<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V5-1
Monteløp
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 225.001 kr.
5-15-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -3 950 2014: -13 -3 -0 -2 -2 -67 261
Stjerne Oda 2140 1 Plass 113 711
6 år HUSKBRUN HP v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 6 12/5 - 08 / 7 1700 29,2ag 276
e. Dolly Stjerna v. Spang Best A. Stensen Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 5 1600 32,6 g 206
Stall Oss Tre J. Olsen Hagmyren 7 20/4 - 08 / 1 2160 32,0 45
E. Hafskjold Terje Slettum S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 4 2100 33,0 83
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar K. Malmin Biri Travbane - 06/3 - 03 / 10 2120 dg 313
2 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 698 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 2 Plass 256 126
10 år BRUN H v.Åsajerven D. Dalen Momarken Travbane 0 28/10 - 04 / 3 2140 32,4a 431
e. Lannem Mai v. Friggbest M. Berdalen Bjerke Travbane 0 29/7 - 01 / 4 2100 dist a 416
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad L. Pedersen Drammen Travbane 6 03/7 - 06 / 2 2100 30,9 164
M. Sørvik Marte Skrugstad Neser M. Finsand Drammen Travbane 0 14/6 - 11 / 1 2100 33,1 154
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek L. Pedersen Biri Travbane P 06/6 - 21 / 6 2120 32,1 P
3 2018: -18 -1 -3 -3 -5 -79 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 3 Plass 417 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 29/5 - 04 / 7 2620 31,2 189
e. Bø Terna v. Lykkebron* E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 1 14/5 - 08 / 1 2100 31,4 g 43
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Sørlandets Travpark 3 10/5 - 06 / 2 2640 30,9 218
S. Løvvold Jan Inge Drageset (A) S. Løvvold Bjerke Travbane 1 06/5 - 03 / 2 2140 29,7 67
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl J. Drageset Klosterskogen Travbane - 30/4 - 04 / 8 2100 dg 815
4 2015: -11 -1 -2 -1 -5 -69 793 2014: -18 -1 -3 -2 -4 -81 000
Alvinn S.K. 2160 1 Plass 208 293
7 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 2 22/5 - 05 / 9 2100 27,3a 154
e. Spikelin v. Spikeld J. Øveraasen Bjerke Travbane 4 06/5 - 03 / 6 2160 30,9 34
Roger Moe /Lillehammer K. Pedersen Bjerke Travbane 0 29/4 - 05 / 7 2100 28,5a 343
J. Øveraasen Roger Moe J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 22/4 - 03 / 3 1609 26,7a 750
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm J. Øveraasen Biri Travbane P 27/3 - 21 / 1 2100 38,0 P
5 2016: -8 -0 -2 -0 -1 -25 000 2015: -17 -2 -0 -1 -4 -46 000
Gregorius 2 Plass 163 500
7 år MELL.BR. V v.Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane 0 22/5 - 05 / 3 2100 28,0ag 55
e. Gyldne Tider v. Elding S. Løvvold Bjerke Travbane P 13/5 - 21 / 3 2160 28,5 P
Stall Overlegen Galopprosent H. Holm Bjerke Travbane 6 30/4 - 01 / 1 2100 32,3ag 54
L. Pedersen Rune Arild Hansen H. Holm Bjerke Travbane - 22/4 - 03 / 8 1609 dg a 52
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek H. Holm Drammen Travbane - 14/3 - 06 / 3 2500 dg a 105
6 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2014: -7 -2 -4 -0 -0 -126 000
Frøyu Ty 3 Plass 173 000
5 år BRUN H v.Moe Odin S. Bendiksen Momarken Travbane 1 19/5 - 09 / 2 2140 29,3 39
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll S. Bendiksen Drammen Travbane P 05/5 - 22 / 1 2100 34,3 g P
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug S. Bendiksen Bjerke Travbane N 01/4 - 21 / 1 2140 dgpp N
S. Bendiksen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/11 - 07 / 10 2160 dist g 49
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 05 / 3 2120 27,4 49
7 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Vethe Jerven 4 Plass 156 709
10 år SVART V v.Åsajerven B. Garseg Bjerke Travbane 0 20/5 - 08 / 6 2100 30,7ag 145
e. Pålnett v. Elding J. Dahl Bjerke Travbane 2 06/5 - 03 / 7 2160 29,0 110
Yngve Garseg /Eidsberg J. Dahl Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 1 2100 33,3 g 112
J. Dahl Arild Garseg J. Dahl Bjerke Travbane - 18/3 - 01 / 1 2140 dg 107
