<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Hadeland Glassverks løp.

Kaldblods 3100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 750.001 kr., 60 m. ved 1.200.001 kr., 80 m. ved 2.000.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-8 Plass : 12-7-8

1 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -0 -5 -13 000
Max Reodor 3100 1 Plass 393 500
12 år BRUN V v.Elding A. Sletsjø Bjerke Travbane 6 15/4 - 06 / 5 2100 27,1a 1267
e. Snerta v. Ilmin A. Sletsjø Bjerke Travbane 5 01/4 - 04 / 9 2600 28,0a 1411
Andrea Sletsjø /Hof I. Olsen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 03 / 10 2140 30,3 757
K. Kvasnes Andrea Sletsjø (A) K. Kvasnes Biri Travbane 0 06/3 - 01 / 7 1609 dist ag 510
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Vinvand Klosterskogen Travbane 0 19/2 - 07 / 5 1720 dist g 552
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rapp Odin 2 Plass 418 000
9 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Leangen Travbane 4 27/4 - 08 / 5 2640 29,2ag 51
e. Pi Svarta v. Braute K. Johansen Leangen Travbane 0 23/3 - 08 / 2 2140 28,7 g 46
Erik Engen /Lesja K. Johansen Leangen Travbane 1 16/3 - 02 / 8 1640 26,3a 32
J. Blekkan Erik Engen K. Johansen Biri Travbane 4 06/3 - 01 / 8 1609 26,0a 56
Blå m/rød ermstripe + rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 13/2 - 01 / 8 1609 27,6a 80
3 2015: -4 -2 -0 -1 -1 -142 520 2014: -22 -4 -2 -1 -8 -161 490
Pingo Ø.K. 3 Plass 486 510
7 år SVART H v.Spikeld B. Goop Åby 1 25/4 - 09 / 1 2140 25,2 96
e. Spydi v. Grans Trygg V. Hop Bjerke Travbane 3 01/4 - 04 / 3 2600 27,9a 33
Morten Langli /Oslo V. Hop Bjerke Travbane 1 25/3 - 02 / 3 2100 26,5a 31
V. Hop Erik Killingmo (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 18/3 - 03 / 1 2140 28,8 62
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Goop Bollnäs 0 26/10 - 09 / 1 2140 27,6a 26
4 2017: -10 -4 -1 -1 -3 -179 424 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -97 222
Gandolf 4 Plass 999 783
10 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Färjestad 2 27/4 - 09 / 5 2680 26,6 36
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Klosterskogen Travbane - 04/4 - 10 / 6 2100 dg 121
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Drammen Travbane 1 14/3 - 10 / 3 2100 26,1 265
O. Sagholen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Bjerke Travbane 5 28/2 - 05 / 12 2100 29,3a 382
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 18/2 - 01 / 3 2140 30,0 g 129
5 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 3120 1 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 03/5 - 02 / 1 2100 25,3a 48
e. Jima v. Jillmin G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/4 - 10 / 4 2100 24,5ag 120
Heidi Johansen /Eidsberg G. Austevoll Bjerke Travbane 5 15/4 - 09 / 10 2100 26,0a 27
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 04/4 - 10 / 3 2100 26,0 33
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 25/3 - 07 / 11 2100 24,6ag 36
6 2017: -8 -2 -1 -2 -1 -108 069 2016: -16 -8 -2 -1 -1 -695 032
Solør Stegg 2 Plass 1 721 326
10 år SVART H v.Alm Viktor Å. Sundberg Bjerke Travbane 0 29/4 - 08 / 8 1609 24,3ag 160
e. Frøken Kia v. Elding Å. Sundberg Gävle 2 04/4 - 04 / 2 1640 24,4a 212
Kenneth Larsson L. Kolle Leangen Travbane 7 07/3 - 10 / 5 2160 27,3 g 2420
Å. Sundberg Kenneth Larsson (A) T. Steinshaug Leangen Travbane 0 23/2 - 05 / 7 1680 29,6 g 588
blå med hvitt bånd. J. Blekkan Leangen Travbane P 02/2 - 20 / 3 2160 31,3 P
7 2017: -9 -1 -1 -4 -3 -146 895 2016: -16 -5 -2 -2 -3 -186 463
Mino 3 Plass 1 310 027
9 år RØD H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 03/5 - 02 / 9 2100 25,0a 17
e. Minti v. Minpil M. Jakobsson Gävle 1 23/4 - 09 / 1 1660 23,0 23
Hovel Helmen /Gran E. Høitomt Bjerke Travbane 4 15/4 - 09 / 12 2100 25,9a 133
E. Høitomt Hovel Helmen (A) M. Jakobsson Romme 1 30/3 - 04 / 1 2160 27,9 23
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 6 07/2 - 10 / 5 2120 28,6 g 97
