<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
Hoppeløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 330.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-4-8 Plass : 13-4-8

1 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -39 000 2014: -5 -2 -0 -0 -1 -32 500
Morgen Stjerna* 2140 1 Plass 229 528
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld B. Steinseth Biri Travbane 0 26/10 - 06 / 5 2100 33,4a 131
e. Lundbesta v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane 0 03/10 - 03 / 7 1609 32,0ag 39
Sverige B. Steinseth Biri Travbane 5 29/8 - 05 / 8 1609 28,4ag 22
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 25/7 - 09 / 5 1609 27,4a 16
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt D. Dalen Biri Travbane 1 20/7 - 03 / 3 1609 26,6a 76
2 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -2 -1 -3 -28 000
Hvatt Erle 2 Plass 199 500
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden P. Hvattum Momarken Travbane 5 19/5 - 05 / 2 1640 27,5a 254
e. Hvattoline v. Briskeby Gutten P. Hvattum Magnor Travbane 4 01/5 - 04 / 15 1620 30,7 356
Karin Elisabeth Hvattum /Brandbu P. Hvattum Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 04 / 11 2120 29,6 420
P. Hvattum P. Hvattum Biri Travbane 0 26/10 - 06 / 11 2100 30,0a 624
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Drammen Travbane 2 11/10 - 02 / 9 1700 29,2a 801
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 3 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 14/5 - 05 / 15 2120 29,0 64
e. Turbo Turi v. Saje (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 1 02/5 - 08 / 5 2040 27,9 g 134
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 16/4 - 05 / 7 2100 29,7a 34
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 07/4 - 03 / 11 1700 28,6a 72
Todelt svart/gull, hvit kant Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 20/3 - 02 / 3 1600 28,3 92
4 2016: -21 -0 -2 -0 -6 -71 000 2015: -24 -1 -2 -5 -5 -120 000
Hvalstad Helga 4 Plass 322 000
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin S. Eilertsen Bjerke Travbane 0 13/5 - 09 / 3 2140 28,1 327
e. Huldre Hilde v. Spang Best T. Solberg Drammen Travbane 3 05/5 - 01 / 5 1700 28,0a 40
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 29/4 - 05 / 5 2100 28,7ag 131
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 2 2140 29,8 g 1064
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek A. Akselsen Bjerke Travbane - 08/4 - 09 / 8 2160 dg 96
5 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 5 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 23/5 - 08 / 1 2100 28,6 349
e. Stumne Smil v. Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 05 / 10 2120 29,2 110
Oskar Slåttland /Roa G. Austevoll Forus Travbane 0 02/5 - 08 / 10 2040 28,9 g 101
O. Mikkelborg Oskar Slåttland O. Mikkelborg Biri Travbane 0 24/4 - 06 / 11 1620 30,1 g 38
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 15/4 - 07 / 12 2160 dg 40
6 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -19 999 2014: -11 -4 -1 -2 -2 -111 271
Engla R.B.* (S) 6 Plass 141 022
8 år M.BRUN HP v.H.G. Balder M. Andersson Åmål 0 29/5 - 03 / 6 2080 31,1ag 132
e. Giffin (S) v. Finstadgutten B. Goop Årjäng - 21/5 - 01 / 2 1640 dg ag 73
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/2 - 03 / 10 1660 31,2 49
G. Austevoll Marita Arvidsson (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/1 - 02 / 5 2140 30,5 29
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane - 03/1 - 06 / 7 2120 dg 62
7 2016: -7 -1 -2 -0 -2 -55 000 2015: -13 -3 -2 -1 -2 -104 500
Mjølner Lykke 7 Plass 257 000
6 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 08 / 13 2120 28,7 55
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 14/5 - 05 / 14 2120 27,7 g 60
Trude Meland Bertelsen /Stokke G. Flåten Forus Travbane 6 02/5 - 08 / 11 2060 27,6 207
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 15/4 - 07 / 8 2160 30,3 63
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 08/4 - 09 / 2 2140 28,5 31
8 2015: -18 -2 -3 -4 -1 -187 000 2014: -10 -2 -3 -1 -2 -87 000
Tuvansin 2160 1 Plass 406 000
