<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Victoria Lane 2100 1 Plass 0
4 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US) T. Lindbak Biri Travbane 04/10 - 12 / 3 2100 41,8 N
e. Shakira v. Dylan Lobell* (US) T. Lindbak Biri Travbane - 20/9 - 22 / 4 2100 dgpp N
Anita Langseth Ødegård /Hunndalen T. Lindbak Bjerke Travbane 11/9 - 22 / 8 1660 29,7 B
T. Lindbak Anita Langseth Ødegård
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 056
Pippi's Plush 2 Plass 14 056
6 år BRUN V v.Armbro Plush (CA) K. Brenden Arvika - 29/6 - 01 / 2 2120 dg 258
e. Pippi's Idea v. Capital Idea* (US) K. Brenden Årjäng - 10/6 - 09 / 1 2140 dg 254
Camilla Karlsen-Per Hagen K. Brenden Årjäng 4 27/5 - 08 / 1 2140 17,9 329
V. Hop Camilla Karlsen K. Brenden Drammen Travbane 0 11/3 - 02 / 10 2100 br g 1127
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Brenden Biri Travbane 7 28/2 - 07 / 4 2100 22,7 409
3 2016: -17 -0 -2 -2 -6 -38 000 2015: -7 -0 -0 -1 -3 -15 500
Creanette 3 Plass 53 500
4 år SVART HP v.Credit Winner* (US)
e. Baroness Kemp (S) v. Pine Chip* (US)
Cecilie Bråthen-Ansgar Sylte
C. Bråthen Finn Holmen (T)
svart m/hvite ermer/sk.stk,gullstj,rek
4 2018: -5 -1 -3 -0 -0 -84 192 2017: -13 -2 -3 -1 -1 -67 000
Perillat 4 Plass 228 192
7 år LYSBRUN V v.Jetstile G. Gundersen Biri Travbane N 12/9 - 20 / 4 2100 30,2 g N
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) G. Gundersen Biri Travbane 20/9 - 22 / 2 2100 28,4 B
Elisabeth Jensen-Anders Skals P. Johansen Biri Travbane 30/8 - 22 / 8 2120 32,1 B
G. Gundersen Are Ringvold (A)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Last Face 5 Plass 27 000
7 år BRUN V v.Face Of Speed (S) K. Brenden Årjäng - 03/7 - 04 / 1 2640 dg 522
e. Delana (S) v. Shogun Lobell* (US) P. Strømberg Årjäng - 10/6 - 09 / 2 2140 dg 310
Camilla Karlsen-Per Hagen K. Brenden Färjestad - 28/4 - 11 / 1 2160 dg 127
A. Eggen Camilla Karlsen K. Brenden Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 3 2100 18,0ag 265
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl K. Brenden Klosterskogen Travbane - 20/3 - 05 / 9 2100 dg 156
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Västerbo Maestro* (S) 6 Plass 384 270
10 år SVARTBRUN V v.Credit Winner* (US) S. Werder Bjerke Travbane 0 05/11 - 01 / 2 1609 18,7ag 348
e. Væsterbo Mi Amiga (S) v. Spotlite Lobell* (US) S. Nervik Biri Travbane 0 04/10 - 04 / 7 1609 17,1a 1239
Sverige L. Østre Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 7 1640 16,7a 257
O. Østre Mona Syvertsen L. Østre Bjerke Travbane 0 29/1 - 05 / 3 1609 17,0a 382
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Biri Travbane 6 19/10 - 06 / 4 2100 17,5a 312
7 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -0 -2 -33 948
Ste Eponia 7 Plass 64 448
7 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) J. Bjerring Drammen Travbane N 07/4 - 20 / 2 2100 23,9 g N
e. Ste Min Dina v. Alv Richcrop (S)
Kari Myrvang /Tyristrand
J. Bjerring Kari Myrvang
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
8 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -5 -1 -0 -0 -1 -13 000
Torø Jo 2120 1 Plass 60 500
6 år MØRKBR H v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 21/9 - 22 / 7 2120 47,7 B
e. Lynlill v. Spang Best O. Mikkelborg Biri Travbane 29/8 - 22 / 9 2120 57,1 B
Marit Lundby /Tangen
K. Johansen Jo Lunde
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
9 2016: -7 -1 -1 -0 -4 -30 000 2015: -4 -1 -0 -0 -3 -14 000
Ty Lita 2 Plass 44 000
5 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Klosterskogen Travbane - 24/11 - 08 / 1 2100 dg 458
e. Ty Ina v. Rigel Jo D. Dalen Biri Travbane P 12/9 - 20 / 7 2120 44,0 P
Nils-Ole Robøle /Heggenes
O. Mikkelborg Nils-Ole Robøle
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
10 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -10 -0 -0 -0 -8 -18 000
Granefaksa 3 Plass 23 000
7 år SVART HP v.Trø Faks E. Holm Biri Travbane N 28/4 - 20 / 8 2120 53,8 rg N
e. Granelill v. Helmin Rigel E. Holm Biri Travbane N 20/4 - 21 / 11 2120 51,3 N
Einar Helmen /Gran E. Holm Bjerke Travbane 28/12 - 21 / 10 1660 54,7 B
E. Holm Einar Helmen E. Holm Biri Travbane 23/12 - 24 / 10 1620 00,6 g N
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 25/11 - 23 / 1 2100 04,1 g N
11 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 4 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen
e. Engset Pila v. Pilmin
Stall 76-2
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
12 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -11 991 2017: -15 -1 -3 -3 -3 -228 976
Ulsrud Troll 5 Plass 698 681
11 år SVART V v.H.G. Balder K. Brenden Klosterskogen Travbane 5 20/3 - 06 / 9 1700 29,1a 417
e. Lille Beth v. Kos Knekten K. Brenden Biri Travbane 4 28/2 - 02 / 5 1609 30,2a 54
Stall Kulblik & B.M. Lintorp-Sønsterud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 12/2 - 01 / 5 1660 30,8 56
G. Austevoll Henrik Kulblik (A) K. Brenden Romme 0 29/1 - 02 / 1 1640 34,1 g 18
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 03/1 - 05 / 10 1609 29,6a 67
13 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -3 -1 -0 -1 -52 500
Helge Trollet 6 Plass 154 100
9 år SVART V v.Lome Kongen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 20/3 - 06 / 6 1700 27,9a 63
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel B. Steinseth Bjerke Travbane 2 08/3 - 03 / 11 2100 30,3a 51
Stall Ki-Ro A. Stensen Biri Travbane 1 28/2 - 02 / 10 1609 29,5a 50
B. Steinseth Rolf Tr. Rostille T. Solberg Drammen Travbane 1 04/2 - 03 / 6 1700 31,6a 36
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 05 / 9 2100 29,8a 542
14 2018: -8 -1 -0 -0 -1 -18 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 7 Plass 239 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 12/11 - 03 / 1 2640 br g 82
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 0 07/5 - 09 / 2 2140 32,1 g 249
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 30/4 - 04 / 3 2640 33,6 g 108
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 2 23/4 - 09 / 1 2140 31,0 41
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Momarken Travbane 3 30/3 - 05 / 8 2660 31,9 180