<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Kaldblods 2640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-10 Plass : 2-9-10

1 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 2640 1 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 05 / 10 1700 30,3a 559
e. Rufina v. Spikeld J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 10/6 - 09 / 6 1640 29,5 239
Silje Hogner /Slattum J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 28/5 - 04 / 5 2100 31,0a 557
J. Eilertsen Monica Røed V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/5 - 06 / 6 2160 31,9 g 564
Todelt svart/gull, hvit kant J. Undem Klosterskogen Travbane - 30/4 - 04 / 3 2100 dg 697
2 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Sherikan 2 Plass 336 559
11 år SVART V v.Lome Elden A. Frønes Biri Travbane 6 21/6 - 03 / 2 2100 33,4a 55
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/6 - 08 / 5 2140 30,4 81
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen A. Frønes Bjerke Travbane 2 20/5 - 08 / 5 2100 30,0a 220
H. Holm Merete Viksås H. Holm Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 2 1600 br g 128
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 23/4 - 04 / 6 2100 32,4a 197
3 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 3 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll H. Holm Bjerke Travbane - 11/6 - 04 / 8 2100 dg a 647
e. Dally Jerka v. Lund Jerker G. Gundersen Bjerke Travbane 5 20/5 - 07 / 8 2140 30,7 g 460
Per Kristian Grindevoll /Grinder G. Gundersen Bjerke Travbane - 23/4 - 04 / 7 2100 dg a 1115
O. Sagholen Per Kristian Grindevoll H. Meland Drammen Travbane 6 09/3 - 01 / 9 2100 31,1 1588
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 09/1 - 02 / 4 2100 35,5a 387
4 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 4 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/6 - 03 / 2 1640 30,4ag 345
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Biri Travbane - 21/6 - 03 / 7 2100 dg a 205
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 05 / 15 2120 29,8 1265
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane - 21/4 - 05 / 3 1640 dg a 552
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Biri Travbane 0 10/4 - 07 / 4 2100 31,3 g 754
5 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -80 385
Finnskog Lux 5 Plass 326 339
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 03 / 6 1600 31,0ag 298
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Biri Travbane P 05/6 - 20 / 14 2120 36,9 P
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 12/11 - 03 / 1 2640 br g 82
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 07/5 - 09 / 2 2140 32,1 g 249
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 30/4 - 04 / 3 2640 33,6 g 108
6 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 6 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Åmål 8 28/6 - 06 / 3 2080 32,3 90
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 18/6 - 05 / 12 1700 29,6a 248
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Gravdal Momarken Travbane 3 02/6 - 04 / 5 2140 31,2a 156
E. Gravdal H. Eggen Klosterskogen Travbane 1 28/5 - 04 / 3 2100 30,5a 333
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 14/5 - 05 / 4 2100 dg 328
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 7 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor L. Pedersen Biri Travbane 3 21/6 - 03 / 10 2100 33,1a 145
e. Lygna Fina v. Alm Svarten H. Meland Bjerke Travbane - 10/6 - 05 / 2 2100 dg a 767
Vidar Henriksen /Drammen H. Meland Drammen Travbane 4 30/5 - 02 / 8 2120 30,4 328
M. Lindstad Vidar Henriksen H. Meland Drammen Travbane - 12/5 - 08 / 12 1700 dg a 220
Svart m/hvit oppadg. kile, reklame H. Meland Jarlsberg Travbane 3 03/5 - 05 / 4 2100 28,5a 745
8 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 8 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden P. Rørvik Bjerke Travbane - 11/6 - 04 / 10 2100 dg a 1068
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten E. Høitomt Momarken Travbane - 10/3 - 04 / 12 1640 g6 ag 107
Per Erik Rørvik /Årnes E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 11/11 - 04 / 2 2100 32,2ag 21
P. Rørvik E. Høitomt Biri Travbane - 26/10 - 08 / 1 2100 g4 ag 35
Grønn m/hvitt sidefelt & ermer, E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/10 - 04 / 1 2140 30,9 26
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Kolbu Tatern 9 Plass 98 752
8 år BRUN V v.Lome Elden M. Jakobsson Åmål - 28/6 - 06 / 4 2100 dg 47
e. Valle Terna v. Metsgar G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 05 / 13 2120 28,6 72
Stall Norske Travdrømmer H. Skiaker Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 04 / 8 2620 31,5 g 120
H. Skiaker G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/5 - 07 / 1 1640 29,7 g 37
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer G. Gundersen Momarken Travbane 2 21/4 - 05 / 1 1640 30,8ag 38
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 10 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Momarken Travbane 6 30/6 - 01 / 3 2140 30,0a 83
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Årjäng 5 19/6 - 06 / 4 2160 29,6 g 283
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane 5 11/6 - 04 / 12 2100 29,9a 477
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Åmål 0 29/5 - 03 / 3 2080 30,8a 666
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 9 1600 dg 104
11 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 11 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Årjäng 0 19/6 - 06 / 5 2160 31,2 335
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Momarken Travbane 6 02/6 - 05 / 6 2640 33,0 779
Sverige R. Kruse Bjerke Travbane 6 20/5 - 08 / 2 2100 30,3a 289
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 26/4 - 03 / 7 2120 30,0 133
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Klosterskogen Travbane 6 16/4 - 05 / 4 2100 30,2ag 105