<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
VEIKLE BALDER CUP- 4-ÅRINGSLØP- HOPPER (KVAL 8-11)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr., 40 m. ved 50.001 kr.
4-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-7 Plass : 11-5-7

1 2015: -14 -0 -0 -3 -5 -22 750 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Voje Pia 2100 1 Plass 24 750
4 år BRUN HP v.Horgen Tore A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 03/5 - 09 / 10 2120 31,4 133
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 03 / 5 2100 br g 79
Stall Rett I Tet T. Borg Jarlsberg Travbane 5 09/4 - 09 / 9 2120 32,3 g 99
T. Borg Lars O. Romtveit (T) T. Borg Bjerke Travbane 5 01/4 - 09 / 2 2140 32,9 g 89
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 03 / 3 2100 35,5 67
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 2 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 08 / 11 2120 35,6 g 300
e. Rust Mari v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 03 / 14 2120 36,6 g 351
Stall Langaard J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 19/3 - 06 / 2 2100 34,8 g 352
J. Gaustad Halvor Bø Langaard J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 11/12 - 08 / 2 2100 35,4ag 94
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 30/11 - 08 / 2 2140 33,4 332
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 3 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Antonsen Årjäng 2 19/4 - 01 / 3 2160 34,7 28
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 4 05/4 - 09 / 12 2160 33,3 g 38
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 19/3 - 06 / 5 2100 33,9 81
C. Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 4 09/3 - 07 / 9 2120 35,0 92
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 06/2 - 09 / 10 2120 35,9 g 56
4 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -9 600 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -24 000
Trø Eir 4 Plass 78 600
8 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 11 / 2 2100 34,3 g 37
e. Trø Flikka v. Bork Rigel T. Solberg Drammen Travbane 1 17/3 - 02 / 1 2100 33,0 69
Merete Lyngen /Harstad T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 19/2 - 08 / 4 2100 37,0 21
T. Solberg Hans Martin Klepaker T. Borg Jarlsberg Travbane 4 24/10 - 01 / 1 2100 35,2 41
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane P 10/10 - 22 / 4 2120 37,0 P
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -2 -1 -0 -0 -34 000
Særpe Jenta 5 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 1 16/4 - 04 / 6 2100 32,7 17
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Momarken Travbane 1 02/4 - 01 / 1 2140 34,1 22
Bjørg Merry Johansen /Grålum N. Holm Momarken Travbane P 15/7 - 20 / 6 2160 35,7 P
O. Østre Åge Johansen O. Østre Momarken Travbane 29/9 - 22 / 6 2160 46,2 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 02/9 - 22 / 11 2160 49,1 B
6 2015: -10 -0 -0 -0 -7 -18 000 2014: -4 -0 -0 -1 -2 -15 639
Elden Rappa 6 Plass 33 639
4 år SVART HP v.Lome Elden A. Stensen Magnor Travbane 4 01/5 - 02 / 3 2000 33,4 57
e. Vinterrappa v. Atom Vinter S. Hammersborg Bjerke Travbane 6 22/4 - 02 / 2 2160 31,7 g 354
Sigrun Engevold-Harald N. Hove S. Hammersborg Bjerke Travbane 5 09/4 - 02 / 9 1609 30,7ag 128
G. Austevoll Ola Engevold (B) S. Hammersborg Drammen Travbane 7 24/3 - 02 / 3 2100 33,0ag 228
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 11/3 - 09 / 2 2140 31,3 264
7 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 7 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 09 / 1 2100 31,5 85
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 03 / 1 2100 35,7 294
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 27/2 - 07 / 1 2100 35,0 320
T. Gravdal T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 06/2 - 09 / 6 2100 36,8 82
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst T. Gravdal Jarlsberg Travbane P 23/11 - 20 / 11 2120 40,9 P
8 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 8 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Drammen Travbane 4 17/3 - 06 / 3 2100 33,5 g 22
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Biri Travbane 1 06/3 - 08 / 4 2100 34,1 179
Stall Marie T.H. B. Humborstad Momarken Travbane 0 02/11 - 07 / 2 2140 br g 35
B. Humborstad B. Humborstad Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 6 2160 37,8 P
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Bjerke Travbane 25/9 - 20 / 8 1660 55,5 B
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 2120 1 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 1 30/4 - 08 / 5 2120 32,2 g 29
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Biri Travbane 0 10/4 - 01 / 6 2100 29,0a 275
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo T. Espedal Jarlsberg Travbane - 27/2 - 07 / 15 2140 dg 1519
V. Hop Siv Johanne Ørstad G. Flåten Drammen Travbane 5 19/1 - 04 / 6 2120 33,4 169
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Bjerke Travbane - 17/12 - 09 / 1 2140 dg 501
10 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 2 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Jarlsberg Travbane 4 26/4 - 03 / 2 2100 30,1 108
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 07 / 10 2120 32,5 61
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Klosterskogen Travbane 3 19/3 - 08 / 4 2100 31,6a 50
O. Kjenner O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 27/2 - 07 / 10 2120 33,3 203
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 16/1 - 04 / 7 2100 38,3 g 52
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 3 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/3 - 02 / 3 2140 30,9 16
e. Gylden Perla v. Pajaprins Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/3 - 07 / 7 2160 32,2 16
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/1 - 08 / 5 2140 33,0 20
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/12 - 08 / 6 2160 33,8 g 36
mørkblå m/sølv reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 09 / 7 2100 36,8 g 1027
12 2015: -7 -2 -0 -1 -2 -81 512 2014: -10 -0 -2 -0 -6 -32 411
Åsafaksa 2140 1 Plass 113 923
4 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Färjestad - 27/4 - 04 / 1 2140 dg 37
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Wollebæk Romme 1 17/4 - 03 / 1 2140 30,8 g 29
Hilde Mari Stumberg-Joakim Nilsson T. Wollebæk Leangen Travbane 4 06/4 - 04 / 1 2140 32,8 g 37
T. Wollebæk Hilde Mari Stumberg O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 18/10 - 06 / 12 2140 36,3ag 851
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 07/10 - 01 / 1 2140 32,5ag 228
13 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 2 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Akselsen Bjerke Travbane - 28/2 - 03 / 1 1640 dg 42
e. Norheim Elle v. Elding J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/2 - 02 / 7 1640 35,1 g 62
Stall Faksine V. Hop Bjerke Travbane - 04/2 - 05 / 9 2160 dg 25
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) S. Eilertsen Biri Travbane 0 03/1 - 06 / 4 2100 34,0 g 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eilertsen Momarken Travbane 7 27/12 - 09 / 7 2140 33,4 g 252