<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 00:00
6. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1
Lille Eline 2140 0 Plass
6 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Ottersen Östersund 1 17/7 - 05 / 3 2140 27,1a 103
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) T. Jansson Bollnäs 0 29/6 - 07 / 1 2160 28,5 g 268
Jan Tore Alund /Snertingdal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 13/6 - 04 / 9 2160 28,3 143
M. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/12 - 04 / 1 1640 30,1 g 20
N/A E. Høitomt Biri Travbane 4 08/11 - 03 / 5 2100 29,0a 283
2
Brenne Rødi 0 Plass
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Östersund 1 17/7 - 03 / 3 2140 26,4a 10
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bollnäs 0 30/6 - 07 / 2 1640 br ag 14
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Romme 1 22/5 - 05 / 4 2180 26,2 14
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Gävle 1 23/4 - 07 / 3 2200 26,5 12
N/A J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 19/11 - 03 / 4 2100 27,5ag 18
4
Patsi 0 Plass
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 05 / 4 2140 27,6ag 76
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 20/6 - 07 / 6 2060 28,3 241
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 9 2160 29,6 163
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/5 - 07 / 11 2160 29,0 74
N/A Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 13/5 - 09 / 8 2160 27,4 76
5
Global Ruska 0 Plass
6 år GUL HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Östersund 3 17/7 - 05 / 1 2140 28,3ag 23
e. Global Linsi v. Lome Elden J. Mjølnerød Bollnäs 4 29/6 - 07 / 2 2160 28,1 261
Edina Ydersbond /Hemnes Ø. Kihlstrøm Romme 2 22/5 - 05 / 3 2160 27,6 88
T. Wollebæk Ø. Kihlstrøm Gävle 2 23/4 - 07 / 1 2180 27,6 74
N/A J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 25/3 - 09 / 6 2160 29,5 86
6
Trø Hera 0 Plass
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Östersund 3 17/7 - 03 / 2 2140 27,8a 103
e. Trø Spika v. Spikeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 13/6 - 04 / 8 2160 29,3 g 32
Stall Trø Hera Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 02/5 - 08 / 1 2040 27,9 21
Å. Tengsareid Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 14/4 - 04 / 6 2080 28,6 29
N/A V. Tjomsland Drammen Travbane - 14/3 - 03 / 8 2100 dg 20
7
Åsafaksa 0 Plass
4 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 6 2160 br g 170
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Wollebæk Biri Travbane 1 05/6 - 02 / 8 2100 30,1 50
Hilde Mari Stumberg-Joakim Nilsson T. Wollebæk Romme 3 22/5 - 05 / 1 2140 28,5 186
A. Nilsen T. Wollebæk Jarlsberg Travbane 7 08/5 - 05 / 12 2140 30,1 g 157
N/A T. Wollebæk Färjestad - 27/4 - 04 / 1 2140 dg 37
8
Romanova* 0 Plass
7 år BRUN HP v.Moe Odin J. Blekkan Östersund 4 17/7 - 03 / 4 2140 28,9ag 290
e. Nordlands Gyda v. Rappfot K. Frick Rättvik 8 06/7 - 07 / 14 2160 31,6 558
Sverige K. Frick Rättvik 0 20/6 - 02 / 5 2140 30,0 g 872
J. Blekkan K. Frick Romme 0 22/5 - 05 / 6 2160 30,5 692
N/A K. Frick Bjerke Travbane 6 25/8 - 01 / 11 2100 32,2ag 518
9
Tante Ragnhild 0 Plass
7 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Östersund 2 17/7 - 07 / 6 2140 27,4a 25
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/6 - 04 / 12 2180 27,9 24
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/5 - 09 / 13 2160 27,0 86
G. Gundersen A. Wolden Gävle 7 23/4 - 07 / 2 2200 28,0 150
N/A A. Wolden Romme 3 20/3 - 06 / 3 2200 28,9 79
12
Tangen Irene 0 Plass
5 år BRUN HP v.Bork Odin G. Flåten Östersund 4 17/7 - 05 / 6 2140 28,8ag 35
e. Slogum Il v. Ilmin G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 08 / 10 2120 27,2 178
Laila Laane /Stokke G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 22/6 - 05 / 6 2100 26,9a 342
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 13 2200 br g 226
N/A G. Flåten Bjerke Travbane 2 13/5 - 03 / 6 2600 29,7ag 48