<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:10 Bryggerikaia løpet ( Tidsløp)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre 40 m. for tid 1.36,0 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-6 Plass : 7-5-6

1 2019: -8 -1 -0 -0 -1 -21 000 2018: -21 -1 -1 -5 -8 -62 750
Å. Duheiterabalder 2100 1 Plass 185 250
7 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark 0 21/6 - 01 / 3 2040 42,6 577
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark P 11/4 - 21 / 5 2060 48,6 g P
Liss-Karin Sandvik /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 07/9 - 20 / 2 1620 03,4 g B
S. Knudsen Liss-Karin Sandvik (A) L. Sandvik Harstad Travpark 23/8 - 22 / 2 1600 02,4 g B
hvit m/røde sk.kl,rød/gul stolpe,rekla
2 2015: -4 -0 -0 -0 -4 -11 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ravn Rigel 2 Plass 11 500
3 år SVART H v.Bokli Balder M. Carlsen Harstad Travpark P 02/5 - 20 / 5 2060 44,0 g P
e. Muntra v. Gam Vinter J. Stillerud Harstad Travpark 05/10 - 20 / 1 1600 59,8 B
Espen Fosse Larsen /Melbu M. Carlsen Bodø Travbane 14/9 - 21 / 4 1620 dgpp N
M. Carlsen Espen Fosse Larsen S. Bendiksen Harstad Travpark 07/9 - 20 / 5 1620 02,7 g B
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek
3 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ekofisk 3 Plass 0
3 år BRUN HP v.Tangen Tim J. Bjerring Harstad Travpark P 21/6 - 20 / 6 2060 48,5 g P
e. Polar Von Fosse v. Spikeld
Espen Fosse Larsen /Melbu
J. Bjerring Espen Fosse Larsen
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 000 2018: -8 -2 -1 -2 -3 -45 750
Troll Tussi 2120 1 Plass 75 185
10 år SVART HP v.Åsaelden S. Wiik Bodø Travbane 0 07/6 - 07 / 1 2100 37,4 g 888
e. Troll Tøsa v. Minpil J. Blekkan Bodø Travbane P 05/7 - 21 / 4 2120 41,6 P
Sara-Irmelin Wiik /Bodø D. Dalen Bodø Travbane N 15/6 - 20 / 12 2120 42,5 N
S. Wiik
Limegrønn m/svart skulderstykke
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -133 597
Mellem Viktor 2 Plass 295 109
5 år BRUN V v.Alm Viktor J. Olsen Bergsåker 2 16/7 - 02 / 10 2160 29,8 364
e. Brun Rappa v. Trons Trollmin* E. Bjørnstad Tromsø Travbane 1 04/7 - 01 / 2 2040 37,2 g PK
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas J. Lothe Olsborgmoen Travbane P 27/6 - 20 / 5 2120 40,3 P
H. Holm Tone Merete Pettersen
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alexej 2140 1 Plass 78 000
7 år SVART H v.Millex F. Johannessen Skellefteå 0 04/7 - 01 / 1 2160 35,8 843
e. Birk Tante Ragnhild v. Pajaprins F. Johannessen Harstad Travpark 8 21/6 - 01 / 4 2060 39,2 236
Fred Johannessen-Merete Engmark F. Johannessen Harstad Travpark 2 23/5 - 01 / 1 2040 37,8 g 44
F. Johannessen Lisa Irene Johannessen (A) F. Johannessen Harstad Travpark P 26/4 - 20 / 6 2060 42,9 P
Mørkblå m/rødt skulderfelt F. Johannessen Harstad Travpark N 29/3 - 20 / 3 2060 51,2 N
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -17 -4 -3 -1 -3 -168 724
Engas Rimfaksa 2 Plass 427 224
8 år BLAKK HP v.Järvsöfaks (S) L. Sandvik Harstad Travpark 6 09/5 - 09 / 4 2060 34,0 r 271
e. Gilma v. Bork Rigel J. Kvikstad Harstad Travpark P 26/4 - 20 / 3 2060 34,4 P
Liss-Karin Sandvik-Robert Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 0 21/12 - 02 / 3 2060 38,7 g 97
L. Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 1 06/12 - 07 / 9 2060 34,2 460
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi L. Sandvik Harstad Travpark 4 16/11 - 01 / 4 2060 37,9 g 47
8 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -9 -0 -0 -2 -5 -20 000
Lill Perla 3 Plass 29 500
7 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) M. Carlsen Harstad Travpark 5 14/6 - 04 / 1 2040 35,3 g 952
e. Dag Perla v. Troll Leinar L. Sandvik Harstad Travpark 3 23/5 - 01 / 5 2080 36,1 r 33
Geir Ulsmåg-Jonny Ulsmåg H. Holm Harstad Travpark 4 02/5 - 09 / 4 2080 37,4 g 105
D. Dalen Frank Vidar Lind D. Dalen Harstad Travpark P 11/4 - 21 / 7 2060 41,1 g P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark 2 16/3 - 01 / 1 2060 41,2 28