<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:40 V5-1
Byggmester Arnt Emil Henriksens montéelite. Seiersdekken
MONTÉLØP
Varmblods 1640 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-1 Plass : 3-2-1

1 2016: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -6 -0 -1 -2 -1 -25 000
Solstrålen D.K. (DK) 1640 1 Plass 706 561
8 år BRUN HP v.Timberland* (DE) E. Hafskjold Biri Travbane 2 21/6 - 02 / 7 1620 15,0 208
e. Michelle S.E. (S) v. Gift Box* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/5 - 08 / 3 1609 13,6a 341
Tom Forkerud /Skotterud O. Mikkelborg Magnor Travbane 7 01/5 - 05 / 13 2020 18,0 333
R. Sandersen Tom Forkerud (T) R. Sandersen Biri Travbane 3 24/4 - 08 / 9 2120 15,8 214
Grå m/svarte ermer, hvite kanter,rekl B. Goop Åby 0 15/1 - 03 / 1 2140 17,3a 115
2 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -20 -4 -3 -3 -4 -127 500
Fantom Rols (S) 2 Plass 1 139 031
12 år BRUN V v.Good As Gold* (S) H. Holm Harstad Travpark 2 21/6 - 08 / 3 2040 16,1a 28
e. Tilli Tam (S) v. Tibur (FR) D. Dalen Bodø Travbane 1 07/6 - 06 / 11 1620 15,8 43
Trine Hansen-Solveig Didriksen S. Løvvold Leangen Travbane 3 04/5 - 01 / 4 2640 17,6a 31
R. Bjørnbeth Trine E. Hansen R. Bjørnbeth Leangen Travbane 1 13/4 - 04 / 6 1660 15,7 50
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame A. Stensen Leangen Travbane 6 30/3 - 02 / 11 1640 14,6a 224
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -0 -2 -2 -104 555
King Creole E.P. (S) 3 Plass 1 109 519
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) E. Vinvand Biri Travbane 0 21/6 - 02 / 8 1620 dist g 142
e. Gillnet (US) v. Armbro Goal* (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 07 / 13 3160 15,7 635
Gerd Kolle /Ulefoss K. Kvasnes Biri Travbane 4 15/5 - 03 / 3 2100 14,1a 65
K. Kvasnes Anders Lundstrøm Wolden (T) S. Løvvold Bjerke Travbane P 29/4 - 21 / 2 2140 19,8 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Westergaard Bergen Travpark - 11/4 - 09 / 2 1600 dg a 119
4 2016: -14 -1 -0 -1 -10 -68 773 2015: -14 -3 -3 -2 -4 -138 538
Quarnac de L'Iton (FR) 4 Plass 4 364 997
12 år BRUN V v.Ideal de l'iton (FR) R. Sandersen Axevalla 3 07/6 - 02 / 1 2140 16,1a 60
e. Classic Mesloise (FR) v. Moktar (FR) R. Sandersen Åby 1 16/5 - 01 / 2 2640 15,7a 146
Tom Forkerud /Skotterud R. Sandersen Leangen Travbane 2 04/5 - 01 / 7 2640 17,4a 17
L. Pedersen Tom Forkerud (T) R. Sandersen Örebro 3 02/4 - 04 / 2 2180 15,6 52
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek R. Sandersen Leangen Travbane 1 16/3 - 03 / 5 2180 17,1 16
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -1 250 2017: -12 -0 -0 -0 -5 -16 500
Danseur Rapide (US) 5 Plass 716 720
10 år BRUN V v.Daguet Rapide* (IT) A. Robertsen Leangen Travbane 4 15/6 - 05 / 8 2180 19,6 31
e. Donerail Dream (US) v. Donerail* (US) G. Berg Leangen Travbane 3 25/5 - 04 / 5 2160 17,2 317
Gunnar Granaas-Monika Granaas G. Berg Leangen Travbane 1 23/2 - 01 / 6 2160 19,1 97
A. Robertsen Gunnar Granaas E. Kristiansen Leangen Travbane 0 16/2 - 01 / 12 2160 16,1 616
