<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. for hvert vunnet 160.000 kr.
5-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-5 Plass : 2-8-5

1 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 2140 1 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden M. Amundsen Klosterskogen Travbane 3 14/5 - 08 / 5 2120 32,1 351
e. Fintessa v. Finstad Per M. Amundsen Momarken Travbane P 05/5 - 21 / 3 2160 35,9 P
Linn Beate Strand-Vidar Strand E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/4 - 04 / 10 1609 27,2a 355
E. Hafskjold Linn Beate Strand T. Borg Bjerke Travbane 0 08/4 - 07 / 2 1609 27,2ag 157
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Høitomt Momarken Travbane 5 02/4 - 02 / 8 1640 28,7a 373
2 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2014: -7 -2 -4 -0 -0 -126 000
Frøyu Ty 2 Plass 173 000
5 år BRUN H v.Moe Odin S. Bendiksen Drammen Travbane P 05/5 - 22 / 1 2100 34,3 g P
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll S. Bendiksen Bjerke Travbane N 01/4 - 21 / 1 2140 dgpp N
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/11 - 07 / 10 2160 dist g 49
S. Bendiksen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 05 / 3 2120 27,4 49
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/4 - 08 / 4 2160 28,0 40
3 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 3 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest W. Hestad Momarken Travbane 0 28/4 - 02 / 10 2160 30,2 g 1248
e. Temlinn v. Alm Hadar M. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 1 2640 31,7 1032
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen A. Akselsen Momarken Travbane 5 09/9 - 05 / 3 2140 31,7 1027
J. Dahl Wenche Hestad (A) A. Akselsen Kala Landbane 0 12/8 - 02 / 3 1900 31,7a 321
lilla m/svarte side-/ermfelt, reklame A. Akselsen Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 14 2660 33,2 610
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 4 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin K. Lier Bergen Travpark - 16/5 - 05 / 3 1600 dg 663
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Magnor Travbane 1 01/5 - 04 / 3 1600 31,0 70
Malin Berg Andersen /Porsgrunn D. Olsson Romme 5 17/4 - 05 / 3 1660 29,1 95
K. Lier Per Arvesen (A) P. Arvesen Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 10 2140 30,7a 1009
Tredelt turk/hv/lilla, lilla ermer L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 29/3 - 05 / 4 1609 28,3a 210
5 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 2160 1 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 2 14/5 - 08 / 7 2160 29,2 84
e. Storsjø Dubla v. Dublan A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 03/5 - 08 / 2 1600 27,0 g 387
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Sørlandets Travpark 6 25/4 - 03 / 8 2160 30,6 g 419
A. Valstad Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 07 / 11 1700 27,8a 663
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl A. Valstad Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 03 / 3 2100 29,1ag 118
6 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 06/5 - 03 / 9 2180 29,7 28
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten S. Werder Sørlandets Travpark - 25/4 - 03 / 3 2160 dg 282
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen S. Løvvold Klosterskogen Travbane - 03/4 - 03 / 10 2100 dg a 36
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 18/3 - 01 / 4 2160 29,5 24
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek L. Pedersen Bjerke Travbane 1 28/2 - 02 / 11 2160 29,4 268
7 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 3 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding R. Kruse Bjerke Travbane 0 13/5 - 03 / 11 2600 31,0ag 145
e. Hjelset Hagi v. Braute K. Kvasnes Momarken Travbane P 28/4 - 21 / 3 2160 30,9 P
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 15/4 - 06 / 7 2100 27,5ag 868
M. Amundsen Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 4 2600 28,2a 405
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man R. Kruse Momarken Travbane 0 17/3 - 05 / 7 1640 29,0ag 236
8 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -20 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2180 1 Plass 649 889
10 år SVART V v.Fakse* (S) M. Borge Sørlandets Travpark 2 25/4 - 03 / 9 2180 27,8 g 179
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 25/3 - 02 / 10 2100 g0 ag 124
Monica Borge-Knut-Erik Moe G. Gundersen Drammen Travbane - 14/3 - 10 / 1 2100 dg 289
M. Borge M. Borge Momarken Travbane 1 27/12 - 01 / 3 2140 28,5 23
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm M. Borge Biri Travbane 2 07/12 - 04 / 5 2120 28,1 g 70
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 948
Vinnmin* (S) 2 Plass 462 057
14 år M.BRUN V v.Moe Odin D. Aarum Bjerke Travbane 0 22/4 - 06 / 4 2100 27,2a 262
e. Vinabari* (S) v. Barry (S) D. Aarum Färjestad 0 03/4 - 09 / 1 1640 25,0 1074
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 4 24/2 - 06 / 1 1640 27,9a 190
M. Persson Rolf Olsson (A) D. Aarum Momarken Travbane 2 02/11 - 04 / 6 2140 29,3a 99
Röd,stjärnor på grått lodrätt fält;röd D. Aarum Momarken Travbane 0 21/10 - 07 / 5 1640 28,4a 133