<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2
Delingsløp

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige 40.000 - 440.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-7 Plass : 3-1-7

1 2016: -10 -1 -4 -0 -1 -61 000 2015: -11 -2 -1 -0 -1 -42 000
Møller Faks 2140 1 Plass 337 000
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 10/5 - 03 / 2 2140 26,3 14
e. Linspika v. Spikeld E. Høitomt Momarken Travbane 1 05/5 - 06 / 7 2640 28,3a 20
Atle Erga /Orre G. Mikkelsen Forus Travbane 0 15/3 - 05 / 7 2060 dist g 84
E. Høitomt G. Mikkelsen Forus Travbane P 17/2 - 21 / 2 2040 29,7 g P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bergen Travpark - 05/2 - 03 / 6 2120 g5 g 26
2 2017: -15 -1 -2 -1 -2 -106 000 2016: -7 -0 -0 -0 -5 -19 500
Førlands Pil Fax 2 Plass 331 500
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Tjordal Forus Travbane 4 12/5 - 04 / 11 2080 27,8 g 51
e. Førlands Fina v. Alm Hellin P. Tjordal Forus Travbane 4 02/5 - 04 / 2 2040 26,0ar 96
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Forus Travbane 1 21/4 - 03 / 2 1600 26,3a 20
P. Tjordal P. Tjordal Bergen Travpark 2 19/4 - 07 / 2 1600 25,3a 86
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Bjerke Travbane 0 18/3 - 05 / 10 2600 30,0a 283
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 3 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Klosterskogen Travbane - 14/5 - 06 / 3 2100 dg 19
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Momarken Travbane 2 28/4 - 08 / 4 2140 27,8a 36
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 04/4 - 05 / 8 2140 28,2 g 54
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/3 - 05 / 6 2600 28,6a 18
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane - 28/2 - 09 / 4 2100 dg a 43
4 2015: -9 -1 -0 -0 -1 -27 500 2014: -20 -3 -2 -3 -3 -187 000
Kap Tulla 4 Plass 290 649
8 år MØRKBR HP v.Åkre Lurifax* (S) A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 17/4 - 20 / 10 2120 33,3 g P
e. Kapdonna v. Spikeld K. Johansen Drammen Travbane - 31/3 - 01 / 4 1700 g0 ag 19
Jan Petter Reinskau-Øystein Kruse Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 6 2120 30,0 P
T. Borg Øystein Kruse (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 8 2160 dist 213
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 26/11 - 06 / 6 1640 dg 57
5 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -8 -0 -0 -1 -2 -8 000
Rabb Arger 5 Plass 196 688
9 år SVART V v.Moe Odin A. Christensen Drammen Travbane 6 05/5 - 01 / 3 1700 29,1a 534
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten A. Christensen Sørlandets Travpark 0 08/2 - 05 / 2 2140 30,0 g 880
Anne Christensen-Olav Gjersund A. Christensen Drammen Travbane 6 19/1 - 01 / 4 1700 30,1a 589
A. Christensen A. Christensen Momarken Travbane 0 06/1 - 03 / 2 2140 32,6a 616
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Drammen Travbane 4 16/12 - 05 / 3 2100 31,7a 312
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 6 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 10/5 - 03 / 5 2140 27,1 g 265
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/4 - 07 / 9 1700 27,5a 429
Team Hest P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/4 - 09 / 13 2180 28,3 rg 739
J. Gaustad Rita Kaasa E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 8 2120 dg 181
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 02 / 8 1620 27,6 68
7 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -13 500 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -11 500
Modina 7 Plass 291 500
11 år BRUN HP v.Moe Odin O. Selliken Forus Travbane 2 12/5 - 07 / 4 1600 25,7a 78
e. Reitlin v. Friggbest O. Selliken Forus Travbane 3 01/5 - 06 / 3 2040 26,8 308
Brit Selliken /Nærbø O. Selliken Forus Travbane 2 21/4 - 03 / 5 1600 26,4a 116
