<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V5-3
Stallmannsløp

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : Plass : 3-11-5

1 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 2100 1 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Bergen Travpark 2 16/5 - 02 / 10 1600 29,6a 33
e. Ty Ina v. Rigel Jo O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 6 24/11 - 06 / 4 2100 32,2 108
Nils-Ole Robøle /Heggenes O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 03/11 - 04 / 4 1700 31,4 64
K. Kvasnes Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 25/10 - 04 / 9 2100 33,1a 248
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 09/10 - 03 / 5 2100 32,2a 74
2 2015: -7 -2 -0 -2 -1 -46 000 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -11 000
Horgen Gaute 2 Plass 57 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore Å. Tengsareid Drammen Travbane - 05/5 - 04 / 1 2100 dg 39
e. Yxbo Tøsen (S) v. Gaute A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 07 / 9 2120 32,0 31
Stall Elling Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 11/3 - 09 / 4 2160 29,4 172
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 0 02/3 - 03 / 9 2120 35,3 g 114
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 14/2 - 03 / 8 2100 36,0 510
3 2018: -11 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 3 Plass 299 926
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 14/5 - 05 / 4 2100 dg 328
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Momarken Travbane 2 05/5 - 02 / 11 1640 29,8 185
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Gravdal Momarken Travbane 7 28/4 - 02 / 7 2140 30,9 343
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 05 / 6 2100 30,7a 307
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 09/4 - 03 / 1 2100 31,3 415
4 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 4 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/4 - 08 / 7 1700 30,3a 34
e. Embra v. Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 02 / 12 2120 32,5 g 126
Einar Henneseid /Drangedal S. Eilertsen Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 6 2140 br g 674
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 23/11 - 07 / 4 2140 32,2 g 25
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek S. Eilertsen Drammen Travbane 2 16/11 - 04 / 3 2100 31,0 42
5 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 5 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/5 - 06 / 6 2160 31,9 g 564
e. Rufina v. Spikeld J. Undem Klosterskogen Travbane - 30/4 - 04 / 3 2100 dg 697
Silje Hogner /Slattum C. Antonsen Momarken Travbane 4 21/4 - 05 / 11 1640 31,3a 554
J. Eilertsen Monica Røed G. Flåten Momarken Travbane 0 05/4 - 02 / 5 2140 br ag 324
Todelt svart/gull, hvit kant J. Undem Sørlandets Travpark 6 28/3 - 02 / 8 2160 32,8 g 1073
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Trolltinder 6 Plass 75 500
13 år SVART V v.Järvsöfaks (S) H. Holm Klosterskogen Travbane - 19/5 - 04 / 1 1700 dg a 504
e. Hov Jenta v. Eldon T. Solberg Drammen Travbane - 06/12 - 01 / 5 2120 dp 311
Torbjørg Norheim /Skien V. Hop Bjerke Travbane 4 21/11 - 02 / 3 1660 30,3 g 94
A. Valstad Terje Norheim V. Hop Bjerke Travbane 4 30/10 - 04 / 4 1609 29,1a 273
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 0 16/10 - 05 / 7 2100 35,0a 125
7 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vitas Junior 7 Plass 79 500
6 år MELL.BR. V v.Lome Elden K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 28/12 - 04 / 11 2160 32,6 rg 446
e. Vita Vinter v. Atom Vinter G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/12 - 01 / 6 2120 33,8 g 69
Kjell Løvdal /Vegårshei E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 30/11 - 01 / 1 1640 29,2 g 41
S. Brynemo Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Klosterskogen Travbane 0 11/11 - 04 / 5 2100 32,4ag 429
Hvit/ grønn/ rød K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 19/10 - 09 / 5 2160 32,6 65
8 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 8 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten H. Holm Biri Travbane 5 22/5 - 04 / 12 2120 30,0 457
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Biri Travbane 0 09/5 - 01 / 4 2100 29,8a 166
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 04 / 9 2100 32,1 g 125
T. Espedal Torkild Øveren G. Flåten Bjerke Travbane 6 23/4 - 04 / 4 2100 29,5a 667
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/4 - 02 / 4 2140 30,0 853
9 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 9 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 14/5 - 05 / 8 2100 29,8 97
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 03 / 8 2120 30,8 g 44
Sverige E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/3 - 09 / 5 2160 30,1 139
D. Dalen Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 09/3 - 04 / 2 2100 31,5a 24
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/2 - 07 / 14 2140 38,0 g 67
10 2018: -9 -0 -0 -2 -5 -27 021 2017: -17 -0 -3 -1 -6 -46 000
Nesvik Kasper 10 Plass 212 860
9 år SVART V v.Lome Elden M. Høitomt Sørlandets Travpark 1 16/5 - 06 / 4 2160 27,9 171
e. Dahledubla v. Dublan E. Høitomt Drammen Travbane 2 05/5 - 04 / 2 2100 31,4 65
Sven Sturla Knudsen-Anette Broekhuizen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/4 - 09 / 9 2180 33,5 g 52
M. Høitomt Svein Otto Svartangen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 28/3 - 02 / 6 2160 30,9 g 113
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek K. Malmin Klosterskogen Travbane - 19/2 - 04 / 2 2100 g5 g 294
11 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 11 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 13 2140 br g 47
e. Norheim Elle v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane - 28/2 - 03 / 1 1640 dg 42
Stall Faksine J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/2 - 02 / 7 1640 35,1 g 62
H. Tvedt Tor Olaf Halle (T) V. Hop Bjerke Travbane - 04/2 - 05 / 9 2160 dg 25
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek S. Eilertsen Biri Travbane 0 03/1 - 06 / 4 2100 34,0 g 41