<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:24 V5-5
DD-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-8 Plass : 3-2-8

1 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 1609 1 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 7 24/6 - 02 / 13 2660 31,4 340
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 16/6 - 05 / 9 2100 29,8ag 336
Stall Farmen O. Østre Momarken Travbane 0 02/6 - 05 / 3 2640 33,4 g 168
O. Østre Tom Buer O. Østre Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 04 / 12 2620 31,8 679
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 20/5 - 08 / 10 2100 31,3a 648
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 28/6 - 05 / 3 1660 28,6 188
e. Løvland Blessa v. Golan O. Kjenner Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 11 2100 29,0a 306
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 7 29/5 - 04 / 13 2620 30,4 287
K. Bjørnerød M. Strand Bjerke Travbane 3 20/5 - 08 / 1 2100 30,2a 76
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/5 - 05 / 2 2100 29,8 g 558
3 2015: -26 -5 -3 -3 -9 -197 500 2014: -13 -1 -5 -1 -5 -64 000
Vesle Carmen 3 Plass 268 500
7 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) R. Aarlie Biri Travbane 6 10/7 - 07 / 7 1609 27,8a 167
e. Vesledolly v. Elding D. Dalen Momarken Travbane 5 30/6 - 01 / 8 2140 30,0a 496
Per Jørgensen-Tiril Furnes Jørgensen D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/6 - 02 / 12 2660 33,2 rg 567
D. Dalen Tiril Furnes Jørgensen (R) D. Dalen Bergen Travpark 0 06/6 - 05 / 5 2100 30,5a 366
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Jørgensen Bergen Travpark 5 21/5 - 09 / 9 2140 32,5 277
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 438
Zirkonia* (S) 4 Plass 198 075
10 år SVARTBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Edman Åmål 7 28/6 - 06 / 12 2100 29,9 409
e. Pilovina* (S) v. Pilo Pirat (S) K. Edman Årjäng 4 19/6 - 06 / 12 2160 29,3 460
Sverige K. Edman Åmål 6 29/5 - 03 / 1 2080 30,8ag 1002
K. Edman Michael Björnson P. Ådefors Årjäng 7 12/5 - 01 / 3 1640 30,4ag 484
gul m/hvit stolpe O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 03/12 - 06 / 7 2140 32,1 388
5 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 5 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 30/6 - 01 / 5 2140 29,8a 61
e. Sara Lill v. Dublan F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 02/6 - 05 / 5 2640 32,8 153
Bente Brit Kvarving /Grålum F. Mjølnerød Årjäng 5 12/5 - 01 / 2 1640 28,4a 127
M. Strand Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 23/4 - 04 / 11 2100 28,7a 385
gul m/blå t. F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 02/4 - 04 / 3 1640 28,2a 264
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -2 -1 -62 963
Valle Milli 6 Plass 239 274
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Kvasnes Momarken Travbane 0 30/6 - 01 / 1 2140 30,0a 407
e. Ellil v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/6 - 04 / 6 2100 30,8a 796
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 12 2120 32,8 719
G. Gundersen Annette Stordal (A) G. Austevoll Drammen Travbane 0 14/3 - 03 / 6 2100 br g 559
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/3 - 02 / 8 1640 31,1 204
7 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -14 657 2014: -13 -2 -0 -1 -5 -45 326
Art Land Fari 7 Plass 95 927
7 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 2 1640 27,8a 290
e. Mørtvedt Jerkila v. Jerker C. Antonsen Bjerke Travbane 4 06/5 - 07 / 11 1640 28,7 177
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Magnor Travbane 6 01/5 - 04 / 1 1600 32,3 g 58
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 6 02/4 - 04 / 7 1640 28,7a 343
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. M. Amundsen Bjerke Travbane 0 03/12 - 10 / 4 2160 35,6 64
8 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -38 500 2018: -14 -3 -3 -1 -3 -112 472
Hr. Ford 8 Plass 381 818
10 år BRUN V v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 10/7 - 07 / 12 1609 27,5a 380
e. Stjerne Molly v. Spang Best H. Holm Leangen Travbane 0 27/6 - 03 / 10 1640 28,8a 373
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 6 07/4 - 03 / 7 1700 30,1a 105
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 05 / 1 1609 28,9a 299
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 17/3 - 04 / 3 1700 30,7a 47
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 9 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 5 24/6 - 02 / 7 2660 31,2 69
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 3 11/6 - 04 / 1 2100 28,5ag 41
Stall Rotnes E. Schem Jarlsberg Travbane 2 29/5 - 04 / 9 2620 30,0 41
E. Schem E. Schem Biri Travbane 0 09/5 - 05 / 3 2100 29,4 g 57
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 2 23/4 - 04 / 10 2100 28,3a 58
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 10 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden T. Jansson Eskilstuna 1 15/6 - 03 / 1 1640 27,8 21
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Färjestad 3 25/5 - 10 / 1 2140 29,1 526
Stall Kulblik H. Kulblik Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 7 1600 dg 206
H. Kulblik H. Kulblik Hagmyren 5 20/4 - 01 / 2 2140 30,6 g 195
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Romme 6 17/4 - 05 / 2 1660 29,2 1087
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 11 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo B. Steinseth Biri Travbane 3 10/7 - 07 / 11 1609 27,1a 146
e. Baugen Erla v. Lome Elden T. Solberg Leangen Travbane 2 27/6 - 03 / 5 1640 28,0ag 25
Carsten Løkken-Irene Løkken R. Strøm Biri Travbane - 21/6 - 03 / 5 2100 g0 ag 27
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 3 08/6 - 06 / 6 2140 29,2ag 24
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt R. Strøm Bjerke Travbane - 20/5 - 08 / 3 2100 dg a 58