<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:15 V65-4
V5-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3 -ÅRINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
3-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-12 Plass : 11-8-12

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Kaldbekk Borken 2100 1 Plass 30 000
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin T. Borg Sørlandets Travpark 2 16/6 - 01 / 5 2160 32,3 15
e. Fraun Stine v. Ilmin T. Borg Sørlandets Travpark 1 07/6 - 08 / 2 2140 32,9 346
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme E. Høitomt Biri Travbane 7 15/5 - 01 / 10 2100 35,7 240
T. Borg Sandra Margrethe Homme (A) E. Høitomt Bjerke Travbane P 22/4 - 20 / 15 2180 41,3 P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 20/9 - 20 / 4 1720 46,5 B
2 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -2 -1 -0 -0 -1 -20 000
Ridder Rosa 2 Plass 28 000
4 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 1 09/6 - 01 / 3 2040 32,4 43
e. Aasfrigga v. Friggbest Å. Tengsareid Forus Travbane P 03/3 - 20 / 1 2040 41,3 P
Kjetil Bore /Bryne Å. Tengsareid Forus Travbane N 13/12 - 20 / 2 2060 dgpp r N
Å. Tengsareid Kjetil Bore (A) Å. Tengsareid Forus Travbane 20/5 - 22 / 3 2060 52,8 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Forus Travbane 06/5 - 22 / 3 2040 58,5 B
3 2019: -11 -1 -2 -0 -3 -69 880 2018: -12 -1 -0 -0 -4 -27 991
Kilerauen 3 Plass 285 954
7 år RØD V v.Krageboen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 10/5 - 01 / 7 2160 32,7 216
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Sørlandets Travpark 8 25/4 - 01 / 9 2160 35,9 g 822
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes J. Undem Sørlandets Travpark 6 12/4 - 01 / 2 2140 39,4 g 187
J. Undem Åge Jan Kile J. Undem Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 02 / 4 2100 38,5 g 582
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane P 26/3 - 20 / 5 2100 40,9 P
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -1 -4 -58 000
Mollyn 4 Plass 196 500
7 år BRUN H v.Kasper Mollyn P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 23/6 - 01 / 7 2160 31,2 g 199
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 12/6 - 09 / 5 2100 32,1 70
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Momarken Travbane 7 28/4 - 09 / 2 2140 33,0 g 1129
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 07 / 4 2120 36,5 g 217
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Akselsen Drammen Travbane 5 02/3 - 01 / 3 2100 38,5 g 43
5 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 5 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/6 - 07 / 4 2140 33,8 65
e. Frøen Oda v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 7 27/5 - 01 / 5 2140 36,8 g 610
Merete Viksås /Roa H. Holm Biri Travbane - 15/5 - 01 / 1 2100 dg 261
H. Holm Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 0 05/5 - 10 / 1 2140 38,6 g 126
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane P 22/4 - 20 / 14 2180 36,1 g P
6 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 6 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Brenden Årjäng 6 08/6 - 08 / 5 2160 33,9 486
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 02 / 3 2100 38,6 g 99
Astrid Fossen-Ahne Fossen O. Østre Bjerke Travbane 5 11/3 - 01 / 3 2140 35,3 640
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) O. Østre Drammen Travbane 4 02/3 - 01 / 1 2100 38,2 102
gul m/svart skråbånd. S. Fossen Biri Travbane 6 20/2 - 01 / 5 2100 42,5 g 419
7 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -57 823 2018: -21 -4 -4 -5 -5 -504 179
Nordby Frøy 7 Plass 765 056
7 år SVART H v.Dotterud Teddy A. Akselsen Bjerke Travbane 0 13/6 - 02 / 1 2140 30,5 1017
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 01 / 4 2120 30,6 247
Stall Le Meridien A. Akselsen Drammen Travbane 3 12/5 - 02 / 6 2100 33,1 52
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 8 28/4 - 09 / 5 2140 33,8 g 586
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 17/4 - 01 / 7 2120 33,1 77
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -56 633 2018: -16 -2 -1 -3 -7 -430 747
Ingbest 2120 1 Plass 3 170 120
7 år SVART H v.Dotterud Teddy S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 18/6 - 05 / 9 1700 29,7a 103
e. Ing May v. Elding S. Jessen Jarlsberg Travbane 4 23/5 - 01 / 5 2120 29,8 209
Ragnar Løvseth /Skien S. Jessen Drammen Travbane 1 12/5 - 02 / 4 2100 32,8 39
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 02 / 7 2100 34,6 69
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Jessen Klosterskogen Travbane P 19/3 - 20 / 5 2120 35,8 P
9 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -9 -3 -0 -0 -0 -44 000
Bokli Stjernen 2 Plass 169 000
7 år SVART V v.Åsajerven T. Borg Bjerke Travbane 0 13/6 - 02 / 3 2140 br g 147
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 27/5 - 01 / 8 2160 29,7 22
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 01 / 1 2100 34,0 g 15
G. Flåten Tore Foss G. Flåten Jarlsberg Travbane P 17/4 - 20 / 13 2120 32,6 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 11/6 - 20 / 9 2120 54,5 B
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -2 -4 -3 -7 -124 500
Hovs Frøya 3 Plass 349 058
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy D. Aarum Årjäng 4 08/6 - 08 / 3 2160 32,6 179
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 4 27/5 - 01 / 6 2140 34,3 622
Harald N. Hove /Vik I Sogn A. Stensen Biri Travbane 6 15/5 - 01 / 8 2100 35,4 367
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Magnor Travbane 8 01/5 - 08 / 5 2000 38,5 g 254
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 27/3 - 01 / 7 2100 38,7 268
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -3 -0 -5 -262 749
Moe Garm 4 Plass 503 749
5 år MØRKBR H v.Alm Viktor E. Høitomt Momarken Travbane 2 23/6 - 01 / 8 2180 28,8 13
e. Moe Sigyn v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/6 - 08 / 2 2100 30,3 10
Tor-Martin Moe /Sundebru E. Høitomt Momarken Travbane 1 19/5 - 01 / 7 2160 31,2 11
E. Høitomt Tor-Martin Moe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 01 / 4 2100 30,0 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 17/4 - 01 / 3 2100 dg 12
12 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -59 000 2018: -15 -1 -2 -3 -4 -86 500
Odins Høvding 5 Plass 324 500
7 år RØD H v.Moe Odin T. Erga Bjerke Travbane 6 13/6 - 02 / 8 2140 29,6 g 612
e. Briskeby Dokka v. Briskeby Gutten T. Erga Forus Travbane 1 01/5 - 04 / 6 2040 32,4 56
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Bergen Travpark 2 19/4 - 01 / 3 2120 31,4 21
T. Erga Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 1 07/4 - 07 / 2 2040 33,3 19
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane P 10/2 - 20 / 5 2060 37,5 P
13 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 6 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen S. Wassberg Bjerke Travbane 0 13/6 - 02 / 6 2140 34,8 g 902
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 10/5 - 01 / 2 2140 31,9 14
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Forus Travbane - 01/5 - 01 / 2 2040 dg 37
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/4 - 01 / 7 2140 34,5 17
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 12/4 - 20 / 9 2160 38,1 P