<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V65-4
V5-1
Delingsløp

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
3-15-årige 40.000 - 440.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-4 Plass : 7-10-4

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -2 -2 -2 -5 -74 000
Eldvina 2140 1 Plass 203 000
9 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 09 / 6 2100 32,3a 66
e. Eldsi v. Spikeld L. Kolle Sørlandets Travpark 4 28/12 - 04 / 2 2140 32,6 432
Kristian Versto /Vinje L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 11/12 - 03 / 1 1700 32,4a 108
T. Solberg Rune Røyrås V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 30/11 - 02 / 10 2160 33,4 191
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 09/11 - 02 / 2 2140 dg 243
2 2015: -15 -0 -1 -2 -8 -44 000 2014: -11 -0 -6 -1 -3 -50 500
Haugestad Julie 2 Plass 94 500
6 år BRUN HP v.Lex Jon T. Espedal Bjerke Travbane 3 06/5 - 07 / 10 1640 28,7 612
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 26/4 - 03 / 14 2120 30,2 512
Thore Johan Bakke /Våle T. Espedal Bjerke Travbane 3 15/4 - 07 / 1 2140 31,5 1128
G. Flåten Thore Johan Bakke T. Espedal Drammen Travbane 6 31/3 - 05 / 11 2100 31,9a 433
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Espedal Drammen Travbane 4 09/3 - 01 / 2 2100 31,0 296
3 2015: -14 -4 -1 -1 -4 -72 500 2014: -5 -3 -1 -1 -0 -59 000
Grude Eld 3 Plass 131 500
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 10/5 - 06 / 7 2660 30,9 g 33
e. Anna Dorotea v. Spikeld Ø. Tjomsland Forus Travbane 7 01/5 - 05 / 5 2060 30,3 64
Stall Bluen Ø. Tjomsland Bergen Travpark 5 11/4 - 05 / 8 2620 32,5 24
Ø. Tjomsland G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 28/3 - 04 / 3 2140 30,8 g 88
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 08/3 - 01 / 2 2160 30,2 17
4 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 4 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) R. Roland Sørlandets Travpark 1 10/5 - 06 / 1 2640 30,8 474
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 5 28/3 - 02 / 11 2180 31,5 g 514
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 0 28/12 - 04 / 7 2160 34,2 g 348
R. Roland Caroline Roland (A) R. Roland Forus Travbane 0 20/12 - 07 / 9 2040 32,0ag 275
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr R. Roland Klosterskogen Travbane - 29/11 - 06 / 3 2100 dg a 39
5 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 5 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder K. Johansen Drammen Travbane - 24/2 - 03 / 11 2100 dp a 355
e. Aas Besta v. Spang Best K. Johansen Momarken Travbane 0 24/6 - 08 / 7 2140 br a 135
Ida Brekke /Voss K. Johansen Drammen Travbane 2 10/6 - 05 / 8 1700 30,8a 122
E. Høitomt T. Solberg Jarlsberg Travbane P 02/5 - 22 / 12 2120 35,7 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 7 2100 br arg 98
6 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rabb Balder 6 Plass 88 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder A. Christensen Sørlandets Travpark 7 16/5 - 06 / 7 2160 30,9 874
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten D. Dalen Drammen Travbane - 05/5 - 04 / 8 2100 dg 1193
Rikke Helen Christensen /Kviteseid A. Christensen Sørlandets Travpark 0 08/2 - 01 / 2 2140 br g 414
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 01 / 1 1700 31,0a 179
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Momarken Travbane 5 06/1 - 02 / 7 2140 35,0ag 172
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 7 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Sørlandets Travpark 4 16/5 - 06 / 13 2180 27,3 162
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark P 10/5 - 20 / 2 2160 30,5 g P
Arnfinn Bruflodt /Grimstad L. Kolle Klosterskogen Travbane - 30/4 - 04 / 6 2100 dg 30
L. Kolle Jenny Thygesen (T) T. Solberg Momarken Travbane - 21/4 - 05 / 4 1640 dg a 26
