<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
Sikkerhet Innlandets løp.

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr.
3-15-årige høyest 265.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-6-8 Plass : 12-6-8

1 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 2100 1 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Kvikstad Bjerke Travbane - 23/4 - 04 / 2 2100 dg a 147
e. Spikelin v. Spikeld L. Kolle Forus Travbane 0 10/1 - 06 / 6 2060 33,2 g 295
Per Olav Kristiansen /Raufoss S. Eilefsen Umeå 0 17/11 - 04 / 1 2140 31,4 100
J. Kvikstad Roger Moe J. Kontio Hagmyren 1 04/10 - 04 / 2 2180 31,4 g 23
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 25/9 - 08 / 7 2640 32,8 27
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 30/4 - 01 / 11 2100 31,2a 412
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 17/4 - 04 / 12 2100 28,3 753
Kari-Anne Aasen /Rakkestad O. Østre Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 2 2100 dg 510
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/3 - 01 / 11 2140 29,8ag 805
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 10/3 - 04 / 5 1640 28,2a 273
3 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 3 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 2 23/4 - 04 / 10 2100 28,3a 58
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 3 08/4 - 02 / 2 2140 29,2 198
Stall Rotnes E. Schem Drammen Travbane 1 24/2 - 03 / 6 2100 34,3a 21
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 1 04/2 - 03 / 7 2140 30,3 57
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 0 14/1 - 09 / 9 2180 32,5 g 169
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -9 -3 -2 -0 -463 491
Remix 2120 1 Plass 802 347
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) A. Stensen Leangen Travbane 3 27/4 - 06 / 5 2140 28,5 76
e. Vika Trolla v. Troll Jahn J. Blekkan Leangen Travbane - 24/1 - 02 / 8 2160 dg 31
Bjørn Eggan-Inger Marie Wilmann J. Blekkan Leangen Travbane - 12/1 - 04 / 2 2140 dg 15
J. Blekkan Bjørn Eggan J. Blekkan Leangen Travbane 4 22/12 - 06 / 1 2140 30,1 g 15
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 2 08/12 - 03 / 10 2140 32,1a 15
5 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2015: -27 -2 -2 -3 -8 -138 000
Frøen Oda 2 Plass 345 500
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 0 08/4 - 06 / 1 2100 27,7a 1564
e. Frøen Pila v. Minpil H. Holm Leangen Travbane 0 07/3 - 05 / 7 2160 32,0 258
Merete Viksås /Roa H. Holm Drammen Travbane 5 02/3 - 08 / 6 2120 31,4 40
H. Holm Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 0 13/2 - 02 / 6 2100 34,4a 69
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 3 29/1 - 04 / 8 2100 34,9ag 14
6 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 3 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/4 - 09 / 4 2100 26,2a 36
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 2 08/4 - 07 / 3 1609 24,8a 24
Morten Lien /Begna K. Johansen Drammen Travbane 1 24/3 - 04 / 8 2100 28,3 27
K. Johansen Brynjulf Bjørge K. Johansen Drammen Travbane 1 17/3 - 04 / 9 1700 29,2a 18
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 4 17/10 - 09 / 10 2600 30,3a 56
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 4 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven S. Eilertsen Bjerke Travbane 5 29/4 - 05 / 11 2100 28,5a 195
e. Melbystjerna v. Gaute A. Stensen Biri Travbane 0 27/3 - 06 / 10 2100 29,2a 198
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud T. Solberg Drammen Travbane 0 14/3 - 06 / 8 2500 br ag 178
A. Stensen Knut Erik Petrud K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/3 - 06 / 5 2600 29,5ag 124
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Biri Travbane 2 13/2 - 02 / 4 2100 29,2a 91
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000
Eld Grim 5 Plass 314 100
9 år SVART H v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 2 26/4 - 04 / 5 1609 26,1a 47
e. Toddy Løva v. Toddy M. Berdalen Momarken Travbane P 05/4 - 21 / 2 2160 36,2 P
