Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre 40 m. for tid 1.36,0 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-9 Plass : 6-10-9

1 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Skiberg Blesa 2140 1 Plass 2 000
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 19/2 - 08 / 3 2100 dist g 634
e. Flåli Stjerna v. Slogum Jørn J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 08 / 9 2100 39,6 849
Knut Andresen /Passebekk E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 08 / 4 2100 dist g 542
K. Kvasnes Lovise Mohaugen J. Drageset Klosterskogen Travbane 0 24/11 - 08 / 6 2100 42,3 g 637
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 08 / 4 2100 38,1 g 643
2 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -30 000 2017: -19 -3 -3 -4 -7 -159 000
Will Teddy 2 Plass 284 000
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy A. Roland Sørlandets Travpark P 25/4 - 20 / 7 2160 38,2 P
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 10/8 - 22 / 5 2160 51,4 g B
Rudolf Roland-Andrea Roland R. Roland Sørlandets Travpark 15/6 - 22 / 6 2160 53,4 g B
R. Roland
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr
3 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -10 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Stegg 3 Plass 10 500
4 år MØRKBR H v.Stjerne Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark P 08/3 - 20 / 2 2140 38,1 g P
e. Bokli Rikka v. Elding O. Østre Sørlandets Travpark 05/10 - 24 / 2 2160 50,6 g B
Ernst Karlsen /Birkeland T. Solberg Sørlandets Travpark 01/9 - 20 / 11 2160 50,1 B
E. Høitomt Ernst Karlsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 4 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Sørlandets Travpark P 25/4 - 20 / 10 2160 38,2 g P
e. Lila v. Bokli Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 01/6 - 21 / 2 1640 52,1 B
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 18/5 - 23 / 2 1660 53,0 B
T. Solberg Helge Gundersen
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2018: -20 -0 -0 -0 -7 -23 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 2160 1 Plass 143 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks T. Borg Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 01 / 15 2120 dist g 578
e. Stjernejanna v. Elding G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 25/4 - 01 / 2 2140 36,2 g 762
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 03 / 4 2100 38,8 g 253
O. Østre Stine Hansen Juklerød (P) O. Østre Drammen Travbane - 17/3 - 06 / 11 2100 dg 290
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 8 13/3 - 08 / 7 2100 36,2 g 107
6 2018: -14 -1 -3 -1 -0 -52 000 2017: -15 -0 -2 -1 -4 -42 000
Arnspik 2180 1 Plass 335 500
9 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Sørlandets Travpark - 16/5 - 09 / 1 2140 dg 87
e. Heliblessa v. Braute S. Jessen Sørlandets Travpark 2 25/4 - 01 / 4 2140 35,4 257
Kent Lauritsen /Færvik A. Solhus Leangen Travbane P 07/10 - 21 / 4 2160 38,8 g P
S. Jessen Kent Lauritsen
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek
7 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten G. Flåten Drammen Travbane 1 12/5 - 06 / 8 2100 34,1 107
e. Toftetrolla v. Lauvin G. Flåten Jarlsberg Travbane - 03/5 - 09 / 4 2100 dg 279
Kjell Viktor Hansen /Flateby G. Flåten Sørlandets Travpark 4 25/4 - 01 / 11 2160 34,9 g 325
G. Flåten T. Espedal Klosterskogen Travbane 5 16/4 - 04 / 2 2100 34,3 g 950
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 0 05/4 - 09 / 3 2140 35,7 g 164
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 3 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen J. Undem Klosterskogen Travbane 8 30/4 - 08 / 6 2120 35,9 g 290
e. Beth Mollyn v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark 0 25/4 - 09 / 2 2140 35,0 657
Arne Daniel Halvorsen /Rykene J. Undem Sørlandets Travpark 0 12/4 - 09 / 1 2140 35,0 g 750
J. Undem Arne Daniel Halvorsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 03 / 11 2120 35,2 413
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Sørlandets Travpark 7 08/2 - 07 / 6 2160 35,6 rg 205
9 2018: -23 -0 -1 -2 -11 -68 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 4 Plass 304 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Drammen Travbane 6 12/5 - 06 / 4 2100 36,0 g 63
e. Storeng Silva v. Elding K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 16/4 - 04 / 3 2100 34,1 971
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Malmin Momarken Travbane 5 02/4 - 01 / 9 2140 35,4 42
L. Kolle Lovise Mohaugen K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 13/3 - 08 / 11 2100 35,0 104
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 24/2 - 08 / 4 2140 38,4 237
10 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -19 -1 -0 -0 -7 -54 000
Askevold Stjerna 5 Plass 133 500
8 år LYSBRUN HP v.Feseth Lynet E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 29/3 - 08 / 15 2140 35,8 g 45
e. Norella v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 8 2120 33,2 P
Eirin Flid Valton /Porsgrunn T. Sør-Reime Forus Travbane 0 03/3 - 07 / 10 2080 dist g 847
T. Borg Torleif Sør-Reime (A) T. Sør-Reime Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 11 2080 dist g 746
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Sør-Reime Forus Travbane 0 20/12 - 08 / 9 2060 br g 712