<<< Forrige løp
Start ca kl. 22:45 V4-4
ANE MONES REKORDJAKT - MONTÉ
MONTÉLØP
Kaldblods 1609 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(3.000) kr.
14. Løp
Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-2 Plass : 9-1-2

1 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -29 000 2015: -14 -1 -2 -0 -5 -95 521
Stjernejerven 1609 1 Plass 1 771 753
12 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Kontio Bollnäs 4 30/6 - 08 / 3 1640 20,9a 382
e. Mørtvedt Mari v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/6 - 09 / 7 1609 21,9a 2694
Stall Custom L. Pedersen Biri Travbane 4 05/6 - 08 / 8 1620 25,2 18
S. Werder Heidi Moen (T) G. Gundersen Forus Travbane 0 02/5 - 06 / 7 1600 22,7ag 289
Hvit m/turkis erm&sidef,sølv seler,rek T. Wollebæk Romme 2 17/4 - 09 / 1 1640 22,0a 79
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 2 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) M. Berås Forus Travbane 2 19/6 - 08 / 7 1660 24,2 16
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter M. Berås Sørlandets Travpark 1 24/5 - 09 / 7 2200 25,0 19
John Arne Degnes /Grimstad M. Berås Bergen Travpark 4 16/5 - 05 / 13 1660 23,9 88
M. Berås Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 25/4 - 06 / 10 2180 25,6 37
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl M. Berås Bjerke Travbane 2 15/4 - 02 / 10 2180 25,2 28
3 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 3 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Bergen Travpark 3 25/6 - 02 / 5 2640 27,6 73
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel C. Sund Forus Travbane 1 19/6 - 08 / 6 1640 25,2 92
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 0 09/6 - 03 / 6 2060 25,5 116
E. Jensen Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane 2 12/5 - 09 / 3 2040 25,1 120
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek P. Erga Forus Travbane 0 01/5 - 06 / 8 2080 25,5 426
4 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 4 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Årjäng 2 20/6 - 03 / 2 2680 27,3 g 36
e. Høibyterna v. Mjølner Jo G. Gundersen Bergen Travpark 3 06/6 - 07 / 7 2120 25,0 185
Per Arvesen-Svein Knut Granum G. Gundersen Bjerke Travbane 5 27/5 - 04 / 9 2160 26,4 73
K. Lier Per Arvesen (A) S. Hogner Bergen Travpark 0 16/5 - 05 / 11 1640 26,5 g 338
Tredelt turk/hv/lilla, lilla ermer M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 03/5 - 08 / 4 1620 26,3 58
5 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 5 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 12/6 - 04 / 10 2120 27,4 669
e. Kalsstjerna v. Korbest T. Espedal Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 05 / 14 1720 26,5 g 522
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 28/5 - 09 / 4 2100 27,1 679
J. Eilertsen Thore Hansen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 29/10 - 05 / 6 2160 27,9 538
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 03 / 6 2100 28,5 569
6 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 6 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin J. Blekkan Leangen Travbane 0 08/6 - 02 / 7 1680 dist 184
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten J. Øveraasen Biri Travbane 5 05/6 - 08 / 6 1620 25,7 484
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll J. Øveraasen Leangen Travbane 3 13/4 - 10 / 6 1700 27,7 94
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 06 / 1 1609 23,9a 170
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm B. Steinseth Bjerke Travbane 4 25/2 - 07 / 2 1609 24,6a 562
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Stjernen 7 Plass 3 083 522
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 03/5 - 08 / 7 1640 21,8 14
e. Marthe Røder v. Røder G. Austevoll Åby 0 25/4 - 09 / 6 2200 nc 74
Marianne Wik-Arild Karlsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 15/4 - 02 / 8 2180 24,8 19
L. Pedersen Morten Wik G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 04/4 - 06 / 1 2100 22,8a 374
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek G. Austevoll Momarken Travbane 4 21/3 - 09 / 8 2160 24,0 543
8 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 8 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Amundsen Klosterskogen Travbane 1 18/6 - 07 / 8 2140 27,0 85
e. Høibysiv v. Troll Jahn M. Amundsen Biri Travbane 1 05/6 - 08 / 10 1620 24,3 124
Thomas Antonsen /Mysen M. Amundsen Jarlsberg Travbane 5 03/5 - 08 / 8 1640 24,6 365
M. Amundsen Cato Antonsen (T) M. Amundsen Bjerke Travbane 6 15/4 - 02 / 11 2180 28,1 g 506
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man M. Amundsen Färjestad 6 03/4 - 04 / 5 2200 25,3 326
9 2017: -17 -8 -2 -4 -2 -730 000 2016: -20 -10 -4 -0 -4 -651 000
Ulsrud Tea 9 Plass 4 976 554
10 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 3 14/6 - 09 / 8 1609 20,2a 1055
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Solvalla 5 31/5 - 10 / 9 1609 19,8a 752
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Kvasnes Bergen Travpark 1 16/5 - 05 / 14 1660 22,3 20
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 3 02/5 - 06 / 1 1600 21,3a 334
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Forus Travbane P 21/4 - 21 / 1 2040 27,3 P