<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-5
V4-2
Kval til Per Arne Enholms minneløp (amatørløp)

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-1 Plass : 9-5-1

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2100 1 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/5 - 05 / 2 2100 29,8 g 558
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 30/4 - 01 / 11 2100 31,2a 412
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 17/4 - 04 / 12 2100 28,3 753
M. Strand Kristian Bjørnerød (T) O. Østre Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 2 2100 dg 510
gul m/blå t. K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 11 2140 29,8ag 805
2 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 2 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 26/4 - 03 / 7 2120 30,0 133
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 6 16/4 - 05 / 4 2100 30,2ag 105
Sverige V. Hop Jarlsberg Travbane 7 29/3 - 04 / 14 2120 31,0 g 173
R. Kruse Cato Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 3 14/3 - 03 / 1 2100 30,7 g 437
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl C. Antonsen Bjerke Travbane 4 28/2 - 03 / 8 1640 33,3 g 504
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 3 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo B. Steinseth Leangen Travbane 1 11/5 - 09 / 6 1640 29,3a 22
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Leangen Travbane - 27/4 - 06 / 1 2140 dg 79
Carsten Løkken-Irene Løkken B. Steinseth Biri Travbane 4 10/4 - 07 / 7 2100 29,3 172
R. Strøm Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Drammen Travbane 4 31/3 - 05 / 9 2100 31,1a 82
grønn m/hvite bånd, rekl. på hvitt fel A. Akselsen Drammen Travbane 3 09/3 - 01 / 1 2100 30,9 180
4 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 4 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Drammen Travbane 7 12/5 - 08 / 5 1700 29,3ag 98
e. Gik Mina v. Ilmin K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/4 - 01 / 10 2100 32,5a 96
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez K. Johansen Drammen Travbane 2 14/4 - 01 / 5 2100 28,7a 196
M. Tidemansen Bjørn Larsen (T) K. Johansen Drammen Travbane 7 07/4 - 01 / 11 1700 28,1a 232
Mørkegrønn m/hvitt sk.stk/seler,rekl K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 05 / 9 1609 28,1a 538
5 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Sherikan 5 Plass 336 559
11 år SVART V v.Lome Elden H. Holm Magnor Travbane 0 01/5 - 04 / 2 1600 br g 128
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Bjerke Travbane 0 23/4 - 04 / 6 2100 32,4a 197
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen H. Holm Momarken Travbane - 02/4 - 04 / 5 1640 dg a 136
A. Frønes Merete Viksås H. Holm Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 06 / 10 1700 29,4a 96
Mørkblå m/burg. ermer, reklame H. Holm Momarken Travbane 6 10/3 - 04 / 6 1640 28,7a 16
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 6 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven J. Dahl Bjerke Travbane 2 06/5 - 03 / 7 2160 29,0 110
e. Pålnett v. Elding J. Dahl Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 03 / 1 2100 33,3 g 112
Yngve Garseg /Oslo J. Dahl Bjerke Travbane - 18/3 - 01 / 1 2140 dg 107
B. Garseg Arild Garseg J. Dahl Bjerke Travbane 0 28/2 - 02 / 6 2140 dist g 86
svart m/hvitt slips, krage og mansj. L. Kolle Biri Travbane 0 07/2 - 04 / 10 2600 33,6 g 136
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -3 -0 -2 -2 -127 227
Skeie Kongen 7 Plass 157 727
5 år SVART V v.Lome Kongen E. Rennesvik Biri Travbane 5 09/5 - 01 / 2 2100 29,6ag 18
e. Gam Garbo v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 4 29/4 - 05 / 9 2100 28,4a 48
Morten Langli /Oslo E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 17/4 - 03 / 7 2120 27,8 37
N. Holm Erik Killingmo (T) E. Rennesvik Biri Travbane 1 10/4 - 01 / 3 2100 28,7a 25
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 25/3 - 09 / 4 2140 30,3 g 28
8 2015: -12 -0 -2 -1 -6 -36 000 2014: -14 -1 -3 -1 -5 -52 500
Varde Eld* 8 Plass 154 500
7 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 13/3 - 21 / 4 2120 37,0 P
e. Schuma v. Schuvar Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 05/3 - 01 / 10 1609 31,2a 52
Sverige Å. Tengsareid Biri Travbane 5 28/1 - 05 / 1 1609 30,1a 217
A. Jahre Åsbjørn Tengsareid (T) T. Solberg Momarken Travbane 3 13/1 - 07 / 3 1640 30,2a 28
blå m/gule skulderklaffer. hvit søm. Å. Tengsareid Biri Travbane 5 03/1 - 09 / 2 1600 28,9 164
9 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 9 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor M. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 03/5 - 05 / 6 2100 26,9a 37
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Borg Momarken Travbane 1 28/4 - 02 / 15 2160 27,1 g 153
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Momarken Travbane 6 05/4 - 07 / 12 2140 29,9a 629
E. Knutsen Alf Stordal (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/1 - 01 / 7 2100 32,7ag 192
Rød m/svart reklame E. Høitomt Biri Travbane 5 09/1 - 02 / 2 2100 35,1a 56
10 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 10 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld S. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 03/5 - 05 / 8 2100 dg a 517
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 06 / 1 1700 31,3arg 735
Stall Farmen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2600 br g 730
F. Mjølnerød Tom Buer O. Østre Bjerke Travbane - 14/1 - 04 / 3 2100 dg a 157
svart m/gult & hvitt L. Kolle Färjestad 2 15/12 - 04 / 1 1640 30,4 40