<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.001 kr.
3-12-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 7.000-4.000-3.000-2.000-1.500-1.200-1.200-1.200 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-3 Plass : 4-2-3

1 2016: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2015: -6 -0 -0 -1 -3 -14 000
Zalatsjenko 2100 1 Plass 30 500
6 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) H. Holm Momarken Travbane 6 21/4 - 02 / 8 2140 18,4a 99
e. It's Magic Diamant (DE) v. Korean* (FR) H. Holm Bjerke Travbane 4 01/4 - 10 / 1 2140 18,4 g 412
Kjell Aarsand /Bergen E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 27/2 - 08 / 9 2120 dg 38
H. Holm Bjørn Gulbransen (T) K. Malmin Bjerke Travbane P 18/2 - 20 / 5 2140 20,8 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Bjerke Travbane 8 11/9 - 09 / 2 2140 20,3 70
2 2019: -6 -0 -1 -2 -1 -25 000 2018: -23 -0 -3 -2 -8 -72 000
Banker Go's 2 Plass 400 000
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) E. Schie Biri Travbane 7 24/4 - 03 / 8 2100 18,0 1336
e. Jazzy Senator v. Steinlager (S) E. Schie Momarken Travbane 8 17/3 - 07 / 8 2140 22,4 377
Leif Solemsli /Vang I Valdres E. Schie Bjerke Travbane 5 04/3 - 01 / 6 2140 21,2 251
E. Schie Gunnar Gjerstad (T) E. Schie Momarken Travbane P 24/2 - 20 / 1 2140 22,9 P
L.blå m/hv.skråbånd m/stj, svart belte J. Gjerstad Momarken Travbane 01/7 - 22 / 2 2140 29,0 B
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -2 -5 500
Olivia Win 2120 1 Plass 112 500
7 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) E. Holm Bjerke Travbane - 30/4 - 04 / 4 2100 dg a 781
e. Nettie Win v. Netted (US) E. Holm Biri Travbane 0 03/1 - 02 / 7 1609 17,8a 591
Tina Camilla N. Martinsen /Hamar E. Holm Biri Travbane 0 19/12 - 06 / 3 2100 17,4a 521
E. Holm E. Holm Biri Travbane 4 12/12 - 03 / 8 2100 19,2a 175
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame A. Stensen Biri Travbane 3 14/11 - 03 / 8 2120 18,9 91
4 2015: -13 -1 -0 -0 -4 -17 500 2014: -8 -1 -1 -2 -2 -33 000
Spicy Dream 2 Plass 53 500
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) K. Malmin Momarken Travbane 4 21/4 - 03 / 5 2140 17,1a 403
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) K. Malmin Drammen Travbane 0 24/2 - 04 / 8 2100 23,4 195
Arne Petter Titland /Stathelle K. Malmin Klosterskogen Travbane 5 10/2 - 02 / 11 2100 20,9a 197
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane 0 06/1 - 08 / 8 2140 21,2a 114
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Drammen Travbane 7 06/10 - 05 / 5 2100 19,9 211
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Buckboy 3 Plass 49 700
9 år BRUN V v.Americanese (US) B. Steinseth Biri Travbane 0 27/3 - 05 / 5 2100 17,5a 590
e. Bucky Star v. Buckfinder* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 0 10/3 - 01 / 9 2140 19,4a 142
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Biri Travbane 4 20/2 - 08 / 4 2120 19,2 155
B. Steinseth O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 05 / 9 2100 18,1a 344
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt H. Tvedt Drammen Travbane 6 25/10 - 06 / 2 2100 18,6a 196
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sweet Fargo 4 Plass 37 000
8 år SVART HP v.Art On Wallstreet K. Johansen Biri Travbane 0 26/9 - 09 / 3 2100 br ag 281
e. Astro Diana v. Prince Mystic* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/9 - 03 / 6 2100 br ag 1125
Roy Steinar Lysgård-Trine Sebakk Lysgård K. Johansen Biri Travbane 0 20/7 - 04 / 11 2100 20,3 g 343
K. Johansen Roy Lysgård Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 17/6 - 03 / 8 2100 20,2ag 187
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Momarken Travbane 0 21/4 - 08 / 5 2140 19,2 g 79
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Magnetic 5 Plass 42 700
7 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) A. Stensen Biri Travbane 0 09/1 - 03 / 10 2100 23,0a 620
e. Miss Ellen v. Soir Des Tibur A. Stensen Biri Travbane 0 03/1 - 02 / 5 1609 18,3ag 292
Cathrine Th. Midtbu /Eina D. Dalen Momarken Travbane 6 16/12 - 04 / 4 1640 18,1a 307
Ø. Ruttenborg Rita Giæver Bjørkvold K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/11 - 03 / 1 2100 17,4a 536
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Momarken Travbane 0 02/11 - 08 / 6 2160 20,3 g 143
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 500
Freedom d'Estino 6 Plass 35 000
9 år LYSBRUN HP v.Love You* (FR) M. Berdalen Magnor Travbane 6 01/5 - 03 / 4 2000 21,4 1032
e. Tina Talar v. Super Arnie* (US) T. Solberg Momarken Travbane 0 13/1 - 03 / 4 2140 20,4a 111
Mona Lunde /Kløfta E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/7 - 04 / 12 2100 br a 300
M. Berdalen Kjell Alrich Schumann K. Johansen Biri Travbane 0 21/3 - 04 / 8 2100 20,7a 60
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek K. Johansen Momarken Travbane 0 11/3 - 03 / 1 2140 18,7a 125
9 2015: -7 -0 -0 -0 -5 -10 500 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Arnie's Rebellion 7 Plass 25 500
7 år BRUN V v.Super Arnie* (US) K. Johansen Leangen Travbane 7 04/5 - 08 / 12 2140 19,3a 221
e. Given Promise (S) v. Giant Chill* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 0 31/3 - 02 / 10 2100 19,4a 136
Øyvind Rogne /Rasta G. Gundersen Bjerke Travbane 6 19/3 - 03 / 11 2100 17,7a 291
G. Gundersen Christian Fr. Steenland (T) A. Stensen Biri Travbane 6 06/3 - 02 / 9 2100 20,7a 479
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/2 - 03 / 2 2100 17,8a 689