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek G. Berg Leangen Travbane 0 02/2 - 02 / 8 1640 16,2a 419
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -22 -0 -1 -1 -10 -91 500
Wy Fi (US) 6 Plass 807 387
9 år BRUN H v.Andover Hall* (US) G. Berg Leangen Travbane 0 15/6 - 05 / 7 2180 21,8 g 39
e. Armbro Amadeus (US) v. Malabar Man* (US) G. Berg Leangen Travbane P 01/6 - 22 / 1 2140 20,4 P
Rolf Pedersen /Ranheim I. Asphaug Leangen Travbane 4 26/5 - 01 / 7 2140 15,6a 147
G. Berg Jomar Blekkan (T) J. Blekkan Leangen Travbane 0 11/5 - 02 / 5 1660 14,8 69
Svart m/oransje ermfelt/vinkel J. Blekkan Leangen Travbane 3 27/4 - 02 / 7 1640 14,6a 89
7 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2015: -12 -3 -3 -0 -4 -127 235
Cantabharmony (US) 7 Plass 1 111 121
10 år BRUN V v.Cantab Hall (US) J. Eilertsen Solvalla 0 31/5 - 04 / 1 1609 14,2a 174
e. Harmonics (US) v. Donerail* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 07 / 7 1700 13,8a 50
Josefine Eilertsen /Jessheim J. Eilertsen Momarken Travbane 2 21/3 - 01 / 9 1640 13,5a 59
J. Eilertsen J. Eilertsen Bjerke Travbane 1 11/3 - 07 / 2 1609 13,0a 36
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Solvalla 2 25/1 - 01 / 1 1640 13,0a 334
8 2015: -10 -0 -0 -1 -2 -16 000 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -28 814
Ludwine (IT) 8 Plass 1 571 976
10 år BRUN HP v.Daguet Rapide* (IT) R. Sandersen Biri Travbane 0 15/5 - 03 / 10 2100 15,2a 106
e. Zoom Image (FR) v. Balanced Image (US) R. Sandersen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 07 / 10 1700 14,5a 286
Tom Forkerud /Skotterud E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 17/4 - 21 / 5 2100 17,2 P
E. Hafskjold Tom Forkerud (T) D. Parling Hippodrome de Vincennes 0 08/12 - 02 / 2 2100 nc a 1090
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar R. Derieux FRANKRIKE 6 17/9 - 04 / 2 2700 15,5a 460
9 2015: -21 -2 -0 -3 -4 -54 500 2014: -21 -3 -4 -4 -7 -113 000
Game Over Land 9 Plass 423 000
8 år BRUN V v.Cigar Bar (US) M. Bustadmo Harstad Travpark 1 14/6 - 09 / 1 2040 17,3a 67
e. Petrina Land v. Super News (US) B. Øksnevad Harstad Travpark 5 23/5 - 06 / 2 2040 17,5a 198
Helene Rasmussen /Borkenes M. Lyngen Harstad Travpark 0 09/5 - 07 / 7 2040 16,8a 412
M. Bustadmo Lisbeth Midtun M. Bustadmo Harstad Travpark 1 02/5 - 08 / 6 2080 17,0 151
Hvit m/vinrødt sk.felt, ermer & seler M. Lyngen Harstad Travpark 4 26/4 - 08 / 9 2040 16,2a 940
10 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -15 -5 -4 -3 -1 -198 500
Shocking Icon 10 Plass 980 474
8 år BRUN V v.Whitesand Titan (US) N. Stene Leangen Travbane 2 15/6 - 05 / 6 2180 18,3 76
e. Bernadette's Cat (US) v. Pine Chip* (US) N. Stene Leangen Travbane 4 08/6 - 08 / 7 2160 16,3 235
Bente Hennie Berg-John Kjell Berg T. Steinshaug Leangen Travbane 0 27/4 - 02 / 4 1640 16,0a 247
N. Stene Torkil Steinshaug (A) N. Stene Biri Travbane 0 24/4 - 08 / 7 2120 16,6 96
Burgunder m/hvite harl ruter N. Stene Leangen Travbane 2 13/4 - 04 / 5 1660 15,8 127