lilla m/svarte side-/ermfelt, reklame J. Dahl Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 6 2140 dist g 86
8 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 2180 1 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even A. Berås Sørlandets Travpark 0 24/5 - 07 / 12 2160 29,0 319
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 5 10/5 - 03 / 8 2160 26,5 427
Odd Normann Hodne /Nodeland E. Vinvand Sørlandets Travpark 3 25/4 - 03 / 2 2160 28,8 295
E. Vinvand Arild Berås (T) M. Berås Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 03 / 8 2100 28,4a 70
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl A. Berås Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 12 1620 27,8 307
9 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Momarken Travbane 5 19/5 - 09 / 6 2160 29,3 52
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 06/5 - 03 / 9 2180 29,7 28
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen S. Werder Sørlandets Travpark - 25/4 - 03 / 3 2160 dg 282
R. Sandersen Gunhild C. Henriksen S. Løvvold Klosterskogen Travbane - 03/4 - 03 / 10 2100 dg a 36
Grå m/svarte ermer, hvite kanter,rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 18/3 - 01 / 4 2160 29,5 24
10 2015: -11 -0 -0 -2 -4 -17 500 2014: -12 -0 -1 -1 -5 -34 750
Kalskalager 3 Plass 240 750
9 år SVART V v.Bokli Eld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 16/4 - 07 / 2 1700 27,3a 224
e. Kals Morte v. Finstadmort J. Eilertsen Drammen Travbane 6 07/4 - 01 / 9 1700 27,9a 500
Kari-Mette Kalager /Holmestrand J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 03 / 14 2140 31,0 703
M. Amundsen Kari-Mette Kalager K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 28/2 - 01 / 8 1609 29,8a 647
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 11/2 - 04 / 3 2100 29,4a 470
11 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 4 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding M. Amundsen Momarken Travbane 4 19/5 - 09 / 7 2160 28,9 137
e. Hjelset Hagi v. Braute R. Kruse Bjerke Travbane 0 13/5 - 03 / 11 2600 31,0ag 145
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik K. Kvasnes Momarken Travbane P 28/4 - 21 / 3 2160 30,9 P
K. Kvasnes Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 15/4 - 06 / 7 2100 27,5ag 868
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek R. Kruse Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 4 2600 28,2a 405
12 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 132 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Midgårdsormen* (S) 5 Plass 336 425
9 år FUKS V v.Bokli Eld U. Axelson Åmål 0 08/5 - 08 / 4 1700 29,9 149
e. Heid (S) v. Troll Jahn O. Mikkelborg Magnor Travbane 0 01/5 - 06 / 5 1620 30,7 676
Sverige M. Lunde Färjestad 0 03/4 - 04 / 2 2140 27,9 g 753
M. Berdalen Emelie Westlund A. Engstrøm Romme - 10/1 - 03 / 9 1640 br ag 715
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek T. Jansson Solvalla 0 17/12 - 03 / 8 2140 br a 567
13 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 6 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven S. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 29/5 - 06 / 10 2120 dg 122
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Eilertsen Bergen Travpark 3 16/5 - 05 / 5 1620 25,7 59
Stall Vaier J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 03/5 - 08 / 1 1600 23,6 185
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) H. Holm Klosterskogen Travbane - 30/4 - 06 / 12 1700 dg a 209
Todelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Sørlandets Travpark 4 25/4 - 03 / 5 2160 29,0 188
14 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 7 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 29/5 - 06 / 11 2120 dg 724
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Valstad Momarken Travbane 3 19/5 - 09 / 5 2160 28,5 95
Adrian Valstad Hagmann /Askim J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 2 14/5 - 08 / 7 2160 29,2 84
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 03/5 - 08 / 2 1600 27,0 g 387
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Valstad Sørlandets Travpark 6 25/4 - 03 / 8 2160 30,6 g 419