<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V5-5
V65-2
JARLSBERG TRAVBANE EIENDOMS 4-ÅRINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr.
4-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-14 Plass : 1-9-14

1 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -14 279 2016: -18 -3 -2 -2 -6 -126 941
Eldodin* 2100 1 Plass 326 239
6 år BRUN V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane - 19/6 - 04 / 5 2040 dg 14
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 07/6 - 05 / 5 2140 30,4 16
Sverige Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 12/5 - 01 / 11 2040 31,9 g 19
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 10/5 - 08 / 1 2140 32,0 13
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 25/4 - 20 / 5 2160 37,5 P
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 2 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane - 12/6 - 08 / 13 2120 dg 695
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn V. Hop Drammen Travbane 3 30/5 - 03 / 2 2100 34,0 g 51
Camilla Aakhus /Bygland E. Høitomt Momarken Travbane 7 19/5 - 08 / 2 2140 35,8 g 61
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 19/3 - 06 / 8 2100 dg 37
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Drammen Travbane 3 02/3 - 03 / 3 2100 34,8 g 34
3 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 3 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 9 12/6 - 09 / 13 2120 31,7 g 98
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten E. Grohs Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 07 / 3 2100 33,3 194
Stall Pumbaa L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/3 - 06 / 11 2100 33,9 107
V. Hop Kai Hj. Grønli E. Grohs Jarlsberg Travbane - 13/12 - 07 / 2 2100 dg 167
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Bjerke Travbane 6 06/11 - 03 / 7 2100 34,3ag 438
4 2018: -18 -0 -3 -1 -8 -116 636 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 4 Plass 514 636
7 år BRUN H v.Særpefanten G. Flåten Bjerke Travbane 6 24/6 - 09 / 13 2160 33,0 g 180
e. Slogum Bra v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 12/6 - 08 / 11 2120 31,3 682
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 28/5 - 07 / 4 2100 32,1 g 64
G. Flåten Kjell Roar Hansen G. Flåten Drammen Travbane 2 12/5 - 02 / 8 2100 32,9 39
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 16/4 - 04 / 9 2100 33,8 115
5 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 5 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane - 24/6 - 09 / 11 2160 dg 125
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 09 / 8 2120 31,2 g 111
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 29/5 - 05 / 6 2120 32,2 134
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 22/5 - 09 / 12 2120 32,6 g 115
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Leangen Travbane 2 11/5 - 01 / 7 2160 33,8 60
6 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 6 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin L. Kolle Biri Travbane 3 21/6 - 10 / 2 2100 31,8 g 86
e. Bestlijenta v. Spang Best L. Kolle Sørlandets Travpark 6 07/6 - 08 / 12 2160 33,9 g 115
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes L. Kolle Klosterskogen Travbane P 28/5 - 21 / 3 2120 35,2 P
L. Kolle Helge Grimnes G. Gundersen Drammen Travbane - 12/5 - 06 / 2 2100 dg 18
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Sørlandets Travpark 0 25/4 - 01 / 8 2160 dist g 53
7 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 7 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 8 21/6 - 10 / 11 2120 33,7 g 151
e. Rappblesa v. Pål Even E. Høitomt Biri Travbane 7 24/4 - 09 / 10 2120 33,1 46
Erik Løkken /Raufoss E. Høitomt Biri Travbane 6 27/3 - 09 / 3 2100 35,5 g 26
O. Mikkelborg Erik Løkken E. Høitomt Momarken Travbane - 11/11 - 07 / 11 2160 dg 107
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 0 15/10 - 01 / 7 2160 33,3 g 385
8 2019: -8 -2 -1 -1 -1 -53 000 2018: -15 -4 -4 -0 -4 -122 148
Valle Trym 2120 1 Plass 372 648
8 år MØRKBR V v.Åsajerven Å. Tengsareid Forus Travbane 1 19/6 - 04 / 15 2060 29,9 60
e. Valle Eldi v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 3 09/6 - 02 / 1 2040 29,4 133
Geir-Arne Ellefsen /Harstad Å. Tengsareid Forus Travbane 7 01/5 - 04 / 13 2060 33,1 g 184
Å. Tengsareid Kenneth Handeland (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 5 14/4 - 04 / 2 2040 32,8 g 51
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 12/3 - 01 / 4 2120 34,9 45
9 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 05 / 2 2100 30,9 g 38
e. Embra v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/4 - 08 / 7 1700 30,3a 34
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 02 / 12 2120 32,5 g 126
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 6 2140 br g 674
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 23/11 - 07 / 4 2140 32,2 g 25
10 2015: -6 -0 -3 -1 -1 -30 000 2014: -4 -2 -0 -1 -0 -26 000
Torpa Nor 3 Plass 56 000
5 år SVARTBRUN V v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/6 - 05 / 9 2160 29,4 55
e. Vita Vinna v. Pål Even Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 10/6 - 09 / 1 1640 28,2 20
Stall Torpa Nor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 16/5 - 06 / 10 2160 28,2 54
S. Wassberg Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 01/5 - 04 / 11 2060 31,7 23
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 12/4 - 09 / 5 2160 30,8 31
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -2 -1 -99 000
Horni Friggen 4 Plass 198 000
6 år BRUN H v.Ulfrigg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 16/6 - 05 / 6 2160 28,7 73
e. Nebbenes Eli v. Elding Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 04/6 - 07 / 2 2100 30,7ag 28
Horni AS /Vøyenenga L. Kolle Bjerke Travbane 2 21/5 - 04 / 1 2100 30,5ag 29
T. Borg Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 10/5 - 08 / 8 2180 30,7 49
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 03/5 - 09 / 1 2100 32,1 g 46
12 2015: -14 -1 -3 -0 -2 -40 000 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Odd Athene 5 Plass 45 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 10 2120 33,1 g 84
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 13/6 - 04 / 2 2140 30,4 494
Odd Team AS-Anne Lise Paulsen A. Akselsen Bjerke Travbane 4 27/5 - 02 / 2 2140 29,7 68
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/5 - 02 / 5 1640 30,6 33
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 03 / 3 2100 29,8 206
13 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -22 -5 -1 -2 -9 -268 942
Heidi Solo 6 Plass 370 458
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/6 - 09 / 2 1640 28,8 g 74
e. Skjegge Lill v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/5 - 02 / 4 2140 29,8 118
Stall Heidi Solo G. Gundersen Momarken Travbane 1 05/5 - 02 / 9 1640 29,8 153
G. Gundersen Belinda Rostad G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 07 / 8 2100 35,0 66
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 03 / 13 2120 33,3 g 83
14 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -10 -0 -2 -0 -5 -34 947
Bol Tore 7 Plass 203 311
8 år MØRKBR V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 23/6 - 02 / 1 2100 30,1ag 22
e. Pålnett v. Elding T. Horpestad Årjäng - 08/6 - 04 / 6 2180 dg 32
Stall Blå-Bær O. Østre Bjerke Travbane 1 28/5 - 03 / 2 2100 29,7a 100
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 26/4 - 11 / 13 2120 31,0 g 68
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Bjerke Travbane - 22/4 - 02 / 13 2180 dg 68
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Allvinn 8 Plass 179 578
8 år MØRKBR H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane - 02/6 - 04 / 2 2140 dg a 36
e. Mjølner Eldina v. Elding J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/5 - 03 / 8 2100 31,8ag 23
Stall Sefa Marko J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 03/5 - 09 / 2 2100 31,5 22
E. Høitomt Harald Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 1 23/3 - 04 / 1 2140 33,8 13
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/3 - 08 / 6 2140 34,5 16