8 2015: -8 -1 -1 -2 -1 -121 000 2014: -16 -1 -0 -1 -5 -71 500
Bjørlifaks 3140 1 Plass 949 874
10 år LYSBRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 18/4 - 10 / 10 2100 24,2a 397
e. Blæs Lina v. Alm Rigel O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 28/3 - 10 / 12 1609 24,7ag 417
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon- Evajo AB O. Mikkelborg Leangen Travbane 0 07/3 - 10 / 8 2160 27,3 g 247
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) L. Kolle Bergen Travpark 2 21/2 - 10 / 13 2120 26,0 g 114
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 11/2 - 07 / 8 2100 26,3a 186
9 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -3 -2 -1 -1 -150 185
Alsaker Faks 2 Plass 972 396
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) P. Linderoth Östersund 0 30/4 - 08 / 3 2180 27,8 g 43
e. Alsaker Eldmøy v. Elding U. Eriksson Hagmyren 2 20/4 - 03 / 1 2140 25,1 g 131
Stall Slettvoll U. Eriksson Dannero 1 04/4 - 01 / 2 2660 30,1 68
E. Kristiansen John Helge Gravvold (A) U. Eriksson Bergsåker 0 18/3 - 08 / 3 2140 25,3a 343
Hvit m/svart sk.stk/bl.belte, reklame E. Kristiansen Leangen Travbane 5 07/3 - 10 / 10 2160 27,1 1029
10 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2016: -17 -1 -2 -2 -12 -145 178
Fetter'n T.G. 3160 1 Plass 1 806 734
11 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Biri Travbane 6 24/4 - 02 / 8 2120 25,0 22
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 04/4 - 06 / 4 2100 23,4ag 469
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Bjerke Travbane 5 28/2 - 06 / 4 2140 25,9 g 277
G. Gundersen G. Gundersen Biri Travbane 0 08/11 - 09 / 9 2620 27,2 g 116
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 22/10 - 04 / 4 2100 23,0ag 115
11 2017: -20 -0 -4 -3 -7 -92 685 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -13 000
Tord Viking 2 Plass 1 320 844
13 år BRUN V v.Spikeld K. Johansen Biri Travbane 1 24/4 - 02 / 9 2120 24,5 40
e. Dalletti v. Finstad Per K. Johansen Bjerke Travbane 2 18/4 - 10 / 8 2100 23,8a 60
Stall Pikenes Tord A. Stensen Klosterskogen Travbane 2 04/4 - 10 / 15 2120 25,1 316
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Sørlandets Travpark 0 28/3 - 10 / 6 1609 24,1ag 71
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Jarlsberg Travbane 3 13/3 - 06 / 7 1609 22,2a 245
12 2017: -13 -3 -2 -0 -4 -301 120 2016: -17 -2 -1 -3 -6 -343 000
Moe Svarten 3 Plass 2 256 559
10 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Åby 7 25/4 - 09 / 8 2200 nc 252
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 28/2 - 06 / 11 2140 25,3 374
Stall Eide-Vold J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 14/2 - 09 / 2 2100 dg 40
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 2 31/1 - 06 / 4 2660 27,7 332
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Olsen Bergsåker 0 27/12 - 09 / 1 2680 27,6 g 802
13 2017: -15 -4 -1 -4 -5 -815 551 2016: -21 -4 -5 -2 -4 -700 998
Tekno Jerken 4 Plass 3 097 740
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Åby 0 25/4 - 09 / 7 2200 nc g 189
e. Jerkegnista v. Pilmingnist G. Gundersen Bergen Travpark 4 11/4 - 10 / 3 2120 25,0 133
Tor Brænden /Oslo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 04/4 - 06 / 2 2100 23,6ag 265
T. Borg Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Momarken Travbane 7 21/3 - 09 / 7 2140 24,9 g 96
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl G. Gundersen Leangen Travbane 0 07/3 - 10 / 12 2180 26,7 g 222
14 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 5 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Magnor Travbane 2 01/5 - 06 / 15 1640 24,9 67
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Biri Travbane 3 24/4 - 02 / 10 2120 24,7 161
Svein Olav Ruud /Namnå L. Pedersen Bjerke Travbane 3 15/4 - 02 / 12 2180 26,7 72
S. Ruud L. Pedersen Färjestad 4 03/4 - 04 / 4 2200 25,2 59
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip J. Øveraasen Drammen Travbane - 09/3 - 03 / 11 1720 dg 101