<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:00 V76-5
V4-2
YARRAH BOKOS HOPPELØP

Varmblods 2100 m. Autostart. Maks 10 startende.
3-12-årige hopper høyest 1.000.000 kr. samt 4-5-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-2 Plass : 5-3-2

1 2015: -11 -1 -1 -1 -3 -90 986 2014: -13 -1 -2 -2 -4 -147 255
Mythical Fortune* (S) 2100 1 Plass 1 007 284
5 år M.BRUN HP v.Mythical Lindy (US) Ø. Kihlstrøm Färjestad 5 27/6 - 02 / 8 2140 13,1a 195
e. Foreign Fortune (S) v. Foreign Office* (FR) S. Søderkvist Åby 3 11/6 - 05 / 9 2160 13,8 116
Sverige S. Søderkvist Färjestad - 18/5 - 04 / 1 1640 br ag 65
S. Søderkvist Anna Forssell (T) S. Søderkvist Halmstad 0 11/5 - 08 / 5 1640 br ag 74
Svart m/grått sk.stk og ermbind S. Søderkvist Mantorp 2 04/5 - 04 / 8 1640 12,7a 60
2 2018: -13 -1 -2 -5 -3 -240 000 2017: -15 -4 -3 -2 -2 -553 541
Patricia Hastrup (DK) 2 Plass 2 574 925
11 år BRUN HP v.Great Challenger (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 14/6 - 08 / 7 1609 13,2ag 810
e. Isabella Hastrup (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 27/5 - 08 / 9 1609 12,0a 44
Odd Arne Torp /Slitu P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 06/5 - 10 / 3 2100 14,2a 217
P. Midtfjeld Jens Kristian Brenne (T) R. Kjær Odense - 26/4 - 10 / 1 2140 dv3 a 391
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 04 / 9 1700 13,9a 43
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -15 -0 -5 -0 -4 -145 000
Denise F. Boko (NL) 3 Plass 1 602 255
8 år BRUN HP v.Love You* (FR) F. Hamre Leangen Travbane 2 27/6 - 09 / 7 2140 14,4a 22
e. Temple Boko (US) v. Garland Lobell (US) F. Hamre Bjerke Travbane 1 13/6 - 07 / 2 1609 12,0a 29
Rolf Mangelrød /Larvik F. Hamre Momarken Travbane 1 02/6 - 02 / 8 1640 13,2a 18
F. Hamre F. Hamre Biri Travbane 0 09/5 - 04 / 10 2120 16,2 g 59
Delt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 1 18/4 - 08 / 12 2100 13,0a 32
4 2015: -12 -1 -0 -2 -5 -154 000 2014: -15 -4 -3 -1 -4 -656 000
Glad Hall T. 4 Plass 1 760 000
6 år MØRKBR HP v.Boardwalk Hall* (US) B. Garberg Leangen Travbane 5 27/6 - 09 / 10 2140 14,8a 121
e. Glad Suit v. Zoot Suit (US) B. Garberg Bjerke Travbane 0 14/6 - 08 / 9 1609 12,3a 1755
Terje Rostad-Terje Stålesen B. Garberg Sørlandets Travpark 0 28/3 - 06 / 4 2140 15,0a 68
B. Garberg B. Garberg Drammen Travbane 2 06/12 - 07 / 3 1700 14,6a 38
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Bjerke Travbane 0 22/11 - 07 / 12 2160 16,2 100
5 2015: -9 -6 -0 -0 -0 -663 136 2014: -11 -3 -2 -0 -2 -153 594
Windy Ways* (US) 5 Plass 951 795
5 år BRUN HP v.Conway Hall* (US) H. Torvinen Kouvola - 27/6 - 10 / 1 2100 dg ag 352
e. Southwind Flanders (US) v. Lindy Lane* (US) S. Eriksson Östersund 1 05/6 - 08 / 2 1609 11,8a 18
Sverige B. Goop Solvalla 1 20/5 - 04 / 9 1640 10,7a 45
