<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V5-1
Veikle Balder cup - Hopper (kval 11 av 11)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.000 kr.
4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-3-7 Plass : 9-3-7

1 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 2140 1 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Eilefsen Umeå 2 17/11 - 09 / 1 2140 36,5 g 65
e. Marthe Røder v. Røder S. Eilefsen Momarken Travbane 0 21/10 - 09 / 6 2160 36,6 rg 88
Martin Wik /Skjeberg S. Eilefsen Hagmyren - 04/10 - 13 / 1 2140 dg 62
E. Høitomt Erik Killingmo (T) S. Eilefsen Drammen Travbane 4 23/9 - 03 / 1 2100 32,8 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Eilefsen Drammen Travbane 4 20/9 - 08 / 7 2100 34,2 g 32
2 2015: -14 -1 -3 -0 -2 -40 000 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Odd Athene 2 Plass 45 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Akselsen Momarken Travbane 0 05/5 - 02 / 5 1640 30,6 33
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/4 - 03 / 3 2100 29,8 206
Odd Team AS-Anne Lise Paulsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 09/4 - 09 / 12 2140 30,6 24
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 04/4 - 05 / 1 2100 31,7 g 498
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 03 / 15 2120 34,1 40
3 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 3 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 05 / 7 2100 31,0 86
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 09 / 1 2100 31,5 85
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 03 / 1 2100 35,7 294
T. Gravdal T. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 27/2 - 07 / 1 2100 35,0 320
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 06/2 - 09 / 6 2100 36,8 82
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -22 -5 -1 -2 -9 -268 942
Heidi Solo 4 Plass 370 458
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Momarken Travbane 1 05/5 - 02 / 9 1640 29,8 153
e. Skjegge Lill v. Elding G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 07 / 8 2100 35,0 66
Stall Heidi Solo G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 03 / 13 2120 33,3 g 83
G. Gundersen Belinda Rostad G. Gundersen Momarken Travbane 4 21/10 - 03 / 3 2140 32,0a 203
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Kjenner Kala Landbane 8 12/8 - 04 / 4 1900 33,3a 89
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 5 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 05 / 3 2100 31,5 324
e. Molanda v. Moe Odin G. Antonsen Årjäng 2 19/4 - 01 / 3 2160 34,7 28
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Momarken Travbane 4 05/4 - 09 / 12 2160 33,3 g 38
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 19/3 - 06 / 5 2100 33,9 81
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 4 09/3 - 07 / 9 2120 35,0 92
6 2015: -10 -0 -0 -0 -7 -18 000 2014: -4 -0 -0 -1 -2 -15 639
Elden Rappa 6 Plass 33 639
4 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 08/5 - 05 / 6 2100 31,8 201
e. Vinterrappa v. Atom Vinter A. Stensen Magnor Travbane 4 01/5 - 02 / 3 2000 33,4 57
Sigrun Engevold-Harald N. Hove S. Hammersborg Bjerke Travbane 6 22/4 - 02 / 2 2160 31,7 g 354
A. Stensen Ola Engevold (B) S. Hammersborg Bjerke Travbane 5 09/4 - 02 / 9 1609 30,7ag 128
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam S. Hammersborg Drammen Travbane 7 24/3 - 02 / 3 2100 33,0ag 228
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 7 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane - 08/5 - 05 / 9 2120 dg 173
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 08 / 5 2120 32,2 g 29
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Biri Travbane 0 10/4 - 01 / 6 2100 29,0a 275
V. Hop Siv Johanne Ørstad T. Espedal Jarlsberg Travbane - 27/2 - 07 / 15 2140 dg 1519
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Drammen Travbane 5 19/1 - 04 / 6 2120 33,4 169
8 2015: -1 -0 -1 -0 -0 -15 603 2014: -11 -1 -1 -1 -6 -80 613
Åkre Luna 2160 1 Plass 96 216
4 år BRUN HP v.Lome Elden T. Horpestad Färjestad 2 27/4 - 04 / 3 2160 28,1 1094
e. Prima v. Alm Rigel G. Austevoll Biri Travbane 6 08/11 - 03 / 6 2100 30,0a 813
Karna Aakre /Neslandsvatn G. Austevoll Momarken Travbane 6 18/10 - 06 / 6 2140 31,9a 627
J. Mjølnerød G. Austevoll Momarken Travbane 4 07/10 - 01 / 2 2140 32,0a 228
burgunder m/gul hestesko & to ermringe G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/9 - 08 / 11 2180 31,7 g 237
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 2 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 08/5 - 05 / 11 2120 29,5 32
e. Gylden Perla v. Pajaprins Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/3 - 02 / 3 2140 30,9 16
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/3 - 07 / 7 2160 32,2 16
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/1 - 08 / 5 2140 33,0 20
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/12 - 08 / 6 2160 33,8 g 36