<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V65-3
Trondheim Torgs Ungdomsløp.Gavepremie til 3 beste kusker

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-4 Plass : 7-8-4

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Stjernesvarten 2140 1 Plass 158 647
13 år SVART H v.Gullsvarten B. Garberg Östersund - 06/6 - 12 / 1 1609 dg a 454
e. Kvernfrøkna v. Braute R. Walsøe Leangen Travbane 0 11/5 - 06 / 10 1640 31,6ag 184
Per Inge Bjørling /Selbu R. Walsøe Leangen Travbane P 13/4 - 21 / 4 2160 35,2 g P
S. Stoum Per Inge Bjørling O. Johnsen Leangen Travbane 0 03/2 - 02 / 1 1640 32,1a 53
Rød m/hvite ermer,sidef.sv.mansj/kant O. Johnsen Leangen Travbane 0 23/11 - 08 / 4 2140 36,3 85
2 2018: -17 -4 -4 -2 -3 -166 359 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 2 Plass 474 929
10 år RØD HP v.Prins Juventus E. Høitomt Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 02 / 9 2100 35,1 g 56
e. Spike Lill v. Spikeld A. Solhus Leangen Travbane 2 08/6 - 06 / 3 2140 29,1a 99
Anna Landrø /Trondheim A. Sjoner Leangen Travbane 3 01/6 - 08 / 8 2140 31,2a 84
E. Bolme Anna Landrø A. Sjoner Leangen Travbane 6 18/5 - 07 / 12 2160 30,9 1012
Hvit, m/blå sk.stk&erm, gull sidef+rek S. Kvernberg Leangen Travbane 0 30/3 - 03 / 12 2160 33,1 g 520
3 2018: -15 -1 -0 -2 -8 -64 060 2017: -17 -2 -1 -1 -6 -73 500
Sindor X. 3 Plass 412 722
8 år SOTRØD V v.Prins Juventus T. Solberg Orkdal Tråvpark 5 26/6 - 05 / 3 2100 30,0 258
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) T. Solberg Biri Travbane 0 22/5 - 05 / 1 2100 29,3a 84
Øystein Mælen /Fannrem J. Blekkan Östersund 0 30/4 - 07 / 2 1660 30,5 161
E. Bolme Øystein Mælen E. Kristiansen Leangen Travbane 2 13/4 - 08 / 9 1640 28,3a 108
Hvit m/en rød/en svart arm, reklame E. Kristiansen Leangen Travbane 3 06/4 - 09 / 4 2140 28,6 112
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tronga Gutten 4 Plass 165 500
10 år SVART H v.Bokli Eld K. Johansen Biri Travbane 3 22/5 - 05 / 4 2100 27,5a 494
e. Kos Era v. Kos Knekten K. Johansen Leangen Travbane 0 11/5 - 06 / 8 1640 30,1ag 362
Ragnar Olderløkken /Lalm O. Østre Biri Travbane 0 27/3 - 06 / 3 2100 30,8a 727
O. Haga Ragnar Olderløkken G. Gundersen Biri Travbane 0 23/1 - 03 / 7 2100 36,2a 128
Hvit m/grønt sk.stk/hv.stj,ermer&seler G. Gundersen Biri Travbane 6 03/1 - 03 / 8 1609 31,7ag 57
5 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -4 -0 -1 -1 -2 -19 000
Englevakt 5 Plass 201 000
13 år MØRKBR V v.Eng Svarten A. Stensen Leangen Travbane 2 08/6 - 01 / 1 2140 28,4a 87
e. Sjur Milla v. Bayi (S) A. Stensen Leangen Travbane - 18/8 - 06 / 3 1640 g0 ag 398
Katrine Nilsen /Steinkjer A. Stensen Leangen Travbane 0 11/8 - 07 / 4 2160 31,9 162
M. Herleiksplass Rolf Flytør A. Stensen Leangen Travbane 4 17/7 - 05 / 6 1640 28,8a 417
Grønn m/lilla skstk & mansj, hvit søm K. Nordtømme Leangen Travbane 0 19/8 - 07 / 8 2160 30,6 328
6 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -21 -1 -1 -4 -8 -66 789
Lykkje Unni 6 Plass 155 789
8 år MØRKBR HP v.Åsajerven A. Nilsen Leangen Travbane 0 28/6 - 08 / 7 2140 31,3 119
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn A. Stensen Biri Travbane 5 21/6 - 05 / 9 2120 29,3 543
Kåre Riseth /Frosta A. Stensen Leangen Travbane 6 15/6 - 07 / 6 2160 33,4 154
S. Theodorsen Kåre Riseth A. Stensen Leangen Travbane 6 08/6 - 06 / 5 2140 30,0a 107
Mørkblå m/hvitt bryst- og skråbånd J. Blekkan Leangen Travbane 0 11/5 - 06 / 7 1640 32,8ag 97
7 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -62 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 7 Plass 443 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd A. Robertsen Leangen Travbane 0 27/6 - 08 / 7 2140 27,3a 498
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon A. Robertsen Östersund 0 05/6 - 04 / 2 2160 29,6 1387
Stall M.H. Fantomet K. Robertsen Leangen Travbane 4 11/5 - 05 / 9 1640 27,7a 108
A. Robertsen Kai Helge Robertsen (A) A. Robertsen Leangen Travbane 1 30/3 - 01 / 5 2160 30,5 15
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek B. Robertsen Östersund 4 22/3 - 05 / 2 2160 29,4 104
8 2018: -22 -2 -1 -1 -6 -276 867 2017: -23 -5 -3 -1 -3 -283 940
Pave Faks 8 Plass 1 113 928
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Leangen Travbane 0 27/6 - 08 / 12 2140 28,1ag 343
e. Pave Eldmina v. Elding T. Jansson Rättvik - 20/6 - 02 / 1 2140 dg 178
John Mogset /Storås A. Robertsen Leangen Travbane 1 15/6 - 04 / 3 2160 30,1 13
I. Vinterdal John Mogset H. Tvedt Bjerke Travbane 2 10/6 - 05 / 7 2100 28,4a 47
Hvit,grønn ermr,mansj&belte/rød ka,rek U. Eriksson Romme 4 22/5 - 08 / 1 2140 28,4 g 602
9 2018: -13 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -22 -0 -0 -0 -3 -9 000
Buaas Terna 9 Plass 119 500
13 år LYS M.BRUN HP v.Bokli Eld K. Johansen Leangen Travbane 0 27/6 - 03 / 6 1640 30,2a 511
e. Buaas Guri v. Gaute M. Solås Leangen Travbane 0 15/6 - 07 / 3 2140 37,0 g 1244
Ingeborg Utness /Hommelvik M. Solås Leangen Travbane 0 25/5 - 08 / 1 2140 34,5 g 1861
V. Lindenbaum Ingeborg Utness M. Solås Leangen Travbane 0 11/5 - 09 / 12 1640 33,9ag 529
Svart, blå/vit vinkel, blå armrev; sv M. Valstad Leangen Travbane 0 20/4 - 04 / 3 2140 31,8 g 952