Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre 40 m. for tid 1.36,5 og bedre 60 m. for tid 1.35,0 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-6 Plass : 3-7-6

1 2016: -4 -0 -0 -2 -2 -13 000 2015: -7 -1 -0 -0 -4 -25 500
Ella Viktoria 2040 1 Plass 38 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor G. Tollefsen Forus Travbane P 21/4 - 20 / 4 2060 36,8 g P
e. Ella Modin v. Moe Odin
Tore Sør-Reime /Nærbø
R. Wiig Tore Sør-Reime
svart m/blå ermstriper og reklame
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -32 -2 -2 -5 -12 -114 000
Sylv Svarta 2 Plass 319 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor G. Tollefsen Forus Travbane P 07/4 - 20 / 4 2040 38,1 g P
e. Kap Spika v. Spikeld T. Horpestad Forus Travbane 25/11 - 22 / 3 1620 54,4 B
Stall Sylv Svarta R. Wiig Forus Travbane 13/9 - 23 / 5 1620 56,6 r N
G. Tollefsen Tor-Bjørn Horpestad
rød m/hvitt kryss
3 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -41 000 2018: -18 -4 -2 -5 -4 -129 000
Møller Viktoria 3 Plass 256 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gudmestad Forus Travbane - 01/5 - 01 / 3 2040 g2 19
e. Linspika v. Spikeld G. Gudmestad Forus Travbane P 21/4 - 20 / 8 2060 33,9 g P
Stall Aase L. Hjetland Forus Travbane 10/6 - 21 / 4 2060 51,4 B
G. Gudmestad L. Hjetland Forus Travbane 13/5 - 22 / 8 1620 50,7 B
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl
4 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -16 -2 -2 -1 -6 -141 500
Bore Stjerna 4 Plass 270 500
6 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen E. Høitomt Forus Travbane 8 01/5 - 01 / 5 2040 38,1 g 309
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) R. Wiig Forus Travbane 0 07/4 - 07 / 1 2040 dist 316
Turid Bergh /Fjell R. Wiig Forus Travbane P 13/12 - 20 / 3 2060 47,8 P
K. Bore K. Bore Forus Travbane 13/5 - 22 / 5 1600 56,1 B
burgunder m/sv./hvitt bånd/ermr. + rek Å. Tengsareid Forus Travbane 06/5 - 22 / 4 2040 58,1 B
5 2016: -14 -3 -4 -1 -1 -181 000 2015: -13 -5 -2 -2 -1 -132 752
Horgen Lina 5 Plass 313 752
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Forus Travbane P 01/5 - 23 / 9 2060 33,9 P
e. Ganglina (S) v. Troll Jahn J. Mjølnerød Momarken Travbane N 05/1 - 20 / 5 2160 40,1 r N
Dag Stian Pollestad /Kleppe O. Kjenner Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 12 2160 40,8 g P
K. Djøseland Dag Stian Pollestad J. Mjølnerød Momarken Travbane 13/12 - 22 / 6 2160 48,2 B
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl.
6 2015: -2 -1 -0 -1 -0 -21 500 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vest Vinn 6 Plass 21 500
3 år SVART H v.Alm Viktor K. Sunde Forus Travbane P 01/5 - 23 / 11 2060 34,5 P
e. Førlands Fina v. Alm Hellin S. Wassberg Forus Travbane 25/11 - 22 / 4 1620 52,8 g B
Kjell Sunde-Roy Espedal S. Wassberg Forus Travbane 02/9 - 22 / 9 2060 50,5 B
S. Wassberg Kjell Sunde (A)
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame
7 2017: -4 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -19 271
Minådin Ø.K. 7 Plass 79 271
5 år SVART V v.Alm Viktor B. Øksnevad Forus Travbane P 01/5 - 23 / 6 2060 33,9 g P
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Forus Travbane N 21/4 - 20 / 6 2060 33,7 g N
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen G. Vigane Forus Travbane 27/6 - 20 / 9 1620 48,7 g B
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 10/6 - 21 / 7 2060 47,0 B
hvit m/rød ø & ermstriper
8 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -16 500 2018: -19 -3 -0 -3 -7 -88 500
Verdals Svarten 8 Plass 206 500
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Erga Forus Travbane P 24/3 - 22 / 7 2040 34,5 P
e. Verdals Stjerna v. Elding
Arild Salte-Arne Pollestad
T. Erga Arild Salte
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -14 -0 -0 -2 -5 -25 000
Manni Kvikka 9 Plass 146 000
8 år SVARTBRUN HP v.Neslands Loke S. Wassberg Forus Travbane P 01/5 - 23 / 10 2060 38,7 g P
e. Silje Kvikka v. Pål Even E. Sund Forus Travbane 03/9 - 23 / 8 1620 49,3 B
Sigve Skjæveland /Hommersåk E. Sund Forus Travbane 13/8 - 22 / 5 1620 53,7 g B
P. Buer Sigve Skjæveland
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re
10 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Erga Kongen 10 Plass 2 000
5 år MØRKBR V v.Lome Kongen A. Erga Forus Travbane - 31/3 - 08 / 1 2040 dg 620
e. Sjefsstjerna v. Elding V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 28/9 - 20 / 10 2160 39,2 P
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 06/11 - 22 / 4 2060 56,5 g B
A. Erga Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 15/9 - 20 / 10 2060 57,4 B
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re P. Erga Forus Travbane 04/9 - 22 / 9 1620 dgpp N
11 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -14 279 2016: -18 -3 -2 -2 -6 -126 941
Eldodin* 11 Plass 326 239
6 år BRUN V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 10/5 - 08 / 1 2140 32,0 13
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 25/4 - 20 / 5 2160 37,5 P
Sverige T. Solberg Klosterskogen Travbane 13/6 - 20 / 2 1720 51,3 B
Ø. Tjomsland T. Solberg Klosterskogen Travbane 06/6 - 20 / 5 1720 50,8 B
mørkblå m/sølv reklame
12 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -15 000 2018: -21 -0 -1 -3 -10 -58 000
Kringelandester 2100 1 Plass 182 500
9 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Lauvsnes Forus Travbane 6 01/5 - 04 / 4 2040 33,7 756
e. Kringelandseldrina v. Elding K. Lauvsnes Forus Travbane 5 21/4 - 08 / 3 2040 34,6 1171
Kurt Magne Lauvsnes /Jørpeland K. Lauvsnes Forus Travbane 0 31/3 - 08 / 12 2080 dist g 960
K. Lauvsnes K. Lauvsnes Forus Travbane 6 15/3 - 07 / 4 2080 35,8 g 283
rød m/hvitt sk.stk. & grønne ermer. K. Lauvsnes Forus Travbane 0 10/2 - 08 / 4 2060 dist g 694