<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
Waba Gruppens seri for stallansatte

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-4 Plass : 9-7-4

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 2100 1 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen C. Fidje Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 04 / 3 1700 32,1ag 56
e. Åspe Kari v. Spikeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 03/5 - 05 / 5 2100 27,6a 68
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen E. Høitomt Forus Travbane 5 13/12 - 06 / 4 2040 29,8 76
D. Dalen Camilla G. Fidje (A) C. Fidje Klosterskogen Travbane 1 29/11 - 06 / 5 2100 31,9a 20
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 09/11 - 02 / 4 2160 29,4 22
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor H. Meland Drammen Travbane 4 30/5 - 02 / 8 2120 30,4 328
e. Lygna Fina v. Alm Svarten H. Meland Drammen Travbane - 12/5 - 08 / 12 1700 dg a 220
Vidar Henriksen /Drammen H. Meland Jarlsberg Travbane 3 03/5 - 05 / 4 2100 28,5a 745
H. Meland Vidar Henriksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 04 / 2 2100 32,2 g 864
Blå m/svart bånd/sidefelt, reklame M. Helland Bjerke Travbane - 08/4 - 02 / 3 2140 dg 624
3 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 3 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 8 1600 32,3 112
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/4 - 04 / 4 2100 28,4 429
Bente Dramstad-Thomas Antonsen G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 9 2140 30,6a 385
C. Kjenner Bente Dramstad U. Ohlsson Färjestad - 23/3 - 07 / 3 2660 dg 320
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 8 2140 29,0a 129
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 4 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 19/5 - 04 / 2 1700 28,7a 59
e. Hof Lill v. Hof Lundin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 14/5 - 05 / 12 2120 28,5 200
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 26/4 - 03 / 13 2120 29,2 47
H. Eggen Eivind Gravdal (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 09/4 - 03 / 13 2120 29,4 72
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 04 / 10 2120 30,3 325
5 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 5 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 04 / 4 1700 32,5ag 79
e. Mai Bausa v. Elding K. Kvasnes Sørlandets Travpark 4 10/5 - 06 / 9 2660 30,5 64
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 03/5 - 05 / 9 2100 28,7a 105
M. Pedersen Gunn Snøås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 12/4 - 05 / 2 1640 30,1 41
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 28/3 - 02 / 10 2180 29,6 260
6 2015: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Flaks 6 Plass 134 000
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Malmin Bjerke Travbane 3 28/5 - 05 / 11 2100 29,0a 224
e. Norheim Elle v. Elding K. Malmin Jarlsberg Travbane P 26/4 - 20 / 9 2120 32,5 P
Hanne Cecilie Pauli-Christine Pauli Hem K. Malmin Bjerke Travbane 5 09/10 - 05 / 4 2140 29,0 48
T. Espedal Hanne Cecilie Pauli K. Malmin Bjerke Travbane 0 11/9 - 04 / 12 2100 28,7a 124
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel K. Johansen Bjerke Travbane 2 20/8 - 04 / 4 1609 27,5a 16
7 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 7 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) U. Eriksson Romme 4 22/5 - 08 / 1 2140 28,4 g 602
e. Pave Eldmina v. Elding U. Eriksson Bergsåker 0 07/5 - 05 / 1 2160 28,6 g 1393
John Mogset /Storås U. Eriksson Östersund 0 10/4 - 07 / 1 2160 31,7 g 525
H. Tvedt John Mogset V. Karlsson Leangen Travbane 0 30/3 - 01 / 1 2140 32,8 g 56
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek U. Eriksson Östersund 0 22/3 - 05 / 1 2140 33,8 g 153
8 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -13 -0 -1 -1 -2 -20 213
Åsarappen 8 Plass 111 362
6 år HUSKBRUN V v.Åsajerven T. Solberg Drammen Travbane - 07/4 - 03 / 10 1700 dg a 19
e. Tuvrappa v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 5 17/3 - 01 / 5 2140 28,1ag 68
Jon Nergård-Eidar Monseth T. Solberg Drammen Travbane 0 02/3 - 08 / 7 2120 32,6 g 28
M. Gundersen Erik Killingmo (T) J. Blekkan Leangen Travbane 6 13/10 - 05 / 3 2140 32,2ag 117
marineblå m/hvit og rød søm + reklame J. Blekkan Leangen Travbane 0 07/10 - 06 / 4 1640 30,7ag 106
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 9 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott M. Jakobsson Åmål 1 29/5 - 03 / 2 2080 28,5a 29
e. Nebbenes Tea v. Elding M. Jakobsson Färjestad 1 18/4 - 07 / 1 2180 28,6 33
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød K. Johansen Bjerke Travbane 2 08/4 - 02 / 9 2140 29,2 109
K. Kvasnes Cecilie Helen Andersson K. Johansen Drammen Travbane 1 31/3 - 05 / 2 2100 30,6ag 28
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Johansen Bjerke Travbane 6 31/12 - 05 / 5 2140 32,3 g 28
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 10 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld D. Aarum Åmål 4 29/5 - 03 / 1 2080 30,6a 436
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane 0 20/5 - 07 / 12 2140 31,7 g 407
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Momarken Travbane 0 10/3 - 04 / 7 1640 33,4ag 120
M. Høitomt Stig Ingar Fossen (B) A. Stensen Biri Travbane 0 20/2 - 05 / 1 2100 33,4ag 54
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek K. Brenden Momarken Travbane 2 03/2 - 01 / 1 2140 31,7 486
11 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 11 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 7 29/5 - 04 / 13 2620 30,4 287
e. Løvland Blessa v. Golan M. Strand Bjerke Travbane 3 20/5 - 08 / 1 2100 30,2a 76
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/5 - 05 / 2 2100 29,8 g 558
O. Kjenner Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 30/4 - 01 / 11 2100 31,2a 412
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 17/4 - 04 / 12 2100 28,3 753
12 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 12 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld G. Gundersen Momarken Travbane 4 02/6 - 05 / 11 2640 32,7 83
e. Hovssokka v. Troll Jahn G. Austevoll Biri Travbane 1 09/5 - 01 / 10 2100 29,2a 62
Christin Torp /Lillehammer G. Austevoll Biri Travbane 6 10/4 - 07 / 13 2120 29,0 108
A. Akselsen Christin Aspeslåen G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/4 - 04 / 9 1640 28,4a 98
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Biri Travbane 1 09/1 - 06 / 1 1609 33,5ag 19