O. Selliken O. Selliken Forus Travbane 0 14/4 - 07 / 5 2060 28,8 755
gul m/blå stjerne og skulderstk. M. Erga Forus Travbane 4 31/3 - 02 / 10 2060 29,6 414
8 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 2160 1 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Biri Travbane 0 09/5 - 08 / 7 2120 28,3 g 235
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 0 06/5 - 09 / 7 2100 27,4a 589
Lene Olsen /Vear G. Flåten Bjerke Travbane 0 29/4 - 09 / 6 2160 27,6 405
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 9 2160 29,1 g 1096
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 2 05/4 - 04 / 7 2140 27,0a 25
9 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Mo 2 Plass 311 723
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) T. Ellefsen Sørlandets Travpark 7 16/5 - 04 / 6 2140 28,4 g 179
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/5 - 03 / 10 2600 30,3a 401
Espen Kjelstad /Skien A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 11 1700 28,9ag 365
A. Heisholt A. Heisholt Sørlandets Travpark 0 12/4 - 06 / 10 2140 30,6 1097
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Drammen Travbane 0 31/3 - 01 / 2 1700 29,5ag 179
10 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 3 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Sørlandets Travpark 3 16/5 - 04 / 2 2140 27,4 237
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Sørlandets Travpark 0 10/5 - 03 / 12 2160 27,6 587
Vilde Mari Kals /Gjerstad P. Kals Sørlandets Travpark 0 12/4 - 06 / 7 2140 30,5 g 1030
V. Kals P. Kals Jarlsberg Travbane 6 27/2 - 02 / 4 2100 29,2a 1296
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 03 / 2 2100 31,9 280
11 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 4 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 13/5 - 09 / 8 2160 27,4 76
e. Tekno Pila v. Lome Elden S. Wassberg Forus Travbane 3 25/11 - 04 / 4 2080 30,1 80
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Biri Travbane - 08/11 - 03 / 7 2100 dg a 162
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 18/10 - 06 / 4 2140 30,7a 162
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 07/10 - 01 / 5 2140 30,0a 65
12 2015: -13 -0 -1 -5 -4 -45 500 2014: -22 -0 -1 -1 -9 -35 000
Sebina Stjerna 5 Plass 320 500
7 år SVART HP v.Pål Even A. Berås Sørlandets Travpark 5 10/5 - 03 / 8 2160 26,5 427
e. Anja Stjerna v. Engli Svarten E. Vinvand Sørlandets Travpark 3 25/4 - 03 / 2 2160 28,8 295
Odd Normann Hodne /Nodeland M. Berås Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 03 / 8 2100 28,4a 70
A. Berås A. Berås Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 12 1620 27,8 307
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl E. Vinvand Bjerke Travbane 3 28/2 - 02 / 10 2160 29,7 912
13 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -36 000
Willblesen 6 Plass 434 750
11 år MØRKRØD V v.Moe Odin A. Roland Sørlandets Travpark 8 16/5 - 04 / 10 2140 29,8 153
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 0 12/4 - 06 / 1 2140 30,0 105
Heidi Gylseth /Bogøy R. Roland Forus Travbane 1 24/3 - 05 / 6 1600 25,7a 335
R. Roland A. Roland Sørlandets Travpark 6 08/3 - 04 / 13 2160 30,3 859
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr R. Roland Sørlandets Travpark 0 22/2 - 05 / 12 2160 29,7 684
14 2016: -10 -0 -0 -3 -4 -30 500 2015: -11 -1 -0 -0 -5 -30 000
Motveit Mari 7 Plass 366 500
9 år SVART HP v.Pål Even P. Buer Forus Travbane 0 20/12 - 03 / 8 2060 29,6 1029
e. Rust Mari v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 0 02/12 - 03 / 3 2040 28,2a 469
Njål Tveit /Tau Å. Tengsareid Forus Travbane 0 18/11 - 01 / 9 2080 28,0 375
K. Kvasnes Njål Tveit J. Eriksen Forus Travbane 4 04/11 - 03 / 5 2060 30,0 150
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 23/10 - 05 / 1 2100 dg 282