<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
3-15-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-1 Plass : 2-10-1

1 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2640 1 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 18/6 - 05 / 2 1700 31,2ag 70
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 08 / 5 1700 31,1ag 132
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 29/5 - 04 / 4 2600 30,7 93
G. Flåten Jan Morten Hansen (T) S. Løvvold Bjerke Travbane 0 20/5 - 07 / 3 2140 30,9 398
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame S. Løvvold Drammen Travbane 7 05/5 - 04 / 4 2100 32,1 315
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 2 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Solberg Sørlandets Travpark 1 16/6 - 05 / 8 2160 28,3 24
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Sørlandets Travpark 3 16/5 - 06 / 11 2160 28,1 68
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Momarken Travbane 4 28/4 - 02 / 6 2140 29,8 g 33
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Sørlandets Travpark 5 12/4 - 09 / 10 2180 31,1 g 22
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 0 28/3 - 02 / 4 2160 br rg 30
3 2015: -7 -2 -0 -1 -1 -47 000 2014: -7 -2 -0 -0 -1 -27 803
Horgen Jerven 3 Plass 74 803
5 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 02/6 - 05 / 1 2640 33,3 g 66
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 20/5 - 07 / 5 2140 dg 24
Maria Karlsen /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 28/4 - 02 / 2 2140 29,8 g 42
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 22/4 - 02 / 10 2180 30,0 30
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 01/4 - 09 / 14 2160 31,3 37
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 2660 1 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 2 2100 30,2ag 38
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 29/5 - 04 / 6 2620 29,8 71
Sverige E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 19/5 - 04 / 7 1700 30,1a 113
E. Høitomt E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 10/5 - 06 / 10 2660 30,5 51
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 30/4 - 04 / 5 2100 dg 24
5 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -19 999 2014: -11 -4 -1 -2 -2 -111 271
Engla R.B.* (S) 2 Plass 141 022
8 år M.BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 6 2140 30,7 g 243
e. Giffin (S) v. Finstadgutten M. Andersson Åmål 0 29/5 - 03 / 6 2080 31,1ag 132
Sverige B. Goop Årjäng - 21/5 - 01 / 2 1640 dg ag 73
G. Austevoll Marita Arvidsson (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/2 - 03 / 10 1660 31,2 49
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/1 - 02 / 5 2140 30,5 29
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 3 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 6 22/5 - 04 / 14 2120 30,1 g 224
e. Hafell Kari v. Sokna Troll K. Johansen Biri Travbane 2 09/5 - 01 / 1 2100 29,4a 136
Mathias Skrugstad-Liv Rindal O. Mikkelborg Biri Travbane 7 10/4 - 07 / 1 2100 29,9 107
K. Johansen Gunn Margrete Rindal K. Johansen Leangen Travbane 2 07/3 - 02 / 1 2140 32,9ag 148
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Leangen Travbane 1 09/2 - 04 / 7 2160 33,1 35
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 4 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 3 11/6 - 04 / 1 2100 28,5ag 41
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Jarlsberg Travbane 2 29/5 - 04 / 9 2620 30,0 41
Stall Rotnes E. Schem Biri Travbane 0 09/5 - 05 / 3 2100 29,4 g 57
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 2 23/4 - 04 / 10 2100 28,3a 58
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 3 08/4 - 02 / 2 2140 29,2 198
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 5 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld M. Høitomt Bjerke Travbane 4 10/6 - 05 / 10 2100 28,7a 351
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Aarum Åmål 4 29/5 - 03 / 1 2080 30,6a 436
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 0 20/5 - 07 / 12 2140 31,7 g 407
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 0 10/3 - 04 / 7 1640 33,4ag 120
gul m/svart skråbånd. A. Stensen Biri Travbane 0 20/2 - 05 / 1 2100 33,4ag 54
9 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 6 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Biri Travbane 0 22/5 - 05 / 6 2100 29,8a 308
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Momarken Travbane 3 05/5 - 03 / 4 2140 30,2a 289
Knut Engen /Skreia G. Antonsen Bjerke Travbane 4 30/4 - 01 / 3 2100 31,6a 169
G. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 12 1609 29,0ag 523
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane 5 05/4 - 07 / 5 2140 29,9a 121
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 7 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 1 02/6 - 05 / 7 2640 31,3 18
e. Drivalill v. Atom Vinter A. Stensen Biri Travbane 1 22/5 - 04 / 11 2120 29,1 g 27
Stall Nordlysekspressen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 17/4 - 04 / 1 2100 27,5 23
A. Stensen Harald Stikbakke E. Høitomt Biri Travbane 1 10/4 - 07 / 6 2100 27,8 36
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam V. Hop Momarken Travbane - 03/2 - 01 / 9 2160 dg 42
11 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 8 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 3 2100 28,9a 639
e. Polar Fortuna v. Braute G. Antonsen Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 8 1600 32,3 112
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/4 - 04 / 4 2100 28,4 429
C. Antonsen Bente Dramstad G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 9 2140 30,6a 385
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. U. Ohlsson Färjestad - 23/3 - 07 / 3 2660 dg 320
12 2015: -26 -5 -3 -3 -9 -197 500 2014: -13 -1 -5 -1 -5 -64 000
Vesle Carmen 9 Plass 268 500
7 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) D. Dalen Bergen Travpark 0 06/6 - 05 / 5 2100 30,5a 366
e. Vesledolly v. Elding T. Jørgensen Bergen Travpark 5 21/5 - 09 / 9 2140 32,5 277
Per Jørgensen-Tiril Furnes Jørgensen O. Wassberg Bergen Travpark 0 07/5 - 04 / 9 2120 32,3 153
D. Dalen Tiril Furnes Jørgensen (R) O. Wassberg Bergen Travpark 2 28/4 - 03 / 2 2100 30,0 342
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Wassberg Bergen Travpark 4 11/4 - 05 / 12 2620 32,5 228
13 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 10 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane 6 16/6 - 05 / 9 2100 29,8ag 336
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen O. Østre Momarken Travbane 0 02/6 - 05 / 3 2640 33,4 g 168
Stall Farmen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 04 / 12 2620 31,8 679
O. Østre Tom Buer F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 20/5 - 08 / 10 2100 31,3a 648
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 03/5 - 05 / 8 2100 dg a 517
14 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -2 -0 -1 -17 500
Atom Jutuln 11 Plass 125 500
8 år MØRKBR V v.Kasper Mollyn T. Borg Momarken Travbane 0 09/6 - 05 / 8 1640 26,6a 161
e. Atom Frøkna v. Lannem Sjur T. Borg Drammen Travbane - 24/3 - 04 / 5 2100 dg 69
Marianne Vikheim /Sogndal A. Stensen Bjerke Travbane 5 11/3 - 05 / 10 2100 29,0a 419
T. Borg Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Borg Biri Travbane 2 20/2 - 05 / 3 2100 30,8a 71
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Biri Travbane - 07/2 - 04 / 3 2600 dg 396