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 04 / 7 1700 28,7a 105
G. Austevoll Ole Johnny Mathisen O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 02/3 - 02 / 4 2100 31,3 54
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 3 2140 30,6 537
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 6 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder M. Høitomt Bjerke Travbane 3 29/4 - 05 / 1 2100 28,3a 100
e. Frigg Rappa v. Friggbest V. Hop Bjerke Travbane 3 04/3 - 06 / 6 2600 28,8a 155
Stall Wrons M. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/2 - 06 / 9 2100 29,3a 58
V. Hop Vidar Olsen V. Hop Jarlsberg Travbane 5 14/2 - 08 / 9 2100 30,1ag 247
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Drammen Travbane 3 26/1 - 04 / 12 1700 29,6 174
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 7 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld G. Austevoll Bjerke Travbane - 18/4 - 06 / 5 2100 dg a 171
e. Myrviks May v. Braute O. Kjenner Bjerke Travbane 6 08/4 - 06 / 8 2100 27,2a 189
Mari Knutsen /Gran G. Austevoll Biri Travbane 6 27/3 - 06 / 6 2100 28,8ag 15
O. Kjenner Erling Knutsen G. Austevoll Drammen Travbane 0 14/3 - 06 / 12 2500 32,7ag 56
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Austevoll Biri Travbane 1 13/2 - 02 / 3 2100 29,0a 17
11 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 8 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/4 - 09 / 5 2100 26,6a 52
e. Lome Lerka v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane - 10/4 - 06 / 2 1609 dg a 16
Lisbeth Follestad-Anders Taaje E. Høitomt Biri Travbane 1 27/3 - 06 / 4 2100 27,5a 114
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) T. Borg Biri Travbane 3 20/2 - 02 / 5 2100 32,1a 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 13/2 - 02 / 7 2100 29,4a 81
12 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 9 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Bjerke Travbane 3 22/4 - 09 / 6 2100 26,3ag 29
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Bjerke Travbane 1 08/4 - 07 / 7 1609 24,7a 39
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/4 - 02 / 9 1640 27,5ag 18
O. Sagholen Bjørn Dingstad O. Sagholen Bjerke Travbane 2 18/3 - 05 / 7 2600 28,8a 168
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 1 24/2 - 05 / 12 1700 32,1a 91
13 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -98 474 2018: -9 -3 -1 -0 -2 -112 000
Stensvik Martin 10 Plass 738 644
9 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Magnor Travbane 7 01/5 - 04 / 12 1620 31,2 g 49
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Drammen Travbane 1 14/4 - 01 / 7 2100 28,5a 50
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Drammen Travbane 4 07/4 - 01 / 7 1700 27,9ag 132
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Drammen Travbane 7 24/3 - 04 / 10 2100 30,8 g 69
Brun m/oransje ermr&rek på oransj.felt B. Steinseth Bjerke Travbane 6 11/3 - 05 / 2 2100 29,1ag 63
14 2015: -12 -0 -3 -1 -1 -56 000 2014: -18 -1 -2 -4 -2 -46 500
Hvalstad Jerven 11 Plass 254 223
8 år SVART V v.Åsajerven L. Kolle Bergen Travpark 3 11/4 - 07 / 6 1620 26,4 389
e. Tårån v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 2 31/3 - 01 / 8 1700 27,1a 190
Ivar Os-Arne Nykvist L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/3 - 06 / 7 2100 29,0ag 474
L. Kolle Ivar Os (A) L. Kolle Leangen Travbane 0 07/3 - 08 / 14 2160 29,4 920
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 11/2 - 04 / 10 2100 dist a 94
15 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Egge Odin* 12 Plass 492 890
11 år SVART V v.Moe Odin O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 26/4 - 04 / 1 1609 25,8a 14
e. Edel Jenta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 07/4 - 01 / 5 1700 26,9a 14
Sverige O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 02/4 - 02 / 3 1640 27,3a 40
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 24/3 - 04 / 7 2100 28,3 195
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 24/2 - 05 / 1 1700 32,9a 174