<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:25 V76-6
V4-3
DD-1
Champion Gull løpet (Hoppeløp)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 205.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 375.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-11-13 Plass : 6-11-13

1 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 2140 1 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Forus Travbane 5 02/5 - 08 / 14 2060 27,6 125
e. Slogum Bra v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 18/4 - 04 / 5 2140 27,7 144
Marianne Klepaker /Lillesand G. Austevoll Bjerke Travbane - 08/4 - 09 / 10 2160 dg 146
Å. Tengsareid Eirik Høitomt (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 21/2 - 07 / 1 2100 28,4 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 11/2 - 05 / 14 2160 30,9 447
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Bris 2 Plass 190 190
8 år BRUN HP v.Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 21/4 - 03 / 4 1600 26,8a 53
e. Slogum Vår v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/4 - 05 / 8 1660 30,6 g 76
Signe Kvaale Nilsen /Grålum Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/1 - 04 / 5 2140 31,0a 69
T. Solberg Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 04/11 - 04 / 10 2080 32,2 73
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 25/10 - 05 / 12 2060 br g 108
3 2016: -21 -0 -2 -0 -6 -71 000 2015: -24 -1 -2 -5 -5 -120 000
Hvalstad Helga 3 Plass 322 000
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Solberg Drammen Travbane 3 05/5 - 01 / 5 1700 28,0a 40
e. Huldre Hilde v. Spang Best J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 29/4 - 05 / 5 2100 28,7ag 131
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 2 2140 29,8 g 1064
S. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 08/4 - 09 / 8 2160 dg 96
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 02 / 9 1620 28,4 g 23
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 4 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Biri Travbane 4 24/4 - 06 / 9 1620 29,3 139
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Drammen Travbane 5 14/4 - 01 / 10 2100 29,1ag 103
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Bjerke Travbane 5 08/4 - 09 / 3 2140 28,7 834
J. Bjerring J. Bjerring Biri Travbane 5 27/3 - 04 / 1 1609 29,3a 100
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 5 28/2 - 03 / 9 1660 32,2 563
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 5 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen T. Borg Forus Travbane 0 02/5 - 08 / 15 2060 28,1 1429
e. Findal Stjerna v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 2 15/4 - 07 / 9 2160 30,6 442
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås L. Kolle Sørlandets Travpark 0 28/3 - 08 / 6 2140 30,2 409
L. Kolle Monica Tønnesland L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 02 / 5 1600 28,8 90
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 3 22/2 - 02 / 7 2140 32,3a 212
6 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 935 2016: -21 -3 -3 -3 -3 -108 556
Valle Åsa 2160 1 Plass 398 991
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Momarken Travbane 3 05/5 - 06 / 5 2640 29,1a 444
e. Valle Eldi v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/4 - 06 / 4 2100 30,9ag 1099
Stall Stranda G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/4 - 06 / 6 2100 27,3a 389
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Biri Travbane 2 27/3 - 06 / 1 2100 28,3a 169
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Drammen Travbane 6 14/3 - 06 / 2 2500 30,7a 124
7 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -1 -0 -0 -5 -71 000
Jørnstu Vilja 2 Plass 436 500
9 år BRUN HP v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 11 2160 27,3 g 488
e. Jørnstu Trolli v. Mjølner Troll H. Holm Bjerke Travbane 4 08/4 - 09 / 12 2180 26,9 205
Ragnar Børresen /Brumunddal H. Holm Bjerke Travbane 0 11/3 - 06 / 6 1609 br ag 421
K. Johansen Ragnar Børresen G. Gundersen Biri Travbane 0 07/2 - 08 / 10 1620 30,4 45
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Leangen Travbane 4 24/1 - 05 / 7 2140 28,6 34
8 2015: -8 -3 -1 -0 -1 -638 468 2014: -11 -4 -1 -3 -2 -328 277
Patsi 3 Plass 966 745
4 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 3 25/11 - 04 / 4 2080 30,1 80
e. Tekno Pila v. Lome Elden Ø. Tjomsland Biri Travbane - 08/11 - 03 / 7 2100 dg a 162
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 18/10 - 06 / 4 2140 30,7a 162
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 07/10 - 01 / 5 2140 30,0a 65
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 07/9 - 03 / 9 2100 28,3a 75
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -20 -0 -3 -1 -7 -76 854
Alvine S.K. 4 Plass 368 510
9 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane - 13/2 - 01 / 1 1609 dg a 72
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 02 / 12 1609 28,9ag 188
Per Olav Kristiansen-Laila Kristiansen E. Høitomt Forus Travbane 6 13/12 - 04 / 5 1600 27,6 59
Ø. Ruttenborg Per Olav Kristiansen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 26/11 - 06 / 7 1640 27,1 g 145
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 19/11 - 04 / 11 1609 27,2a 121
10 2016: -16 -3 -2 -1 -6 -149 500 2015: -13 -4 -2 -0 -6 -263 000
Vestpol Dronninga 5 Plass 720 000
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 29/4 - 09 / 5 2140 28,4 16
e. Spang Pila v. Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/4 - 04 / 8 2160 26,9 g 51
Rune Jensen-Ludvig Jensen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 08/4 - 09 / 14 2180 26,4 34
E. Høitomt E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 28/3 - 08 / 12 2160 28,1 g 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/12 - 05 / 3 2160 29,8 43
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Joran 6 Plass 519 116
13 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 2 29/4 - 09 / 2 2140 28,0 499
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/2 - 02 / 1 1640 31,8 g 398
Ole-David Aas /Maura G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 03 / 4 2120 31,2 576
G. Austevoll Karl Mads Aas G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 16/1 - 06 / 1 1609 29,0a 352
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 5 12/12 - 01 / 8 1609 29,6a 113
12 2015: -6 -1 -1 -1 -1 -29 000 2014: -7 -4 -0 -0 -1 -79 000
Horgen Vera 7 Plass 329 003
10 år BRUN HP v.Elding B. Steinseth Biri Travbane 5 14/11 - 01 / 7 2120 30,2 17
e. Horgen Sara v. Korbest T. Borg Biri Travbane 1 17/10 - 02 / 7 2100 27,9a 30
Ole Bjørn Erik Fosshaug /Arneberg A. Stensen Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 12 2100 27,2a 49
B. Steinseth A. Stensen Biri Travbane 1 15/8 - 09 / 6 2100 27,7a 55
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt A. Stensen Biri Travbane 1 03/8 - 04 / 9 2120 28,2 185
13 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 8 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin A. Wolden Gävle 7 23/4 - 07 / 2 2200 28,0 150
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo A. Wolden Romme 3 20/3 - 06 / 3 2200 28,9 79
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Drammen Travbane 3 14/3 - 04 / 2 2100 28,1 g 52
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Biri Travbane 2 08/11 - 03 / 4 2100 28,5ag 57
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 4 18/10 - 06 / 9 2140 31,0a 70
14 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 9 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil H. Holm Magnor Travbane - 01/5 - 06 / 2 1600 dg 757
e. Rappina v. Rappfot H. Holm Biri Travbane 0 10/4 - 06 / 8 1609 br ag 341
Stall Styr Og Stell B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 1 2600 29,1a 743
H. Holm Siv Astrid Skjølås H. Holm Bjerke Travbane 5 18/3 - 06 / 6 2100 28,9a 211
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Wollebæk Leangen Travbane 0 07/3 - 08 / 12 2160 br g 461