<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:53 V65-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-3 Plass : 1-2-3

1 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 2140 1 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 14/6 - 09 / 4 1609 20,6a 38
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Solvalla 3 31/5 - 10 / 7 1609 19,1a 23
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 16/5 - 02 / 8 1680 20,2 12
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 02/5 - 06 / 8 1600 21,2a 23
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bergen Travpark 1 11/4 - 10 / 14 2140 23,3 31
2 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 2 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 13/6 - 11 / 13 3180 24,4 471
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Biri Travbane 4 24/4 - 02 / 11 2120 24,8 167
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 21/3 - 09 / 13 2160 24,9 835
E. Rennesvik Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 25/2 - 07 / 7 1609 25,0a 37
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 14/2 - 09 / 5 2100 28,4 124
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 3 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/6 - 11 / 14 3180 24,3 54
e. Jerkegnista v. Pilmingnist G. Gundersen Bjerke Travbane 1 03/6 - 04 / 8 2140 23,8 20
Tor Brænden /Oslo G. Gundersen Bjerke Travbane 1 20/5 - 05 / 6 2100 23,3a 90
T. Borg Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Borg Biri Travbane 4 09/5 - 10 / 13 3160 25,2 135
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Åby 0 25/4 - 09 / 7 2200 nc g 189
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 4 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/5 - 06 / 6 1609 25,0ag 31
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 02 / 8 1609 25,2ag 42
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 18/4 - 10 / 1 2100 25,5a 245
O. Østre Jon Magne Vik R. Kruse Klosterskogen Travbane - 04/4 - 10 / 4 2100 dg 104
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Kruse Bjerke Travbane 2 25/3 - 07 / 10 2100 24,7a 217
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -15 -0 -0 -2 -4 -40 500
Tøffe Toft 5 Plass 1 101 950
14 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Drammen Travbane 6 17/6 - 07 / 2 2100 25,6 626
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Bjerke Travbane 0 03/6 - 04 / 7 2140 26,1 245
Arild Berås /Tveit A. Berås Sørlandets Travpark 3 16/5 - 02 / 3 1640 23,7 188
E. Høitomt Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 3 25/4 - 06 / 7 2160 25,7 233
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Berås Bjerke Travbane 5 18/4 - 02 / 12 1609 23,2a 1131
6 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 6 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Drammen Travbane 3 17/6 - 07 / 13 2120 24,6 g 106
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Årjäng 1 21/5 - 05 / 6 2180 24,9 31
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Biri Travbane 0 09/5 - 10 / 10 3160 25,7 93
G. Gundersen G. Gundersen Biri Travbane 6 24/4 - 02 / 8 2120 25,0 22
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 04/4 - 06 / 4 2100 23,4ag 469
7 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -197 240
Storm Odd 7 Plass 1 607 358
11 år BRUN H v.Storm Jo A. Solhus Orkdal Tråvpark 2 26/6 - 05 / 7 2140 27,3 19
e. Søstra v. Elding B. Garberg Leangen Travbane 3 08/6 - 02 / 6 1660 22,8 39
Ola Martin Foss /Fannrem B. Garberg Leangen Travbane 5 25/5 - 05 / 6 2180 26,3 111
B. Garberg Ola Martin Foss A. Solhus Leangen Travbane 1 04/5 - 09 / 3 1640 23,6 27
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek U. Ohlsson Östersund 1 30/4 - 08 / 1 2160 28,0 110