<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-2
V5-4
Kaldblodscupen (kval 3 av 8)

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 575.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 2100 1 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Flåten Bjerke Travbane 4 20/5 - 06 / 10 1609 24,9a 124
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 02 / 4 1609 24,6a 130
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 06 / 3 1700 26,4a 146
G. Flåten Gunnar Kværne G. Flåten Bjerke Travbane 0 22/4 - 06 / 11 2100 27,3a 172
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 02 / 6 1609 25,1ag 113
2 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 2 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Helland Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 04 / 9 2100 26,7 233
e. Grandal Riga v. Spang Best M. Helland Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 02 / 6 1609 24,4a 135
Sverige C. Jepson Färjestad 1 27/4 - 09 / 12 2680 26,5 483
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Helland Bjerke Travbane 0 22/4 - 06 / 5 2100 27,3a 122
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 0 15/4 - 09 / 3 2100 27,0a 584
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 000
Gikling Lomeo 3 Plass 843 189
10 år BRUN H v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 0 25/3 - 07 / 7 2100 27,3a 106
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Sjoner Leangen Travbane 5 23/2 - 05 / 8 1680 28,3 52
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 0 07/2 - 10 / 7 2120 29,8 g 47
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 1 24/1 - 08 / 5 1640 26,6a 27
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 1 12/1 - 05 / 3 1660 25,4 26
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 4 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld O. Kjenner Biri Travbane 5 09/5 - 05 / 10 2120 28,0 g 155
e. Myrviks May v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane - 18/4 - 06 / 5 2100 dg a 171
Mari Knutsen /Gran O. Kjenner Bjerke Travbane 6 08/4 - 06 / 8 2100 27,2a 189
E. Høitomt Erling Knutsen G. Austevoll Biri Travbane 6 27/3 - 06 / 6 2100 28,8ag 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 14/3 - 06 / 12 2500 32,7ag 56
5 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 5 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark 1 16/5 - 04 / 11 2160 26,5 35
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Bjerke Travbane 1 06/5 - 09 / 12 2100 26,2a 343
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals V. Kals Bjerke Travbane 6 22/4 - 06 / 12 2100 27,0a 340
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 02 / 4 1609 25,3ag 55
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek V. Kals Bjerke Travbane 6 25/3 - 02 / 2 2100 26,8a 350
6 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 6 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 27/5 - 04 / 8 2140 27,5 103
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 20/5 - 06 / 12 1609 24,8a 217
Frank Skarsholt /Vear C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 08/5 - 02 / 3 1609 24,6a 158
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 03/5 - 02 / 3 2100 26,8ag 755
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 29/4 - 09 / 12 2160 29,5 g 236
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 7 Plass 591 500
13 år BRUN V v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 5 20/5 - 06 / 9 1609 24,9a 46
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Bjerke Travbane 2 22/4 - 06 / 10 2100 26,5a 79
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Bjerke Travbane 2 01/4 - 07 / 5 1609 26,3a 71
V. Hop Morten Antonsen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/3 - 03 / 3 2140 29,1 187
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Biri Travbane 2 06/3 - 01 / 10 1609 25,9a 59
8 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jotroll 8 Plass 393 500
10 år BRUN V v.Frisli To Jo D. Minor Biri Travbane 6 22/5 - 07 / 5 2100 28,3a 75
e. Spang Lassi v. Lapp Nils (S) D. Minor Bjerke Travbane 0 25/3 - 02 / 9 2100 28,2ag 366
Shawna Athena Minor /Son D. Minor Momarken Travbane - 17/3 - 05 / 11 1640 dg a 424
O. Østre Daymon Thomas Minor (T) D. Minor Bjerke Travbane P 18/2 - 20 / 6 2160 35,0 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Minor Romme 0 31/3 - 09 / 4 2160 28,1 112
9 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -52 000 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -84 500
Bravo Turbo 9 Plass 654 545
14 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Lindbak Årjäng 2 21/5 - 05 / 3 2140 26,5 46
e. Åmli Riga v. Alm Rigel G. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/5 - 09 / 8 2100 26,2a 26
Trond Lindbak /Raufoss G. Gundersen Bjerke Travbane 3 15/4 - 06 / 3 2100 26,9a 92
G. Gundersen Trond Lindbak (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 01/4 - 04 / 7 2600 27,9a 58
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 25/3 - 02 / 8 2100 26,7a 61
10 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 10 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Drammen Travbane 0 30/5 - 05 / 9 1720 27,3 g 310
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 06 / 6 1700 27,4a 55
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 4 22/4 - 06 / 6 2100 26,6a 64
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 1 01/4 - 07 / 4 1609 26,2a 82
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 2 18/3 - 03 / 2 2140 28,7 253
11 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 11 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Bjerke Travbane 2 20/5 - 06 / 2 1609 24,8ag 59
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Klosterskogen Travbane 4 30/4 - 06 / 2 1700 26,9a 51
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 1 22/4 - 06 / 2 2100 26,5a 61
T. Borg Berit Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 3 09/4 - 02 / 1 1609 24,3a 148
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane - 14/3 - 10 / 6 2100 dg 593