E. Adielsson Daniel Reden (A) J. Untersteiner Åby - 25/4 - 13 / 6 1640 br ag 22
blå m/hvite ermbind. P. Linderoth Bergsåker 1 08/4 - 06 / 4 1640 13,1a 11
6 2015: -7 -0 -1 -1 -2 -26 000 2014: -12 -3 -2 -1 -3 -108 500
Hope And Love* (US) 6 Plass 538 381
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) V. Hop Bjerke Travbane 3 24/6 - 03 / 10 1609 13,3a 77
e. Real Hope (US) v. S.J.'s Caviar* (US) V. Hop Momarken Travbane 2 02/6 - 02 / 5 1640 13,9a 82
Danmark V. Hop Bjerke Travbane 5 20/5 - 09 / 11 2100 14,0a 145
V. Hop Frode Hamre (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 21/3 - 07 / 6 2140 dg 573
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Forus Travbane 0 10/1 - 04 / 4 2040 19,1 g 36
7 2015: -9 -0 -2 -0 -2 -49 500 2014: -15 -3 -5 -0 -1 -265 000
Scarlett Gede (DK) 7 Plass 510 656
7 år BRUN HP v.Insert Gede* (FR) K. Malmin Forus Travbane 2 20/6 - 10 / 5 2550 15,8a 66
e. Doxi Hannover (DE) v. Ron B. Hanover (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/6 - 10 / 3 2100 14,6ag 42
Vestmarka AB /Vøyenenga K. Malmin Bjerke Travbane 2 20/5 - 09 / 4 2100 13,8ag 65
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/5 - 06 / 1 1609 13,5a 206
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 4 28/4 - 06 / 2 2140 14,6a 40
8 2016: -1 -0 -1 -0 -0 -19 087 2015: -8 -2 -1 -1 -2 -407 362
Angelina B.R. 8 Plass 1 174 463
9 år MØRKBR HP v.Angus Hall* (US) P. Midtfjeld Leangen Travbane 1 27/6 - 09 / 9 2140 14,3a 37
e. Fiery Chip (US) v. Pine Chip* (US) K. Pedersen Solvalla 0 31/5 - 06 / 2 1609 12,0a 131
Glenn Syvaldsen-Espen Edvardsen U. Ohlsson Färjestad 3 27/4 - 06 / 1 2140 12,4a 76
B. Westergaard E. Adielsson Axevalla 7 31/1 - 09 / 1 2160 15,8 58
Blå m/hvite kanter, reklame E. Adielsson Mantorp 1 13/12 - 06 / 1 2140 13,9a 98
9 2017: -10 -1 -0 -3 -1 -34 000 2016: -17 -0 -2 -4 -6 -87 500
Real Child (DK) 9 Plass 644 509
9 år BRUN HP v.Gill's Victory* (US) E. Høitomt Leangen Travbane 3 27/6 - 09 / 4 2140 14,6a 251
e. Best Child (DK) v. Copperfield (DK) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/6 - 07 / 9 1609 12,4a 410
Team Leon Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 02/6 - 02 / 7 1640 15,1a 126
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 1 06/3 - 04 / 6 2100 15,7a 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 28/2 - 08 / 5 2100 16,3a 75
10 2015: -3 -0 -1 -0 -1 -27 896 2014: -9 -5 -1 -0 -0 -931 679
Claudia B.R.* 10 Plass 1 517 330
5 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) B. Goop Färjestad 0 03/4 - 05 / 11 2140 16,9a 71
e. Sister Sahbra (US) v. Supergill* (US) B. Goop Örebro 2 16/3 - 10 / 4 2100 14,1a 47
Sverige O. Goop Drammen Travbane 1 06/12 - 07 / 12 1700 14,6a 34
B. Goop O. Goop Momarken Travbane 0 18/10 - 08 / 6 1640 16,2ag 25
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl B. Goop Axevalla 2 07/10 - 07 / 10 2140 15,8a 45