<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-7
DD-2
V5-4
Champion Gull løpet (Hoppeløp)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 105.001 kr., 40 m. ved 175.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 275.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-8 Plass : 4-10-8

1 2015: -7 -2 -0 -0 -3 -43 954 2014: -13 -0 -1 -2 -3 -23 149
Våler Vilja 2140 1 Plass 100 103
7 år HUSKBRUN HP v.H.G. Balder S. Bendiksen Bjerke Travbane 1 23/6 - 02 / 8 2100 29,3a 136
e. Dally Jerka v. Lund Jerker B. Goop Årjäng 1 19/6 - 06 / 3 2140 30,0 51
Stine Marlen Bendiksen-Gunnar Bendiksen S. Bendiksen Drammen Travbane 6 05/5 - 04 / 6 2100 32,0 g 698
S. Bendiksen H. Holm Biri Travbane - 06/3 - 03 / 3 2100 dg 46
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl H. Holm Drammen Travbane 4 24/2 - 03 / 5 2100 35,2a 116
2 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 2 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 04/6 - 08 / 4 1700 29,1a 74
e. Serena v. Minpil V. Hop Drammen Travbane 0 30/5 - 02 / 10 2120 32,6 333
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Drammen Travbane 4 12/5 - 08 / 4 1700 29,1a 457
S. Løvvold Thomas Strand K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 03 / 10 2120 33,9 218
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 05 / 2 2100 34,6a 75
3 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 3 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Bjerke Travbane 2 13/6 - 04 / 3 2140 29,5 152
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Bjerke Travbane 2 27/5 - 02 / 3 2140 29,2 193
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 05 / 7 2100 31,0 86
T. Gravdal T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 09 / 1 2100 31,5 85
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst T. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 03 / 1 2100 35,7 294
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 4 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 27/5 - 02 / 9 2160 28,2 18
e. Gylden Perla v. Pajaprins Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 05 / 11 2120 29,5 32
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/3 - 02 / 3 2140 30,9 16
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/3 - 07 / 7 2160 32,2 16
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/1 - 08 / 5 2140 33,0 20
5 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 5 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/7 - 03 / 11 2640 32,2ag 279
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Årjäng 0 19/6 - 06 / 5 2160 31,2 335
Sverige C. Antonsen Momarken Travbane 6 02/6 - 05 / 6 2640 33,0 779
C. Antonsen R. Kruse Bjerke Travbane 6 20/5 - 08 / 2 2100 30,3a 289
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 26/4 - 03 / 7 2120 30,0 133
6 2015: -1 -0 -0 -1 -0 -9 752 2014: -10 -0 -1 -0 -6 -32 000
Hvalstad Juni 6 Plass 77 752
5 år SVART HP v.Bork Odin D. Aarum Åmål 3 28/6 - 06 / 2 2080 29,7 35
e. Suleika v. Alm Kvik T. Solberg Bjerke Travbane P 27/5 - 21 / 12 2180 30,3 P
Odd R. Heiberg /Horten A. Akselsen Momarken Travbane 0 24/6 - 05 / 12 2140 34,7a 290
T. Solberg Erik Killingmo (T) A. Akselsen Drammen Travbane 7 17/6 - 04 / 8 2100 32,1a 511
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane 0 28/5 - 09 / 3 1640 29,5 g 515
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 7 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven T. Solberg Jarlsberg Travbane - 04/7 - 01 / 10 2120 dg 81
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 08 / 8 2120 30,9 72
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Bjerke Travbane 3 27/5 - 02 / 7 2140 29,5 g 223
V. Hop Siv Johanne Ørstad V. Hop Jarlsberg Travbane - 08/5 - 05 / 9 2120 dg 173
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 08 / 5 2120 32,2 g 29
8 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 2160 1 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Bollnäs 5 30/6 - 10 / 1 2140 26,6 529
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Hagmyren 3 19/6 - 06 / 1 2140 27,1 711
Stall Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 3 05/6 - 02 / 4 2100 30,3 104
H. Kulblik H. Kulblik Lindesberg 7 24/5 - 07 / 1 2140 29,0 g 311
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Drammen Travbane 0 06/12 - 03 / 1 1700 28,8ag 861
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 2 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 04/7 - 06 / 1 2100 28,0 445
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 4 25/6 - 01 / 2 1609 28,0a 46
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Momarken Travbane 4 09/6 - 05 / 6 1640 25,1a 110
G. Austevoll John Ivar Farmen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 23/5 - 08 / 4 2100 28,7 418
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 12/5 - 08 / 6 1700 29,1ag 39
10 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 3 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 08 / 6 2100 27,8 100
e. Trons Britta v. Spang Best H. Meland Drammen Travbane 4 17/6 - 04 / 3 2100 27,8a 186
Hesteeiere.no - Trons Torila G. Gundersen Biri Travbane 2 05/6 - 02 / 7 2100 30,1 35
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 23/5 - 08 / 3 2100 28,9 44
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 14/5 - 05 / 9 2120 27,8 162
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 4 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 06/7 - 07 / 8 1700 27,9a 832
e. Hof Lill v. Hof Lundin H. Eggen Drammen Travbane 0 17/6 - 04 / 8 2100 30,6ag 495
Eivind Gravdal /Hof H. Eggen Bjerke Travbane 3 10/6 - 05 / 4 2100 28,4a 151
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 19/5 - 04 / 2 1700 28,7a 59
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 14/5 - 05 / 12 2120 28,5 200
12 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 5 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 4 21/6 - 05 / 2 2120 29,2 294
e. Kryllingseira v. Troll Jahn B. Steinseth Biri Travbane 5 05/6 - 02 / 1 2100 30,3 145
Einar Steinseth /Noresund J. Øveraasen Biri Travbane P 22/5 - 21 / 3 2120 35,0 P
B. Steinseth Einar Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 15/5 - 05 / 14 2120 29,9 257
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Biri Travbane 0 24/4 - 06 / 10 1620 30,4 g 454
13 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2015: -27 -2 -2 -3 -8 -138 000
Frøen Oda 2180 1 Plass 345 500
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 5 04/7 - 08 / 1 2100 27,6 515
e. Frøen Pila v. Minpil T. Wollebæk Biri Travbane 6 21/6 - 07 / 11 1609 26,6a 605
Merete Viksås /Roa H. Holm Jarlsberg Travbane 7 29/5 - 06 / 3 2100 28,8 475
H. Holm Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 0 09/5 - 05 / 5 2120 28,5 623
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 08/4 - 06 / 1 2100 27,7a 1564
14 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 2 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 04/7 - 06 / 5 2100 27,7 399
e. Lykkevinna v. Vinningblesen T. Borg Biri Travbane 2 21/6 - 05 / 6 2120 27,8 31
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Biri Travbane 0 05/6 - 02 / 9 2120 30,1 g 220
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 23/5 - 08 / 2 2100 28,9 120
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 6 13/5 - 09 / 4 2140 28,0 377
15 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -15 000 2015: -22 -1 -1 -1 -6 -168 500
Ulydia 3 Plass 407 000
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 04/7 - 08 / 7 2100 27,6 80
e. Elydia v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 07 / 14 2620 27,6 273
Simon Borgen-Per-Erik Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane 4 29/5 - 06 / 4 2100 28,1 428
O. Østre Simon Borgen O. Østre Biri Travbane 0 09/5 - 08 / 3 2100 dist g 382
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 05/5 - 06 / 6 2640 31,5a 175