<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:14 V75-3
V5-5
Stallen Kiosk løpet. (Grunncupen.)

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-3 Plass : 11-5-3

1 2015: -14 -3 -3 -2 -2 -126 000 2014: -16 -4 -2 -1 -5 -87 000
Sundby Scott 2100 1 Plass 226 000
6 år SVART H v.Tangen Scott T. Borg Jarlsberg Travbane 1 04/7 - 06 / 7 2100 27,4 112
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 05 / 3 2100 28,3 28
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 06 / 12 1700 29,0a 70
K. Kvasnes Berit Garstad T. Borg Forus Travbane 5 02/5 - 04 / 1 2040 26,2a 216
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Borg Bjerke Travbane 3 22/4 - 03 / 4 1609 26,6ag 91
2 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -27 000 2016: -10 -3 -2 -0 -2 -73 500
Brenne Viking 2 Plass 290 671
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark 4 09/7 - 02 / 6 2620 30,0 97
e. Brenne Stjerna v. Braute R. Halvorsen Bergen Travpark 6 02/7 - 02 / 4 1600 26,6a 75
Arnold Søberg-Egil Olsen R. Halvorsen Bergen Travpark 1 02/4 - 03 / 4 1600 28,8a 36
R. Halvorsen R. Halvorsen Bergen Travpark 3 22/3 - 07 / 3 2600 32,0 22
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 08/10 - 04 / 9 2160 31,5 78
3 2016: -6 -1 -2 -0 -1 -36 000 2015: -12 -8 -1 -1 -1 -129 500
Føynland Jerven 3 Plass 285 500
9 år BRUN H v.Åsajerven O. Storetvedt Bergen Travpark 1 02/7 - 02 / 9 1600 25,3a 16
e. Koyda v. Hof Ener O. Storetvedt Bergen Travpark 1 11/6 - 03 / 5 1600 25,7a 12
Stall Kulshamar O. Storetvedt Bergen Travpark 2 16/5 - 01 / 2 2100 28,7 g 12
O. Storetvedt Silje Bruvik O. Storetvedt Bergen Travpark 1 28/4 - 03 / 5 2120 28,8 g 10
lysblå m/mørkblå ermstripe + rekl. O. Storetvedt Bergen Travpark 1 19/4 - 07 / 4 1600 24,9a 13
4 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 4 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 3 09/7 - 02 / 7 2620 29,8 143
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 3 02/7 - 02 / 6 1600 25,6a 82
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 2 11/6 - 03 / 3 1600 26,3a 125
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 3 16/5 - 03 / 2 2120 29,3 415
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 5 19/4 - 07 / 11 1600 26,1a 541
5 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 5 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Biri Travbane 6 19/7 - 07 / 4 2100 28,6a 95
e. Slogum Il v. Ilmin G. Stenberg Årjäng 4 02/7 - 04 / 6 2160 26,3 22
Johnna Henningsen-John Grinde G. Stenberg Åmål 0 17/6 - 05 / 3 2080 28,7 g 63
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Lindesberg 1 24/5 - 07 / 2 2160 26,5 55
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Klosterskogen Travbane 3 14/5 - 06 / 10 2100 27,1 179
6 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000
Jossejerven 6 Plass 203 750
10 år BRUN V v.Åsajerven H. Håvardstun Bergen Travpark 4 02/7 - 02 / 2 1600 26,3a 188
e. Friggmarra v. Friggbest H. Håvardstun Bergen Travpark 4 11/6 - 03 / 1 1600 27,3ag 87
Håkon Håvardstun /Blomsterdalen T. Håvardstun Bergen Travpark 8 31/5 - 07 / 4 2620 31,3 69
H. Håvardstun H. Håvardstun Bergen Travpark 2 07/5 - 03 / 8 1600 28,8a 30
gul m/blå stolpe/ermstripe + reklame H. Håvardstun Bergen Travpark 1 19/4 - 02 / 5 1600 27,3a 40
7 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 7 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Biri Travbane 3 19/7 - 07 / 5 2100 27,9a 61
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Klosterskogen Travbane 6 29/6 - 06 / 11 2100 26,4a 47
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 07 / 1 2600 28,0 60
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Klosterskogen Travbane 1 14/5 - 06 / 9 2100 27,0 97
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Dalen Bjerke Travbane 1 29/4 - 05 / 3 2100 27,8a 89
8 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 8 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Jarlsberg Travbane 2 02/7 - 06 / 3 2100 26,5 27
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Holm Klosterskogen Travbane 4 29/6 - 06 / 9 2100 26,2a 129
Merete Viksås /Roa H. Holm Klosterskogen Travbane 1 18/6 - 06 / 9 1700 28,2a 48
V. Hop Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 4 28/5 - 05 / 6 2100 29,3ag 66
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane - 19/5 - 05 / 9 1640 dv2 a 67
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 9 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin T. Solberg Momarken Travbane 3 07/7 - 06 / 11 2140 26,6a 30
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 12/6 - 07 / 7 2600 27,3 46
Tor Birger Krageboen /Tveit T. Solberg Momarken Travbane 1 19/5 - 05 / 7 1640 26,0a 16
T. Solberg Trond Skofsrud (T) T. Solberg Momarken Travbane 1 05/5 - 03 / 1 2140 29,7a 11
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 22/4 - 03 / 5 1609 25,3a 31
10 2017: -15 -1 -2 -1 -2 -106 000 2016: -7 -0 -0 -0 -5 -19 500
Førlands Pil Fax 10 Plass 331 500
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Tjordal Forus Travbane 4 12/5 - 04 / 11 2080 27,8 g 51
e. Førlands Fina v. Alm Hellin P. Tjordal Forus Travbane 4 02/5 - 04 / 2 2040 26,0ar 96
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Forus Travbane 1 21/4 - 03 / 2 1600 26,3a 20
P. Tjordal P. Tjordal Bergen Travpark 2 19/4 - 07 / 2 1600 25,3a 86
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Bjerke Travbane 0 18/3 - 05 / 10 2600 30,0a 283
11 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 11 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen B. Øksnevad Sørlandets Travpark 1 12/7 - 08 / 5 2140 26,7 12
e. Spydhild v. Elding B. Øksnevad Forus Travbane 1 09/6 - 02 / 6 2120 25,4 24
Stall Rinden & Arne Mæle B. Øksnevad Sørlandets Travpark 1 07/6 - 09 / 1 2140 27,9 12
Å. Tengsareid Bernt Øksnevad (A) B. Øksnevad Forus Travbane 2 02/5 - 04 / 8 2040 25,6a 27
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Øksnevad Forus Travbane 1 14/4 - 07 / 3 2040 28,5 13
12 2015: -11 -1 -2 -1 -5 -69 793 2014: -18 -1 -3 -2 -4 -81 000
Alvinn S.K. 12 Plass 208 293
7 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 2 19/7 - 07 / 7 2100 27,6a 161
e. Spikelin v. Spikeld S. Eilefsen Årjäng 3 12/7 - 06 / 9 2140 27,1a 98
Roger Moe /Lillehammer Å. Tengsareid Leangen Travbane 4 27/6 - 08 / 5 2140 26,3a 174
E. Høitomt Roger Moe S. Eilefsen Arvika 1 21/6 - 08 / 1 2100 28,2 98
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Øveraasen Bjerke Travbane 0 03/6 - 02 / 4 2160 33,8 284