6 år M.M. BRUN HP v.Voje Faks T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 23/5 - 08 / 12 2120 28,0 113
e. Hjelset Marita v. Lome Elden T. Solberg Biri Travbane 1 09/5 - 08 / 2 2100 27,9 g 104
Martin Andresen /Oslo T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 26/4 - 04 / 7 1609 26,8a 163
K. Johansen Erik Killingmo (T) T. Solberg Sørlandets Travpark - 28/3 - 08 / 1 2140 dg 131
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Gundersen Klosterskogen Travbane - 19/3 - 05 / 7 2100 dg 120
9 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 2 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 24/5 - 07 / 11 2160 29,0 74
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 13/5 - 09 / 8 2160 27,4 76
Stall Olympic AB /Nordre Toten S. Wassberg Forus Travbane 3 25/11 - 04 / 4 2080 30,1 80
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Biri Travbane - 08/11 - 03 / 7 2100 dg a 162
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 18/10 - 06 / 4 2140 30,7a 162
10 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 3 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Sørlandets Travpark 0 24/5 - 07 / 10 2160 29,1 794
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Sørlandets Travpark 3 16/5 - 04 / 2 2140 27,4 237
Vilde Mari Kals /Gjerstad V. Kals Sørlandets Travpark 0 10/5 - 03 / 12 2160 27,6 587
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Sørlandets Travpark 0 12/4 - 06 / 7 2140 30,5 g 1030
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek P. Kals Jarlsberg Travbane 6 27/2 - 02 / 4 2100 29,2a 1296
11 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 4 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 24/5 - 07 / 6 2140 29,5 g 379
e. Hjelset Edda v. Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 10/5 - 03 / 5 2140 27,1 g 265
Team Hest J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/4 - 07 / 9 1700 27,5a 429
J. Gaustad Rita Kaasa P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/4 - 09 / 13 2180 28,3 rg 739
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 8 2120 dg 181
12 2016: -7 -0 -0 -1 -3 -20 342 2015: -15 -0 -1 -3 -8 -51 979
Köla Olympia* (S) 5 Plass 276 713
10 år SVART HP v.Lome Elden N. Benzon Årjäng 2 21/5 - 01 / 6 1640 26,3a 167
e. Eitviv* v. Alm Svarten M. Ivarsson Åmål 5 08/5 - 08 / 3 1680 28,8 35
Sverige M. Ivarsson Rättvik 7 07/4 - 01 / 7 2140 32,7a 189
M. Ivarsson Gin Svensson-Disanto (A) N. Benzon Färjestad 0 23/3 - 07 / 6 2660 br 294
Svart, grønt brystb, sv triangel N. Benzon Färjestad 3 02/3 - 04 / 1 2140 29,3 48
13 2017: -17 -0 -0 -2 -4 -35 000 2016: -16 -2 -1 -2 -6 -151 000
Mjølner Oda 6 Plass 522 519
7 år SVART HP v.Moe Odin K. Roe Momarken Travbane 1 02/6 - 07 / 5 1640 26,9a 126
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll K. Roe Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 08 / 11 2120 28,4 g 71
Stall Slusehesten K. Roe Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 1 2140 28,0 g 83
K. Roe K. Roe Bjerke Travbane 2 08/4 - 09 / 5 2160 27,3 g 78
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Sørlandets Travpark 2 28/3 - 08 / 3 2140 28,7 g 53
14 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -0 -1 -0 -7 -28 000
Junibritt 7 Plass 313 841
12 år BRUN HP v.Vital Pil M. Sørvik Biri Travbane 0 07/12 - 04 / 2 2100 33,4 722
e. Mjørnhild v. Mjølner Tor A. Stensen Biri Travbane 0 28/11 - 06 / 8 1609 28,4a 346
Janne Helene Johansen-Rigmor Johansen V. Hop Bjerke Travbane 5 19/11 - 04 / 3 1609 27,8a 398
A. Heisholt Aksel Elias Johansen V. Hop Biri Travbane 4 17/10 - 02 / 5 2100 28,1a 605
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame K. Kvasnes Biri Travbane 0 21/9 - 08 / 8 1620 29,3 109
15 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -1 -6 -30 500
Eldevill 8 Plass 318 700
13 år BRUN HP v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/11 - 07 / 4 2140 br g 1112
e. Vill v. Perle Troll M. Gundersen Bjerke Travbane 5 29/10 - 06 / 10 2680 29,5 597
Mikkel Antonsen /Gran G. Austevoll Biri Travbane 0 17/10 - 02 / 3 2100 28,6ag 200
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 01/10 - 10 / 9 1609 28,1a 155
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 25/9 - 06 / 6 1609 25,8ag 339