travbane 27/6 - 20 / 9 1620 48,7 g B
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnums Caspian 3 Plass 94 677
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) S. Wassberg Sørlandets Travpark 7 17/7 - 01 / 4 2140 32,6 g 28
e. Trø Vesla v. Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 12/7 - 20 / 6 2160 33,3 P
Andre Arnøy Olsen /Stokke V. Tjomsland Sørlandets Travpark 19/10 - 22 / 3 1640 47,3 g B
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 14/9 - 25 / 4 1660 46,7 B
mørkblå m/sølv reklame
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Skorga Gullet 4 Plass 20 108
9 år BRUN HP v.Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 26/7 - 01 / 1 2140 34,2 g 48
e. Storm Spika v. Spikeld V. Bugge Leangen Travbane - 16/2 - 08 / 7 2180 dg 328
Camilla Rosendahl /Breistein A. Sjoner Leangen Travbane - 29/12 - 01 / 10 2160 dg 711
Å. Tengsareid Anne Grete Rasmussen (T) A. Sjoner Leangen Travbane 5 15/12 - 08 / 2 2140 38,0 g 330
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Bugge Leangen Travbane P 08/12 - 20 / 1 2140 39,8 P
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -8 -0 -0 -1 -4 -12 000
Bjørnhaug Stjerna 5 Plass 17 000
8 år SVART HP v.Mjølner Troll O. Østre Sørlandets Travpark 5 12/7 - 01 / 2 2140 32,6 583
e. Fosse Lill v. Tand Troll* (S) O. Østre Sørlandets Travpark 0 07/6 - 08 / 7 2140 dist 185
Signy Elise Løvdal /Bjorbekk K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 21/7 - 01 / 5 2100 36,0 g 23
L. Kolle Signy Elise Løvdal (R) K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 25/5 - 01 / 7 2100 34,5 90
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Jarlsberg Travbane P 11/4 - 20 / 11 2120 37,2 g P
6 2017: -13 -1 -1 -3 -2 -91 844 2016: -18 -3 -4 -2 -5 -341 000
Spydo Ø.K. 6 Plass 596 344
6 år MØRKBR H v.Bork Odin K. Handeland Forus Travbane 2 28/7 - 01 / 6 2040 33,0 g 59
e. Spydhild v. Elding B. Øksnevad Sørlandets Travpark 6 17/7 - 01 / 3 2140 32,5 g 21
Stall Olympic AB /Nordre Toten R. Djøseland Forus Travbane P 24/3 - 22 / 6 2040 36,7 P
L. Olsson Ronja Good (A) R. Djøseland Forus Travbane 30/9 - 22 / 7 2060 51,5 B
Svart/gull, hvite ermer S. Øksnevad Forus Travbane 02/9 - 23 / 10 2060 52,2 B
7 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -7 -0 -1 -0 -3 -17 000
Grude Viktor 2160 1 Plass 154 200
9 år SVART V v.Alm Viktor K. Wågenes Sørlandets Travpark - 17/7 - 10 / 8 2140 g5 ag 60
e. Juni Spenta v. Nordli Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane - 12/6 - 08 / 8 2120 dg 114
Aina Bø /Klepp Stasjon H. Holm Klosterskogen Travbane 2 28/5 - 07 / 5 2100 31,7 g 126
K. Wågenes Anne Catrine Kleveland (B) K. Wågenes Sørlandets Travpark 3 16/5 - 09 / 6 2160 33,9 g 110
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame H. Holm Klosterskogen Travbane 7 26/3 - 03 / 5 2100 35,8 g 63
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gompen Elden* 2 Plass 147 648
7 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Wassberg Forus Travbane 4 28/7 - 01 / 11 2060 32,7 277
e. Rise Bruna v. Troll Kos O. Østre Årjäng 3 08/6 - 08 / 6 2160 32,5 38
Sverige O. Østre Drammen Travbane 3 30/5 - 01 / 1 2100 35,1 14
O. Østre Elin Gumpen O. Østre Momarken Travbane 2 19/5 - 01 / 4 2140 32,8 105
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane P 05/5 - 20 / 8 2160 42,8 P
9 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 2180 1 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 08 / 11 2120 33,1 g 34
e. Heliblessa v. Braute S. Jessen Leangen Travbane 0 13/7 - 08 / 12 2160 34,8 g 55
Kent Lauritsen /Færvik S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 29/6 - 04 / 4 2100 32,0 143
E. Høitomt Kent Lauritsen S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 28/5 - 10 / 8 2120 35,9 13
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Jessen Sørlandets Travpark 1 24/5 - 01 / 6 2180 32,4 139