<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:02 V5-4


Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
3-12-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-4 Plass : 3-5-4

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -1 -3 -15 000
My Midnight News 2140 1 Plass 64 500
7 år BRUN HP v.Super News (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 16/6 - 09 / 11 2160 dg 361
e. Medianoche (DE) v. Diamond Way (DE) E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 24/5 - 03 / 3 2140 19,7 317
Jan Erik Isaksen /Kristiansand S V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 16/5 - 01 / 5 2160 19,6 15
V. Tjomsland Jan Erik Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 10/5 - 09 / 6 2160 20,3 g 175
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 25/4 - 08 / 6 2160 19,7 307
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Carotis (S) 2 Plass 68 500
10 år BRUN V v.From Above* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 18/6 - 20 / 1 2100 20,6 P
e. Kiss Me Once* (S) v. Varenne* (IT) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 02/5 - 05 / 3 2100 19,0 33
Thøger Malmstrøm /Skien T. Solberg Sørlandets Travpark P 02/3 - 20 / 1 2140 22,4 g P
A. Berås Jane Helen Stareng (P) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/2 - 09 / 1 2140 17,8 18
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl T. Solberg Bjerke Travbane 5 30/1 - 01 / 5 2160 22,0 g 19
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -3 -3 -4 -53 491
Tania N.L. (IT) 3 Plass 360 915
7 år BRUN HP v.Adrian Chip* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 22/6 - 04 / 12 2100 dv1 a 56
e. Ophelia Blue Chip (US) v. Yankee Glide* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 1 03/6 - 03 / 11 2140 17,1 26
Guro Berg /Ranheim H. Langeweg Alkmaar 1 06/4 - 01 / 1 1720 20,9a 13
F. Hamre H. Langeweg Wolvega 13/9 - 91 / 1 1609 16,3a -
Delt mørkblå/lysblå, reklame
4 2016: -10 -2 -3 -0 -3 -72 000 2015: -20 -5 -6 -4 -3 -136 125
Tess Hovmand (DK) 2160 1 Plass 243 164
6 år SVARTBRUN HP v.Great Challenger (US) P. Buer Forus Travbane 2 19/6 - 03 / 6 2040 15,5a 28
e. Gritt Hovmand (DK) v. Shane T. Hanover (US) H. Lønborg Billund 4 29/4 - 06 / 1 1900 15,8a 32
Fritz Kristiansen /Harstad H. Lønborg Århus 1 10/4 - 05 / 1 1800 16,9a 21
P. Buer H. Lønborg Billund 2 14/3 - 05 / 1 1900 15,1a 56
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re H. Lønborg Odense 2 27/2 - 03 / 2 2140 17,5a 33
5 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -0 -0 -1 -5 -20 991
Lost Genius 2 Plass 152 491
8 år BRUN H v.Thai Tanic J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 05 / 1 2100 16,2a 73
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Bjerke Travbane 2 03/6 - 01 / 1 2640 17,2 191
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 16/5 - 05 / 11 2140 16,4a 151
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 6 23/4 - 05 / 6 2100 18,1a 60
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 30/10 - 04 / 8 1700 18,0a 221
6 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -9 -0 -0 -3 -1 -64 000
S.J.'s Victoria (S) 3 Plass 681 500
9 år SKIMMEL HP v.S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 05 / 11 2100 16,9a 170
e. Lina Crown (S) v. Crown Sweep (US) T. Espedal Drammen Travbane 0 30/5 - 09 / 2 2100 18,9ag 261
Cecilie Jensen /Revetal M. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 03 / 5 2100 16,6a 90
D. Dalen Bjørn Larsen (T) E. Rennesvik Drammen Travbane 4 05/5 - 05 / 7 2100 17,8a 47
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 08/4 - 05 / 2 2100 18,7ag 57
7 2015: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -5 -0 -0 -0 -4 -12 000
Miss Cosmos 4 Plass 65 250
7 år BRUN HP v.Cosmic S.J. (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 07/6 - 02 / 3 2140 18,5ag 323
e. Almahurst Snowy (US) v. Cumin* (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 24/5 - 03 / 12 2160 19,1 2061
Steinar Tønnessen /Hornnes E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/4 - 04 / 5 2140 20,8a 143
M. Høitomt Steinar Tønnessen M. Helland Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 01 / 8 2100 19,5a 793
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 10/2 - 01 / 4 1700 17,9a 205