<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-3
CHAMPION JARLSBERG GRAND PRIX - 1. KVALIFISERING

Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
4-årige norskfødte.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-1 Plass : 6-5-1

1 2018: -7 -1 -2 -0 -0 -403 541 2017: -16 -2 -2 -1 -2 -572 174
This Is It 1609 1 Plass 1 873 347
7 år BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 07 / 5 1609 15,0ag 22
e. Glad Goal T. v. Armbro Goal* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 03/6 - 06 / 2 2100 dg a 17
Stall Panamera Racing E. Høitomt Biri Travbane 1 09/5 - 04 / 6 2100 14,7 22
B. Westergaard E. Høitomt Momarken Travbane 1 21/4 - 04 / 4 2140 14,9a 19
Blå m/hvite kanter, reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 09 / 9 2120 16,7 271
2 2015: -11 -1 -0 -2 -4 -227 000 2014: -7 -3 -0 -1 -1 -232 000
Catherine's Cavalli 2 Plass 469 000
4 år BRUN H v.Offshore Dream* (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 6 17/6 - 08 / 9 2500 16,9a 282
e. Angelica Goal v. Armbro Goal* (US) E. Høitomt Forus Travbane 5 26/5 - 04 / 1 2040 13,5a 240
Henry Rorgemoen /Skien E. Høitomt Bergen Travpark 5 16/5 - 10 / 1 2100 14,8a 65
E. Høitomt Henry Rorgemoen (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 09/5 - 09 / 6 2100 15,6ag 409
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Rolandsen Sørlandets Travpark 1 25/4 - 05 / 10 2140 16,8a 54
3 2018: -19 -0 -3 -2 -8 -64 500 2017: -17 -1 -0 -4 -7 -60 500
Crunch Classic 3 Plass 404 000
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) K. Malmin Sørlandets Travpark 1 16/6 - 08 / 1 1609 14,9a 22
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) K. Malmin Biri Travbane 1 05/6 - 07 / 7 1609 15,5a 132
Stall Crunch Classic K. Malmin Bjerke Travbane 6 06/5 - 08 / 6 2600 16,5a 170
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 26/4 - 09 / 9 2100 16,1a 159
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Kolle Bjerke Travbane 6 31/12 - 03 / 12 2100 17,6a 555
4 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
C.C. Noble Augustinu 4 Plass 130 351
7 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 22/6 - 03 / 1 2100 15,6a 61
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) T. Borg Bjerke Travbane 5 11/6 - 01 / 6 2100 16,5ag 22
Team Gemini LXXXI & Uab N. Sostapilis L. Bø Jarlsberg Travbane 6 29/5 - 03 / 8 2100 18,4ag 214
T. Solberg Geir Kihle (T) T. Borg Momarken Travbane 2 19/5 - 02 / 5 1640 15,4a 157
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 21/11 - 03 / 8 2600 19,9a 1044
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500
Kenni Island 5 Plass 437 440
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) V. Hop Momarken Travbane 1 23/6 - 06 / 5 1640 14,1a 39
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA) V. Hop Bjerke Travbane 4 10/6 - 08 / 11 1609 12,6a 777
Andrea Emilie Frednes /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 4 29/5 - 02 / 10 2609 16,6a 100
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Biri Travbane - 09/5 - 09 / 4 2100 dg a 411
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 18/4 - 03 / 9 2100 15,3a 43
6 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 6 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile T. Borg Drammen Travbane 4 17/6 - 08 / 8 2500 16,4a 176
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) T. Borg Bjerke Travbane 4 18/4 - 07 / 6 2100 14,7a 40
Team Øverdal T. Borg Klosterskogen Travbane 3 04/4 - 07 / 4 2100 15,0a 158
T. Borg Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Momarken Travbane 2 21/3 - 04 / 2 2140 14,9a 130
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 2 28/2 - 07 / 10 2100 17,0a 85
7 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -13 000
Kramer Ås 7 Plass 207 713
8 år BRUN V v.Campbell Hall* (US) C. Eskilsson Rättvik 2 18/6 - 04 / 1 1640 15,7a 113
e. Lupin Vang (DK) v. S.J.'s Photo* (US) C. Eskilsson Rättvik 0 18/6 - 10 / 1 2140 br g 430
Oddbjørn Wangen /Kolbu B. Ekløf Solvalla 0 29/5 - 06 / 1 3140 16,1 1043
Ø. Tjomsland Ola Åsebø (A) B. Ekløf Dannero 1 17/5 - 05 / 1 2640 16,9 280
mørkblå m/sølv reklame B. Ekløf Leangen Travbane 0 04/5 - 02 / 12 2640 18,2a 49
8 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 000 2017: -20 -1 -6 -3 -4 -113 500
Comecatchme C.J. 8 Plass 493 887
7 år LYSBRUN V v.Boardwalk Hall* (US) K. Haugstad Bjerke Travbane 0 14/6 - 14 / 6 2100 16,9a 79
e. Pearlsong v. Dahir De Prelong* (FR) K. Haugstad Solvalla 4 29/5 - 03 / 1 2140 13,2a 570
Olav Tengesdal /Sandnes D. Karlsson Åby 7 14/5 - 06 / 1 2140 15,7a 55
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Dalborg Åby 0 21/4 - 10 / 1 2140 14,3ag 236
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bergen Travpark 1 11/4 - 06 / 5 2100 17,9a 144