<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
VG+ løpet

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-3 Plass : 4-2-3

1 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -38 000 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -43 000
Solberg Rasken 1609 1 Plass 670 241
12 år BRUN V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 06/5 - 09 / 3 2100 26,9a 69
e. Solberg Ragni v. Braute J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 22/4 - 06 / 9 2100 26,7a 64
Per Trygve Engen-Arve Engen J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 15/4 - 09 / 6 2100 27,0a 339
J. Kvikstad Per Trygve Engen J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 25/3 - 02 / 6 2100 26,9a 43
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Drammen Travbane 2 14/3 - 10 / 4 2100 26,2 140
2 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -27 000 2018: -9 -2 -2 -1 -1 -81 500
Røyns Kasper 2 Plass 628 492
10 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Bjerke Travbane 4 06/5 - 09 / 9 2100 26,6a 165
e. Røynskrem v. Krembest M. Fremstad Leangen Travbane 0 27/4 - 08 / 6 2640 29,9a 43
Ragnar Fremstad /Brekstad M. Fremstad Leangen Travbane 3 16/3 - 02 / 11 1640 26,6ag 43
R. Fremstad Monika Fremstad (T) R. Fremstad Leangen Travbane 1 23/2 - 05 / 4 1660 28,1 61
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane 2 09/2 - 01 / 7 2160 29,5 16
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Joran 3 Plass 519 116
13 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/5 - 06 / 1 1609 25,8a 106
e. Korra v. Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/5 - 09 / 11 2160 26,9 337
Ole-David Aas /Maura G. Austevoll Bjerke Travbane 2 29/4 - 09 / 2 2140 28,0 499
G. Austevoll Karl Mads Aas G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/2 - 02 / 1 1640 31,8 g 398
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 03 / 4 2120 31,2 576
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -2 -1 -6 -75 500
Alsaker Torres 4 Plass 654 500
11 år MØRKBR H v.Alm Viktor R. Halvorsen Bergen Travpark 1 31/5 - 03 / 7 1600 25,9a 86
e. Thuli Pila v. Elding R. Halvorsen Bergen Travpark 1 23/4 - 06 / 5 1600 27,1ag 22
Anita Henriksen-Stine L. Skår Tveiten C. Morken Bergen Travpark 4 19/4 - 04 / 5 2140 30,3 172
R. Halvorsen Stine L. Skår Tveiten R. Halvorsen Bergen Travpark 0 02/4 - 07 / 3 1600 26,3a 76
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek R. Halvorsen Bergen Travpark 5 22/3 - 03 / 6 2100 28,7a 64
5 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 5 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 9 1700 27,9ag 57
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 4 15/4 - 06 / 4 2100 27,0a 110
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 09/4 - 02 / 7 1609 24,3a 22
E. Gravdal M. Jakobsson Färjestad - 03/4 - 09 / 1 1640 dg 41
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 2 25/3 - 02 / 4 2100 26,5a 78
6 2019: -9 -1 -3 -1 -3 -54 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -30 000
Super Gullet 6 Plass 882 187
10 år BRUN V v.Moe Odin S. Løvvold Sørlandets Travpark 4 24/5 - 09 / 5 2140 28,5 g 28
e. Heidi Texa v. Alm Rigel S. Løvvold Bergen Travpark 2 16/5 - 05 / 7 1620 25,0 65
Stall Birktrav.no & Team E.T. M. Berås Sørlandets Travpark 1 25/4 - 03 / 12 2180 27,8 20
Ø. Tjomsland M. Berås Jarlsberg Travbane 2 20/3 - 03 / 11 2140 29,4 21
mørkblå m/sølv reklame M. Berås Bjerke Travbane 2 28/2 - 02 / 13 2180 28,8 114
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 7 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Flåten Bjerke Travbane - 03/6 - 05 / 1 2100 dg a 194
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Flåten Bjerke Travbane 4 20/5 - 06 / 10 1609 24,9a 124
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 02 / 4 1609 24,6a 130
G. Flåten Gunnar Kværne G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 06 / 3 1700 26,4a 146
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 22/4 - 06 / 11 2100 27,3a 172
8 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 8 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin O. Østre Drammen Travbane 4 30/5 - 05 / 4 1700 25,9 269
e. Svart Perla v. Alm Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/5 - 05 / 1 1609 27,8a 417
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen K. Malmin Momarken Travbane 0 28/4 - 05 / 6 1640 28,2a 110
O. Mikkelborg Knut Horgen K. Malmin Biri Travbane 4 10/4 - 06 / 10 1609 28,3a 778
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Drammen Travbane 0 02/3 - 02 / 12 2120 31,7 243
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 9 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen K. Malmin Bjerke Travbane 6 20/5 - 06 / 8 1609 25,0a 199
e. Dag Svarta v. Ulsvarten K. Malmin Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 06 / 5 1700 26,4a 227
Kari Anne Knutsen /Birkeland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 02 / 5 1609 25,3a 109
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 01/4 - 07 / 6 1609 26,3a 383
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Berås Bjerke Travbane - 18/3 - 01 / 6 2180 g0 rg 84
10 2017: -10 -0 -0 -0 -4 -18 000 2016: -13 -3 -0 -3 -5 -125 451
Hornmo Blessen 10 Plass 565 012
11 år BRUN H v.Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane 0 22/5 - 07 / 8 2100 28,6ag 264
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* B. Steinseth Biri Travbane P 24/4 - 20 / 6 2120 29,1 P
Ole Eggen-Leif Harald Eggen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 21/12 - 03 / 9 2100 29,2a 199
A. Stensen Ole Eggen G. Gundersen Biri Travbane 0 06/12 - 07 / 3 2100 29,4ag 88
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Borg Klosterskogen Travbane 4 23/11 - 06 / 11 2100 29,1a 246
11 2017: -10 -1 -0 -3 -2 -41 000 2016: -20 -3 -1 -1 -5 -147 000
Alsaker Fantom 11 Plass 535 000
8 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 3 15/5 - 02 / 6 1609 27,1a 21
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 6 06/5 - 05 / 4 1609 27,3ag 35
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Momarken Travbane 0 28/4 - 05 / 10 1640 28,1ag 18
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 16/4 - 07 / 3 1700 26,6a 43
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 02 / 8 2100 31,0a 49
12 2015: -6 -1 -1 -1 -1 -29 000 2014: -7 -4 -0 -0 -1 -79 000
Horgen Vera 12 Plass 329 003
10 år BRUN HP v.Elding B. Steinseth Biri Travbane 3 22/5 - 07 / 12 2100 27,2a 99
e. Horgen Sara v. Korbest B. Steinseth Bjerke Travbane 0 13/5 - 09 / 12 2160 27,5 114
Ole Bjørn Erik Fosshaug /Arneberg B. Steinseth Biri Travbane 5 14/11 - 01 / 7 2120 30,2 17
B. Steinseth T. Borg Biri Travbane 1 17/10 - 02 / 7 2100 27,9a 30
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt A. Stensen Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 12 2100 27,2a 49