<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-12-6 Plass : 2-12-6

1 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 2140 1 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane - 24/6 - 09 / 9 2160 dg 251
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 12/6 - 08 / 14 2120 31,9 1004
Thomas Simonsen /Vear H. Holm Bjerke Travbane 7 04/6 - 02 / 9 2100 31,8a 301
Å. Tengsareid Arne Jørgensen L. Kolle Biri Travbane 3 24/4 - 04 / 6 2120 33,3 g 39
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Drammen Travbane 4 14/4 - 03 / 2 2100 36,8 g 78
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Loka 2 Plass 106 000
8 år SVART HP v.Neslands Loke V. Hop Bjerke Travbane 1 04/6 - 02 / 6 2100 31,0a 108
e. Njølstad Alexandra v. Njølstad Stjernen V. Hop Bjerke Travbane 8 21/5 - 04 / 9 2100 31,4a 238
Olav Øfstedal /Biri K. Skrugstad Biri Travbane 8 24/4 - 09 / 9 2120 33,2 619
V. Hop Steinar Steinum K. Skrugstad Biri Travbane P 10/4 - 20 / 6 2120 37,2 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Gudmestad Forus Travbane 6 08/10 - 04 / 6 2060 34,6 487
3 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -33 000 2017: -19 -0 -0 -0 -3 -8 000
Vik Pilen 3 Plass 89 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 1 29/6 - 01 / 3 2100 32,5 390
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 01 / 5 2120 36,9 g 283
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Sørlandets Travpark - 16/5 - 09 / 5 2140 dg 289
O. Østre Martine Finsand (A) M. Finsand Sørlandets Travpark 7 10/5 - 08 / 2 2140 35,3 g 812
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/4 - 01 / 5 2140 38,9 g 136
4 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -25 -4 -3 -4 -4 -146 500
Ailo 4 Plass 186 962
6 år SVART V v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 24/6 - 09 / 6 2160 33,3 g 63
e. Minardi v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 08 / 12 2120 31,2 g 359
Glenn Waldeland /Hellesøy T. Solberg Momarken Travbane 2 02/6 - 09 / 11 2160 32,5 97
T. Solberg Trond Skofsrud (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/5 - 04 / 8 2100 34,1ag 244
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 6 14/4 - 03 / 5 2100 37,1 g 54
5 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 5 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten T. Espedal Bjerke Travbane 0 24/6 - 09 / 15 2160 33,5 709
e. Toftetrolla v. Lauvin G. Flåten Sørlandets Travpark - 16/6 - 05 / 1 2140 dg 230
Kjell Viktor Hansen /Flateby G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/6 - 09 / 7 2120 31,5 306
P. Midtfjeld Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 29/5 - 05 / 7 2120 33,4 232
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Flåten Sørlandets Travpark 5 24/5 - 01 / 7 2180 33,4 31
6 2018: -23 -0 -1 -2 -11 -68 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 6 Plass 304 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 2 24/6 - 09 / 1 2140 33,5 173
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 12/6 - 09 / 4 2100 32,5 g 72
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Sørlandets Travpark 3 24/5 - 01 / 9 2180 33,1 g 96
G. Austevoll Lovise Mohaugen K. Malmin Drammen Travbane 6 12/5 - 06 / 4 2100 36,0 g 63
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 16/4 - 04 / 3 2100 34,1 971
7 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 7 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore C. Kjenner Drammen Travbane 1 17/6 - 01 / 1 2100 33,2 57
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 08 / 4 2100 34,7 22
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 11/3 - 20 / 6 2160 35,8 P
J. Mjølnerød C. Kjenner Bjerke Travbane 20/8 - 20 / 8 1660 49,7 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 24/6 - 23 / 9 2160 50,4 B
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 8 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 09 / 11 2120 32,9 g 200
e. Arjavesla v. Haakesjur G. Gundersen Magnor Travbane 6 01/5 - 02 / 6 2000 34,8 g 136
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 11 / 5 2100 32,3 188
G. Gundersen Thor Ingar Nielsen G. Gundersen Drammen Travbane 6 02/3 - 03 / 10 2120 34,0 g 111
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 6 25/2 - 04 / 13 2160 33,4 368
9 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -46 491 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 9 Plass 183 991
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 09 / 15 2120 31,3 64
e. Hauglid Tina v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/6 - 02 / 2 2100 35,0ag 195
Øystein Klever /Leirsund T. Borg Bjerke Travbane 7 21/5 - 04 / 7 2100 31,4a 495
K. Johansen Øystein Klever L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/4 - 02 / 3 2160 33,4 g 138
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Momarken Travbane 4 10/3 - 02 / 2 2140 33,1 233
10 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -13 500 2014: -8 -0 -1 -1 -5 -20 000
Ålsjerka 10 Plass 33 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 07 / 9 2100 32,5a 396
e. Griniblesa v. Grans Trygg K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 29/5 - 05 / 5 2120 33,2 94
Stig Økern /Gran K. Johansen Bjerke Travbane 5 21/5 - 04 / 5 2100 31,2a 507
K. Kvasnes Stig Økern K. Kvasnes Biri Travbane 3 24/4 - 09 / 5 2120 32,3 154
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane - 26/1 - 03 / 6 2100 dg 419
11 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -0 -1 -3 -10 -42 694
Amorikken 11 Plass 51 194
6 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 4 19/5 - 08 / 7 2140 34,2 g 60
e. Amor Ida v. Pål Even K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 14/5 - 09 / 10 2100 31,6a 763
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Magnor Travbane 3 01/5 - 08 / 13 2040 34,3 659
K. Ødegaard O. Kjenner Årjäng 5 19/4 - 01 / 4 2180 34,4 g 448
blå m/rød bunn. S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 7 19/3 - 06 / 10 2100 35,1 g 612
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 12 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 03/7 - 06 / 2 2100 dg g 840
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn V. Hop Jarlsberg Travbane - 12/6 - 08 / 13 2120 dg 695
Camilla Aakhus /Bygland V. Hop Drammen Travbane 3 30/5 - 03 / 2 2100 34,0 g 51
E. Høitomt Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 7 19/5 - 08 / 2 2140 35,8 g 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 19/3 - 06 / 8 2100 dg 37