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Buer Forus Travbane - 30/12 - 04 / 8 2060 dg 43
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -1 -4 -40 000
Sangvikskongen 2160 1 Plass 178 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Tjomsland Forus Travbane 0 01/5 - 05 / 8 2060 31,0 46
e. Dally Maja v. Saje (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 12/4 - 05 / 9 1660 29,2 57
Kåre Birkeland /Orre S. Birkeland Forus Travbane - 31/3 - 02 / 3 2040 dg 150
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 11/1 - 05 / 6 2160 30,0 29
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Forus Travbane 5 20/12 - 03 / 5 2040 29,7 23
9 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 2 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) O. Østre Klosterskogen Travbane - 26/3 - 06 / 2 1700 dg a 71
e. Trø Spika v. Spikeld N. Repstad Forus Travbane 6 03/3 - 05 / 4 2060 29,6 282
Stall Jumbo T. Solberg Klosterskogen Travbane - 19/2 - 04 / 8 2120 dg 16
N. Repstad N. Repstad Klosterskogen Travbane 4 10/2 - 03 / 4 1700 30,5ag 68
Rosa m/blå mansj, ermr,krag&belte,rekl O. Østre Sørlandets Travpark 1 08/2 - 01 / 7 2160 28,4 154
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 3 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane - 14/5 - 06 / 2 2100 dg 301
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 12/4 - 05 / 7 1660 29,2 34
Stall 17 H2, Drangedal K. Malmin Bjerke Travbane 4 18/3 - 05 / 12 2600 29,2a 289
K. Kvasnes Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 22/2 - 05 / 2 2140 29,4 77
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Malmin Forus Travbane 4 10/1 - 05 / 1 2550 31,4ag 187
11 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 4 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 5 24/11 - 06 / 12 2120 31,3 317
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* O. Østre Klosterskogen Travbane 6 30/10 - 03 / 1 2100 31,2a 104
Sigbjørn Baann /Sannidal O. Østre Klosterskogen Travbane 3 23/10 - 03 / 10 1700 28,2ag 241
J. Undem Sigbjørn Baann O. Østre Jarlsberg Travbane 6 10/10 - 03 / 12 2100 29,8a 324
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek O. Østre Bjerke Travbane 4 24/9 - 10 / 6 2160 30,5 g 191
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -0 -0 -4 -10 000
Magnums Amadeus 5 Plass 179 500
9 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) O. Østre Sørlandets Travpark 6 10/5 - 06 / 12 2680 29,8 rg 323
e. Trø Lotta v. Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 0 12/4 - 05 / 10 1660 29,5 g 122
Jarle Karlsen /Mandal M. Gudmestad Forus Travbane 0 31/3 - 02 / 9 2060 br rg 406
O. Østre Jarle Karlsen R. Wiig Forus Travbane 0 24/3 - 06 / 5 1600 28,6ag 142
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 0 11/1 - 05 / 7 2160 30,9 183
13 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -2 -1 -21 500
Lyngens Obelix 6 Plass 176 000
10 år BRUN V v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 10/5 - 06 / 13 2680 29,4 110
e. Jubel Lina v. Slogum Bjørn A. Berås Sørlandets Travpark 0 12/4 - 06 / 2 2140 30,4 g 572
Kent-Willy Sandnes /Grimstad J. Øveraasen Bjerke Travbane - 28/2 - 02 / 4 2140 dg 169
T. Borg Arild Berås (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 22/2 - 05 / 1 2140 29,1 147
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 08/2 - 05 / 1 2140 29,1 174
14 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -1 -2 -0 -3 -51 130
Kim 7 Plass 172 301
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld A. Løvdal Sørlandets Travpark 0 10/5 - 06 / 14 2680 30,1 104
e. Korra v. Kos Knekten E. Høitomt Forus Travbane - 02/5 - 04 / 10 2040 dg a 357
Kjell Løvdal /Vegårshei A. Lövdal Romme 8 30/3 - 09 / 1 2160 31,7 g 21
A. Løvdal Kjell Løvdal (T) A. Lövdal Gävle 2 12/3 - 01 / 1 2140 29,7a 65
Grå m/blå ermer, reklame A. Lövdal Gävle 1 29/1 - 01 / 1 1640 31,3a 48