<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-4
V5-1
STEGGBESTS LØP - TIDSLØP

Kaldblods 1700 m. Tillegg 20 m. for tid 1.26,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.24,5 og dårligere.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-14-2 Plass : 12-14-2

1 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 1700 1 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even E. Knutsen Bjerke Travbane 0 06/5 - 05 / 5 1609 29,9a 1280
e. Boklistina v. Alm Rigel E. Jensen Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 03 / 5 2100 30,4a 498
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden E. Knutsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 3 1609 30,6a 500
M. Høitomt Gunnar Flugsrud E. Jensen Klosterskogen Travbane 4 19/2 - 07 / 1 1700 30,4 446
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Solberg Drammen Travbane 0 19/1 - 01 / 3 1700 30,4a 89
2 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 12/4 - 06 / 12 2160 28,6 31
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/3 - 06 / 5 2100 28,1a 20
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/2 - 09 / 2 2100 dg a 129
V. Hop Ernst Karlsen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 19/11 - 03 / 5 2100 27,2a 74
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Biri Travbane 1 08/11 - 07 / 2 2100 28,8a 117
3 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 3 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 5 24/5 - 07 / 8 2160 28,7 294
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Biri Travbane 0 09/5 - 08 / 7 2120 28,3 g 235
Lene Olsen /Vear G. Flåten Bjerke Travbane 0 06/5 - 09 / 7 2100 27,4a 589
T. Espedal Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 0 29/4 - 09 / 6 2160 27,6 405
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 9 2160 29,1 g 1096
4 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 4 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/5 - 05 / 1 1609 27,8a 417
e. Svart Perla v. Alm Svarten K. Malmin Momarken Travbane 0 28/4 - 05 / 6 1640 28,2a 110
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen K. Malmin Biri Travbane 4 10/4 - 06 / 10 1609 28,3a 778
O. Østre Knut Horgen G. Gundersen Drammen Travbane 0 02/3 - 02 / 12 2120 31,7 243
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Malmin Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 2 2160 dist 923
5 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 5 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Høitomt Drammen Travbane 2 12/5 - 08 / 1 1700 28,5a 29
e. Aaby Lina v. Auvin (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 04 / 10 2120 30,8 182
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/4 - 03 / 2 1609 27,0a 110
K. Kvasnes Per Ingar Lybekk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/4 - 07 / 5 1609 26,8a 142
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 17/3 - 04 / 1 1700 29,7a 62
6 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
Kongsrud Terna 1720 1 Plass 382 200
14 år MELL.BR. HP v.Vital Pil O. Kjenner Bjerke Travbane 3 29/4 - 09 / 3 2140 28,0 932
e. Terne Riga v. Helmin Rigel M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 03 / 6 2100 br ag 171
Gunnar Hansen /Borgenhaugen O. Kjenner Momarken Travbane 4 17/3 - 05 / 3 1640 25,7a 1493
O. Kjenner Gunnar Hansen O. Kjenner Momarken Travbane 0 18/11 - 03 / 9 2140 30,0a 433
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 0 17/6 - 07 / 4 2140 29,7a 422
7 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 2 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding K. Kvasnes Biri Travbane 0 09/5 - 10 / 1 3100 dist 568
e. Snerta v. Ilmin A. Sletsjø Bjerke Travbane 6 15/4 - 06 / 5 2100 27,1a 1267
Andrea Sletsjø /Hof A. Sletsjø Bjerke Travbane 5 01/4 - 04 / 9 2600 28,0a 1411
A. Sletsjø I. Olsen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 03 / 10 2140 30,3 757
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj K. Kvasnes Biri Travbane 0 06/3 - 01 / 7 1609 dist ag 510
8 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Bings Smokken 3 Plass 430 500
12 år MELL.BR. V v.Ruud Smokken G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/1 - 01 / 9 2100 30,9a 47
e. Nivara v. Korbest A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 04/10 - 04 / 7 1609 25,0a 100
Jan Eidal-Janne Karin Eidal G. Austevoll Biri Travbane 3 26/9 - 06 / 7 2100 26,4a 260
G. Austevoll Jan Eidal T. Desserud Drammen Travbane P 17/8 - 21 / 7 2120 36,1 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 8 1700 33,7a 144
9 2018: -18 -0 -0 -2 -4 -26 991 2017: -20 -0 -1 -1 -4 -34 000
Tallas 4 Plass 653 491
11 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 30/4 - 06 / 6 1700 27,4a 55
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Bjerke Travbane 4 22/4 - 06 / 6 2100 26,6a 64
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 1 01/4 - 07 / 4 1609 26,2a 82
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 2 18/3 - 03 / 2 2140 28,7 253
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 08/3 - 05 / 9 2140 28,2 124
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 5 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Årjäng 5 21/5 - 05 / 5 2160 26,5 571
e. Hufsa v. Spang Best B. Albinsson Åmål 7 08/5 - 08 / 1 1720 27,1 119
Stall Ojki R. Sandersen Bjerke Travbane 0 15/4 - 02 / 6 2160 29,0 826
O. Mikkelborg Karoline Lund Solberg (T) S. Werder Färjestad 5 03/4 - 04 / 2 2160 26,8 797
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/2 - 04 / 6 1640 27,3 371
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 6 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/3 - 07 / 1 2100 29,0a 352
e. Moshus Riga v. Alm Rigel G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 14/2 - 04 / 5 1600 br g 291
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 11/1 - 01 / 7 2180 29,6 23
K. Johansen Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 01/1 - 01 / 6 1700 27,4a 64
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/12 - 03 / 4 2100 28,0a 44
12 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 7 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 23/5 - 04 / 3 2100 25,0 113
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 02 / 1 1609 24,6a 67
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen J. Thygesen Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 8 1700 28,9ag 164
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 28/12 - 06 / 5 2160 28,8 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Momarken Travbane 0 18/10 - 10 / 4 2640 br g 48
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 8 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 2 1609 32,8a 290
e. Spensti v. Pilmin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/11 - 04 / 10 1609 29,4a 297
Morten Antonsen /Gran V. Hop Bjerke Travbane 0 03/9 - 03 / 7 2100 29,8ag 241
M. Antonsen V. Hop Bjerke Travbane 6 31/7 - 02 / 7 1609 28,4a 234
grønn m/blått kryss, rekl. på hvitt fe V. Hop Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 03 / 2 1700 28,3 211
14 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 9 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) H. Holm Klosterskogen Travbane 4 28/5 - 09 / 7 2120 26,1 48
e. Sagi Malin v. Alm Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane 0 23/5 - 04 / 11 2120 25,2 269
Morten Langli /Oslo H. Holm Bergen Travpark 0 16/5 - 09 / 5 2600 25,4ag 165
H. Holm Erik Killingmo (T) B. Goop Färjestad - 03/4 - 09 / 4 1660 dg 145
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Leangen Travbane 6 07/3 - 10 / 7 2160 27,2 g 563