<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
Vinvaras æresløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr., 60 m. ved 300.001 kr.
4-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-12 Plass : 9-3-12

1 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -21 000 2015: -12 -0 -3 -2 -3 -41 000
Stina 2140 1 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Spikeld K. Johansen Leangen Travbane 2 26/5 - 04 / 6 1640 29,1a 65
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) K. Johansen Leangen Travbane 2 04/5 - 07 / 1 2140 31,0 36
Bjørn Schei /Opphaug A. Stensen Biri Travbane 4 10/4 - 01 / 1 2100 28,9a 93
K. Johansen Anne Dahlshaug (T) K. Johansen Leangen Travbane 0 30/3 - 03 / 4 2140 34,0 g 15
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Leangen Travbane 2 05/1 - 05 / 6 2140 30,8a 26
2 2015: -14 -1 -3 -0 -2 -40 000 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Odd Athene 2 Plass 45 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 4 27/5 - 02 / 2 2140 29,7 68
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/5 - 02 / 5 1640 30,6 33
Odd Team AS-Anne Lise Paulsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 03 / 3 2100 29,8 206
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 09/4 - 09 / 12 2140 30,6 24
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 04/4 - 05 / 1 2100 31,7 g 498
3 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 3 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Bjerke Travbane 2 27/5 - 02 / 3 2140 29,2 193
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 05 / 7 2100 31,0 86
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 09 / 1 2100 31,5 85
T. Gravdal T. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 03 / 1 2100 35,7 294
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst T. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 27/2 - 07 / 1 2100 35,0 320
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 4 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane 5 30/5 - 02 / 1 2100 31,6 65
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 22/5 - 04 / 5 2100 dg 103
Steffen Berg /Mosvik T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 26/4 - 03 / 1 2100 30,1 29
G. Austevoll Torgeir Lyseng Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 08 / 13 2140 33,1 73
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 06/3 - 07 / 9 2140 36,7 51
5 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 5 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 28/5 - 04 / 9 2100 31,2a 107
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 14/5 - 05 / 8 2100 29,8 97
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 03 / 8 2120 30,8 g 44
V. Hop Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/3 - 09 / 5 2160 30,1 139
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Drammen Travbane 1 09/3 - 04 / 2 2100 31,5a 24
6 2015: -7 -2 -0 -1 -2 -81 512 2014: -10 -0 -2 -0 -6 -32 411
Åsafaksa 2160 1 Plass 113 923
4 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Biri Travbane 1 05/6 - 02 / 8 2100 30,1 50
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Wollebæk Romme 3 22/5 - 05 / 1 2140 28,5 186
Hilde Mari Stumberg-Joakim Nilsson T. Wollebæk Jarlsberg Travbane 7 08/5 - 05 / 12 2140 30,1 g 157
T. Wollebæk Hilde Mari Stumberg T. Wollebæk Färjestad - 27/4 - 04 / 1 2140 dg 37
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Romme 1 17/4 - 03 / 1 2140 30,8 g 29
7 2017: -4 -1 -3 -0 -0 -175 000 2016: -3 -1 -0 -0 -1 -55 000
Ness Tjo Stjerna 2 Plass 1 026 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bergen Travpark 0 11/4 - 07 / 3 1600 30,2 g 93
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 08 / 1 2100 30,4 69
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 24/11 - 06 / 1 2100 31,1 19
T. Solberg John Ragnvald Ness T. Solberg Biri Travbane 3 08/11 - 03 / 12 2100 28,9ag 228
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 30/10 - 03 / 2 2100 31,0a 26
8 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 3 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 02/5 - 08 / 1 2040 27,9 21
e. Trø Spika v. Spikeld Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 14/4 - 04 / 6 2080 28,6 29
Stall Trø Hera V. Tjomsland Drammen Travbane - 14/3 - 03 / 8 2100 dg 20
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/2 - 02 / 6 2140 31,2a 22
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 08/2 - 01 / 3 2140 29,3 21
9 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 4 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/12 - 04 / 1 1640 30,1 g 20
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 4 08/11 - 03 / 5 2100 29,0a 283
Jan Tore Alund /Snertingdal T. Solberg Momarken Travbane 5 18/10 - 06 / 3 2140 31,4ag 237
Å. Tengsareid Morten M. Ottersen (T) T. Solberg Momarken Travbane 2 07/10 - 03 / 6 2140 30,0a 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Ottersen Färjestad 1 29/9 - 10 / 1 1660 30,1 17
10 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 5 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 07/6 - 03 / 5 2160 31,7 g 32
e. Norheim Elle v. Elding H. Tvedt Klosterskogen Travbane 2 28/5 - 04 / 11 2100 30,7a 108
Stall Faksine E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 13 2140 br g 47
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 28/2 - 03 / 1 1640 dg 42
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/2 - 02 / 7 1640 35,1 g 62
11 2018: -6 -1 -1 -1 -0 -66 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 6 Plass 726 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 0 02/6 - 03 / 4 2040 br a 140
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 4 26/5 - 05 / 12 2080 28,3 80
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Forus Travbane 0 12/5 - 04 / 2 2060 29,6 58
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 7 02/5 - 08 / 9 2040 28,7 185
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Bergen Travpark 1 11/4 - 01 / 5 2100 29,1a 18
12 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -18 500 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 2180 1 Plass 1 213 013
7 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 3 13/5 - 09 / 13 2160 27,0 86
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo A. Wolden Gävle 7 23/4 - 07 / 2 2200 28,0 150
Morten Langli /Oslo A. Wolden Romme 3 20/3 - 06 / 3 2200 28,9 79
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Drammen Travbane 3 14/3 - 04 / 2 2100 28,1 g 52
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 08/11 - 03 / 4 2100 28,5ag 57
13 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -14 -0 -1 -4 -2 -68 364
Tangen Irene 2200 1 Plass 421 498
5 år BRUN HP v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 13/5 - 03 / 6 2600 29,7ag 48
e. Slogum Il v. Ilmin G. Flåten Momarken Travbane 0 28/4 - 08 / 5 2140 29,0a 391
Laila Laane /Stokke G. Flåten Biri Travbane 5 08/11 - 03 / 8 2100 30,0a 261
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 0 18/10 - 06 / 1 2140 br a 112
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 1 07/10 - 03 / 2 2140 30,0a 19