<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -13 -2 -3 -0 -7 -83 000 2016: -9 -0 -0 -1 -4 -12 000
Sima's Starmail 2140 1 Plass 95 000
5 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane 20/8 - 23 / 2 1640 31,6 g B
e. Hot Mail (S) v. Copiad* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 13/8 - 23 / 2 1640 32,0 g B
Cathrine K. Tveita /Lesja
B. Steinseth Sissel Meland
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tioga 2 Plass 12 000
6 år SVART HP v.San Pellegrino* (US)
e. Twigg v. Napoletano* (US)
Marita Endal-Einar Pedersen
P. Lyngås Øistein Eriksen
burgunder m/hvitt sk.stk. & seler.
3 2017: -12 -3 -1 -2 -1 -192 545 2016: -15 -5 -4 -0 -4 -317 000
W.J. Eminent Bergen 3 Plass 580 545
5 år MØRKBR H v.Leonardo Grif* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane 24/9 - 20 / 2 1640 29,7 B
e. Fanny Speed (S) v. Deliberate Speed* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 4 1640 29,9 g B
Stall Eminent
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2017: -4 -0 -1 -1 -2 -14 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
K.L.M. Jumbo Jet 4 Plass 14 000
5 år MØRKBR V v.Coktail Jet (FR)
e. K.L.M. Moneypenny v. Super Arnie* (US)
Hilde Solbakken-Lise Marie Nergaard
H. Holm Anders Lundstrøm Wolden (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
5 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Haras Arvells 5 Plass 7 000
5 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S)
e. Odette Newmen (S) v. Defi D'aunou* (FR)
Monica Steinshaug-Torkil Steinshaug
K. Kvasnes Jens Kristian Brenne (T)
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
6 2017: -22 -1 -3 -2 -10 -113 988 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000
Valborg 2160 1 Plass 163 988
7 år BRUN HP v.Nordli Svarten L. Østre Momarken Travbane N 02/4 - 20 / 5 2160 39,2 r N
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Østre Bjerke Travbane - 11/2 - 20 / 6 2160 dgpp N
Øystein Østre /Askim A. Solhus Leangen Travbane 0 07/4 - 11 / 2 2140 38,3 r 118
O. Østre Øystein Østre A. Solhus Leangen Travbane P 24/3 - 20 / 8 2160 37,6 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 8 04/11 - 01 / 4 2140 43,0 rg 67
7 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -1 -0 -0 -2 -13 000
Feseth Troll 2 Plass 13 000
4 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 26/9 - 22 / 7 2120 50,2 g B
e. Eldsokka v. Elding K. Lunde Momarken Travbane 01/7 - 22 / 7 2160 50,4 B
Tom Nordhaug-Kjetil Lunde K. Lunde Bjerke Travbane - 18/6 - 20 / 9 2160 dgpp N
K. Lunde Tom Nordhaug
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Maiastra 3 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven Ø. Ruttenborg Biri Travbane 23/6 - 22 / 7 2120 00,4 B
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter Ø. Ruttenborg Biri Travbane 13/6 - 24 / 3 2100 00,9 g B
Kjell Haugland /Mysen
E. Høitomt Finn Holmen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -5 -1 -1 -2 -0 -83 555
T.B.'s Trøllgutt 4 Plass 170 935
5 år BRUN H v.Feseth Lynet J. Mjølnerød Bjerke Travbane 19/11 - 20 / 13 1660 52,7 B
e. Nordby Katla v. Spang Best
Stall Trøllgutt
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
10 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -3 -1 -0 -1 -52 500
Helge Trollet 5 Plass 154 100
9 år SVART V v.Lome Kongen B. Steinseth Biri Travbane - 05/6 - 20 / 13 2120 dgpp N
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 20/3 - 06 / 6 1700 27,9a 63
Stall Ki-Ro B. Steinseth Bjerke Travbane 2 08/3 - 03 / 11 2100 30,3a 51
K. Johansen Rolf Tr. Rostille A. Stensen Biri Travbane 1 28/2 - 02 / 10 1609 29,5a 50
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Drammen Travbane 1 04/2 - 03 / 6 1700 31,6a 36
11 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -43 000 2016: -9 -1 -0 -3 -5 -42 000
Komnes Kristin 6 Plass 92 400
5 år BRUN HP v.Trø Faks G. Gundersen Bjerke Travbane 18/6 - 20 / 10 2160 52,1 B
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gjerstad Bjerke Travbane 21/5 - 20 / 9 2160 54,3 B
Sigmund Jakobsen /Leknes
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer