<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V5-2
Totens Sparebanks løp.

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2018: -8 -3 -1 -0 -2 -112 000 2017: -13 -2 -2 -0 -4 -97 000
Stensvik Martin 1609 1 Plass 640 170
8 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 5 19/7 - 07 / 3 2100 28,3a 17
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Årjäng 2 12/7 - 06 / 8 2140 27,0a 69
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Bjerke Travbane 1 25/6 - 01 / 4 1609 25,9a 128
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Jarlsberg Travbane 7 12/6 - 07 / 3 2600 28,5 g 193
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Bjerke Travbane 2 03/6 - 08 / 6 2160 28,5 92
2 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -31 650 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Snert* 2 Plass 214 301
9 år MØRKBR V v.Spikeld V. Hop Drammen Travbane 5 14/7 - 01 / 10 1700 27,9a 175
e. Snerta v. Ilmin O. Østre Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 05 / 7 1600 27,7a 459
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 06 / 5 1700 30,4a 113
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 0 07/4 - 01 / 10 1700 28,1a 190
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 04 / 10 1700 29,2a 180
3 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -39 000 2014: -5 -2 -0 -0 -1 -32 500
Morgen Stjerna* 3 Plass 229 528
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld B. Steinseth Drammen Travbane 5 14/7 - 04 / 3 1700 27,3ag 22
e. Lundbesta v. Spang Best B. Steinseth Kongsvinger Travbane 4 01/7 - 05 / 3 1600 27,3ag 77
Sverige B. Steinseth Bjerke Travbane 5 10/6 - 02 / 1 2140 29,9 251
P. Midtfjeld Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 26/10 - 06 / 5 2100 33,4a 131
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Stensen Biri Travbane 0 03/10 - 03 / 7 1609 32,0ag 39
4 2018: -20 -3 -7 -5 -4 -223 301 2017: -17 -2 -4 -1 -4 -100 500
Kvikk Tojo 4 Plass 609 628
11 år MØRKBR H v.Bokli Eld O. Kjenner Momarken Travbane 6 14/7 - 07 / 6 2160 27,5 g 145
e. Kvikki v. Lund Jerker O. Kjenner Drammen Travbane 5 17/6 - 04 / 9 2100 27,9ag 27
Tonje Johanne Eng /Løken O. Kjenner Bjerke Travbane 2 22/4 - 03 / 9 1609 26,1ag 54
K. Johansen Tonje Johanne Eng O. Kjenner Biri Travbane 2 10/4 - 07 / 12 2120 27,3 25
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 05 / 11 1609 27,4a 52
5 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -1 -2 -2 -22 000
Sunnmørsblesa 5 Plass 144 500
11 år SVART HP v.Bokli Balder E. Linn Biri Travbane 2 24/7 - 10 / 6 2100 29,0a 561
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Linn Biri Travbane 0 21/6 - 05 / 5 2120 30,1 646
Sølvi Eng /Østre Gausdal V. Hop Biri Travbane 0 05/6 - 02 / 2 2100 31,4 312
E. Linn Susann Larsen V. Hop Biri Travbane 7 24/4 - 06 / 13 1620 30,0 309
Hvit m/svart og rød erm, rek S. Larsen Bjerke Travbane 0 03/12 - 10 / 11 2180 32,5 603
6 2018: -18 -0 -2 -0 -8 -41 500 2017: -14 -1 -2 -1 -6 -64 500
Vildeli 6 Plass 413 112
10 år SVART HP v.Alm Viktor O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 13/7 - 02 / 6 2160 31,1 354
e. Blikkfang v. Elding O. Kjøsnes Leangen Travbane 4 28/6 - 08 / 1 2140 29,8 223
Håvard Rosvoldaune-Inger Rosvoldaune O. Kjøsnes Leangen Travbane 5 15/6 - 07 / 11 2180 32,5 271
A. Robertsen Håvard Rosvoldaune A. Stensen Biri Travbane 0 22/5 - 05 / 10 2100 31,6a 553
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Eggan Leangen Travbane 0 27/4 - 06 / 15 2160 31,8 g 945
7 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -73 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 7 Plass 454 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd A. Robertsen Harstad Travpark 5 11/7 - 07 / 2 2040 28,3 151
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon A. Robertsen Leangen Travbane 1 05/7 - 03 / 7 2140 28,2a 19
Stall M.H. Fantomet A. Robertsen Leangen Travbane 0 27/6 - 08 / 7 2140 27,3a 498
B. Robertsen Kai Helge Robertsen (A) A. Robertsen Östersund 0 05/6 - 04 / 2 2160 29,6 1387
Blå m/gule/hvite bånd, reklame K. Robertsen Leangen Travbane 4 11/5 - 05 / 9 1640 27,7a 108
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 8 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin P. Arvesen Bjerke Travbane 3 30/7 - 02 / 1 1609 27,5a 50
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Harstad Travpark 0 11/7 - 05 / 10 2060 dist 273
Malin Berg Andersen /Porsgrunn P. Arvesen Årjäng 3 20/6 - 02 / 2 2140 29,4a 14
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 5 09/6 - 05 / 11 1640 25,2a 314
rød m/grønn vinkel K. Lier Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 4 2140 31,3 190
9 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 9 Plass 292 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn Å. Tengsareid Drammen Travbane - 14/7 - 01 / 7 1700 dg a 60
e. Vidira v. Eng Svarten Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 3 01/7 - 05 / 4 1600 27,0a 355
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 07 / 2 2600 28,7 1591
Å. Tengsareid Erik Skaug (A) G. Gundersen Drammen Travbane 0 07/4 - 01 / 12 1700 29,1ag 810
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Momarken Travbane 3 02/4 - 02 / 4 1640 28,3a 198
10 2018: -7 -0 -2 -0 -3 -28 000 2017: -6 -1 -0 -1 -1 -24 948
Lustra Loke 10 Plass 446 948
9 år SVART H v.Alm Viktor T. Borg Momarken Travbane 1 14/7 - 07 / 5 2160 26,6 17
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Borg Sørlandets Travpark 1 16/6 - 02 / 4 2140 28,1 11
Horni AS-Hans Kristian Hoel T. Borg Bjerke Travbane 1 03/6 - 08 / 9 2160 28,0 11
T. Borg Alf Stordal (T) E. Knutsen Bjerke Travbane 1 20/5 - 08 / 9 2100 29,2a 22
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl M. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 03/5 - 05 / 6 2100 26,9a 37
11 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 438 2014: -16 -4 -2 -2 -4 -160 000
Odins Ess 11 Plass 177 438
5 år SVART V v.Moe Odin G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 05 / 7 2100 31,8ag 320
e. Vikenmai v. Spang Best G. Gundersen Momarken Travbane 0 27/12 - 05 / 3 2140 32,9 285
Stall Fem Ess B. Goop Färjestad 0 10/11 - 06 / 1 2160 31,8 55
E. Høitomt Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 01/11 - 05 / 6 2140 30,4 64
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Forus Travbane 1 20/9 - 05 / 3 2040 29,2 59